2. Maďarsko hodnocení hotelů

9,7

9,6

• Hodnocení napsáno: 18. června 2024

• Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí

Klidná lokalita ,čisté prostředí ,milá obsluha.

Termínem pobytu byl červen 2024

• Hodnocení napsáno: 16. června 2024

• Apartmán Superior - vedlejší budova

Lokalita blizko centra ,milý personál,snídaně dobré.

Termínem pobytu byl červen 2024

• Hodnocení napsáno: 13. června 2024

Moderní hotel v Budapešti
    • Dvoulůžkový pokoj Superior s manželskou postelí

Super ubytování v klidné části města, cca 20 minut pěšky do centra. Přijeli jsme dříve než byl check-in a umožnili nám se ubytovat. Jedni z malá, co nabízí parkování na soukromém pozemku nedaleko hotelu za rozumnou cenu. Snídaně formou bufetu.

Termínem pobytu byl duben 2024

• Hodnocení napsáno: 16. března 2024

• Čtyřlůžkový pokoj

Opakovaně nefunkční "smart" ovládání pokoje. Chybové hlášky na ovládacím panelu a nefunkční nastavení. Opakovaně spínaný pravděpodobně ventilátor v těsném sousedství pokoje, který dost nepříjemně hučel přes zdi a to i v noci.

Příjemné prostředí, čisto, výborné snídaně.

• Hodnocení napsáno: 29. února 2024

• Služební cesta
    • Dvoulůžkový pokoj Superior s manželskou postelí

Ochota, vstřícnost a profesionalita personálu. Dobrá snídaně. Lokalita.

Termínem pobytu byl únor 2024

• Hodnocení napsáno: 29. ledna 2024

Skvělé ubytování, můžeme pouze doporučit.
    • Dvoulůžkový pokoj Superior s manželskou postelí

Hned po našem příjezdu nás velmi mile překvapil přístup personálu, kdy nás paní z recepce osobně dovedla do pokoje a vše vysvětlila. Samotné ubytování se nachází ve velmi pěkné lokaci, ze které je to blízko do centra. Okolí Smart Hotelu je samo o sobě pěkné a výhodou je obchod, který se nachází v těsné blízkosti. Ubytování nám poskytlo vše, co jsme potřebovali a určitě jej můžeme doporučit.

Termínem pobytu byl leden 2024

• Hodnocení napsáno: 29. prosince 2023

Pěkné a příjemné ubytování
    • Apartmán se 2 ložnicemi

Vše OK. Není co vytknout.

Bydleli jsme v rodinném apartmánu. Ten je situovaný v budově hned vedle hotelu. Apartmán velký, útulný, čistý. Malá kuchyňka k dispozici. Manželská postel je v jedné místnosti, další čtyři lůžka jsou na dřevěných nástavbách v obou mistnostech. Pro děti bez problémů, starší lidé by mohli mít problémy s příkřejšími schody. Pohodlné postele, pěkné vybavení. Výborné a bohaté snídaně. Neustále se doplňovalo sladké i slané. Vajíčka, párečky, slaninka....opravdu bohatý výběr. Byli jsme velmi spokojeni. Nejbližší zastávka metra je 200 metrů od hotelu. Hned vedle hotelu je Lidl.

Termínem pobytu byl prosinec 2023

• Hodnocení napsáno: 22. listopadu 2023

víkend v Budapešti
    • Apartmán Superior - vedlejší budova

Prostorný, plně vybavený apartmán ve zrekonstruovaném domě v těsné blízkosti hotelu. Příjemný a vstřícný personál hotelu. Naprostá spokojenost se službami hotelu např. zajištění parkování na nedalekém parkovišti.

Termínem pobytu byl listopad 2023

• Hodnocení napsáno: 15. listopadu 2023

Všem vřele doporučuji
    • Apartmán Superior - vedlejší budova

Personál na vysoké úrovni-všichni byli milí,přátelští a navíc jsme zapomněli na pokoji drahou čepici a ochotně bez jakýkoliv problémů nám ji poslali poštou a to se dnes velmi cení.Hotel krásný,čistý a k snídani jsme ocutnali i jejich vlastní víno,které podtrhlo rozmanitou snídani.

Termínem pobytu byl listopad 2023

• Hodnocení napsáno: 10. května 2023

• Dvoulůžkový pokoj Superior s manželskou postelí

Velmi milý a ochotný personál. Hotel na dobrém místě, krásný pokoj, pohodlné postele. Žádné negativum jsem neobjevila.

Termínem pobytu byl květen 2023

• Hodnocení napsáno: 4. května 2023

pristup personalu, kvalita hotelu

Termínem pobytu byl duben 2023

• Hodnocení napsáno: 29. dubna 2023

• Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí

Jediná chyba, že pokoj nemá okno.

Velmi příjemný, vstřícný personál. Výborné snídaně, v den odjezdu nám zajistili snídani i mimo běžný čas podávání snídaně. Perfektní uklid, všude čisto a příjemná vůně. Hotel je velmi blízko stanice metra.

Termínem pobytu byl duben 2023

• Hodnocení napsáno: 5. března 2023

• Čtyřlůžkový pokoj

Krásné, pohodlné a vkusné ubytování. Vynikající víno, snídaně, pohodlí. Blízko metra i lázní Székely.

Termínem pobytu byl březen 2023

• Hodnocení napsáno: 1. prosince 2022

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

Moderní hotel, velmi vstřícný personál,skvělé snídaně, parkování cca 200m od hotelu - hlídané,skvělá sauna

Termínem pobytu byl prosinec 2022

• Hodnocení napsáno: 31. října 2022

Výborný personál

Termínem pobytu byl říjen 2022

• Hodnocení napsáno: 28. října 2022

• Dvoulůžkový pokoj Superior s manželskou postelí

Bylo moc čisto, personál moc prima se vsim poradili, pomohli. Kousek do centra, pokud mate deti urcite budete moc spokojeni, hned u hotelu je detske hriste , parkovani 150m od hotelu na hlidanem parkovisti ,pesky je to 3min. Uplna pohoda 9E den . Snidane byla fajn , trochu mrzi produkty aro... to bych zakazal vsude :) Vecer si tam muzete dat kavu ,vino. Ale ne veceri na tu musite do restaurace. Radi vam udelaji rezervaci v nedaleke retauraci ktera se jmenuje 100vidlicek/lzicek...( nejaky pribor):) fajn obsluha, jidlo neurazi ale v Budapesti jsme jedli daleko lepe i levneji ... :) Pokoj byl cisty , utulny , na pokoji TV , netflix HBO a 130 programu mistni tv.. uprimne Tv na pokoji je zbytecnost :) , co potesilo je ovladaci panel na osvetleni , teplotu v pokoji i v koupelne , to je bomba nastavite si jak mate radi... to velice odcenuji hlavne kvuli nasemu prckovi. Abych to uzavrel ,celkova spokojenost malo co bych vytknul a to co bych vytknul jsou jen takove drobnosti ketere nestoji ani za rec. Verim ze pristi rok si tam udelame vylet zase a budeme ubytovani opet v hotelu Smart , za me opravdu bezva misto s velice ochotnym a pratelskym personalem a to v cizim meste proste chcete , utociste!

Termínem pobytu byl říjen 2022

• Hodnocení napsáno: 20. září 2022

Moderní hotel s příjemnou atmosférou

nic

Moderně vybavený hotel s příjemnou atmosférou a neskutečně milým personálem. pokoj s francouzským oknem a výhledem na dětský park před hotelem. Možnost využít finskou nebo parní saunu v prostoru hotelu. Soukromé parkoviště je 200m od hotelu, cena 8euro/den.

Termínem pobytu byl září 2022

• Hodnocení napsáno: 7. srpna 2022

• Dvoulůžkový pokoj Superior s manželskou postelí

vše, byl jsem už po druhé a vždy super

Termínem pobytu byl srpen 2022

• Hodnocení napsáno: 27. prosince 2021

• Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí

Pokoje nejsou odhlučněné. Příliš je slyšet zvuky sousedního pokoje.

Servis byl vynikající.

Termínem pobytu byl listopad 2021

• Hodnocení napsáno: 18. října 2021

• Dvoulůžkový pokoj Superior s manželskou postelí

Bohužel nebyla možnost v našem pokoji otevřít okno či jinak vyvětrat, a i když jsme byli v Budapešti na konci září, bylo nezvykle teplo a v natopeném pokoji (v pokoji bylo 24°C) se nedalo vyvětrat a nastavení v systému pokoje neumožňuje nižší nastavení než 22°C.

Velice moderní hotel, vše jako nové. Pokoj byl vybaven moderními technologiemi a bylo to velmi zajímavé. Naprosto perfektní a profesionální přístup personálu, především recepčních. Nikdy jsem se znovu neubytoval ve stejném hotelu, ale pokud bych se znovu vrátil do Budapešti, tak to určitě zvolím opět tento hotel.

• Hodnocení napsáno: 5. září 2021

• Čtyřlůžkový pokoj

Cena za snildani pro děti které nic nesnědí

Personál velmi ochotný, nic nebyl problém

• Hodnocení napsáno: 3. září 2021

Více než nadšeni a pokoj superior lze jen doporučit. Moc rádi se vrátíme.
    • Dvoulůžkový pokoj Superior s manželskou postelí

Moc toho není, snad jen na 4 hvězdu by mohli být na pokoji župany a papuče. Jinak bych trochu více kontroloval úklidové paní (uklizečky) zda a jak kvalitně provádí úklid. Zvláště v oblasti koupelny (tam to chce více odstraňovat špínu a šlem) či vysávání. Celkově ale v pořádku.

Pokoj Superior byl moc hezky vybaven a nachystán na pobyt. Postel byla velmi pohodlná a každý den hezky převlečena a ustlána. Na pokoji byla velká televize s účtem na netflix zdarma... Velmi bych ocenil smart aplikace na ovládání pokoje přes centrální tablet. Zatemňovací závěsy byly úžasné a v 9 ráno byla v pokoji tma jak ve 3 v noci - super ! Pokoj je celkově moc pěkný, krásný výhled a na zastávce busu co jezdí rovnou k parlamentu ! Parkování jen za 8E na den na parkovišti 200 metrů daleko, takže pohoda. Hotel patří Lukasz vinařství (či blízce spolupracuje ? nevím) a tak je zde k dostání velmi dobré a celkově dostupné víno. Pan recepční byl více než milý a nápomocný. Dokonce, když se dozvěděl, že má má žena narozeniny, tak dal malý dárek. Byly jsme zde 5 nocí a nemohli jsme si vybrat lépe. Vřele doporučujeme a moc rádi se znova vrátíme... Jo a májí zde moc dobrou a sladkou vodu... ne jako fakt, moc dobrá ! Ještě jednou děkujeme za krásný pobyt a jen trochu více dejte na ten úklid a drobné opravy atd...

• Hodnocení napsáno: 24. srpna 2021

• Dvoulůžkový pokoj Superior s manželskou postelí

Jen nas pokoj nemel okno.

Vse ok, moderni cisty hotel, personal prijemny,ochotny a komunikativni. Blizko na nadrazi a do centra. Hned vedle je Lidl.

Termínem pobytu byl srpen 2021

• Hodnocení napsáno: 20. července 2022