2. Węgry – opinie o hotelach

9,6

8,4

8,7

• Ocena dodana: 30 kwietnia 2024

Wszystko było super poza głośnymi sąsiadami z pokoju

sąsiedzi z pokoju 🙃

Bardzo czysto, blisko centrum

• Ocena dodana: 21 lipca 2023

Był to szybki ale udany pobyt
    • Pokój Dwuosobowy ze wspólną łazienką

Nie poręczne schody prowadzące do górnych pokoi

Czystość i wystrój

• Ocena dodana: 20 czerwca 2023

• Pokój Dwuosobowy ze wspólną łazienką

Zaduch w pokojach (nie mieliśmy okna i ciężko było go przewietrzyć).

Super lokalizacja, wszędzie bardzo blisko. Czysto, każdy utrzymywał po sobie porządek. Duża, przestrzenna kuchnia i salon. Stosunek jakości do ceny bardzo dobry, dla osób które są nastawione na zwiedzanie a w hostelu spędzanie tylko małej części swojego wyjazdu idealny.

• Ocena dodana: 12 czerwca 2023

Super apartamenty
    • Pokój rodzinny ze wspólną łazienką

Moim zdaniem w pokoju nr 6 zamiast krzeseł lepsza byłaby jakaś sofa.

Bardzo dobra lokalizacja, świetny dostęp, pełne wyposażenie, duża wygoda, świetna jakość. Wszędzie blisko, metro i tramwaje pod domem, fajna dzielnica, blisko Synagogi, poprostu idealne miejsce wypadową na zwiedzanie Budapesztu. Kontakt z zarządca świetny, a sam obiekt godny polecenia, drugie piętro w wysokiej kamienicy, ale JEST WINDA, a to mega atut jak się ma ciężkie bagaże. Polecam wszystkim, naprawdę super.

• Ocena dodana: 22 maja 2023

Zdecydowanie polecam tego gospodarza
    • Pokój Dwuosobowy typu Deluxe z wanną

widok z okien na wewnętrzny dziedziniec, okno sąsiada na równo z naszymi oknami, żeby mieć prywatność trzeba było zasłaniać okna cały czas będąc w pokoju

super lokalizacja, wszędzie blisko, bardzo dobrze skomunikowane miejsce jako baza do zwiedzania, na dole dużo knajpek z jedzeniem, sklepów i barów, bez problemowe samodzielne zameldowanie, nawet późno w nocy, czyste mieszkanie, szczegółowa instrukcja zameldowania w wiadomości :)

• Ocena dodana: 14 maja 2023

Polecam , dobra lokalizacja

Lokalizacja

• Ocena dodana: 14 maja 2023

Czysto, komfortowo i dogodna lokalizacja
    • Pokój Dwuosobowy ze wspólną łazienką

Fantastyczna lokalizacja (Erzsébetváros), do której można z łatwością dojść na piechotę z dworca kolejowego. Blisko transport publiczny: tramwaje, autobusy, kawałek dalej metro. W sąsiedztwie dużo knajpek i kawiarni. Blisko sklep całodobowy. Wszystkie ważne atrakcje do osiągnięcia komunikacją miejską w raptem 20 minut. Co było potwornie dla mnie ważne - jest tutaj bardzo czysto! Codziennie zmieniane ręczniki i chodniczki w łazienkach, dzięki czemu, mimo ich dzielenia z wieloma innymi pokojami, można było komfortowo wziąć prysznic (na duży plus obecność środka do dezynfekcji w łazienkach). Dodatkowo dzięki dwóm łazienkom ani razu nie pojawił się problem z czekaniem w kolejce. Jeśli ktoś woli przyrządzać własne posiłki to ma do dyspozycji mały, ale dobrze wyposażony aneks kuchenny. Jeśli ktoś woli jeść wynosy to jest do dyspozycji duża lodówka, w której można przechować jedzenie. Pokój mały, ale dla dwóch osób wystarczający, należy tylko uważać na strome schody (prawie drabina) i przy rezerwacji ewentualnie poprosić o pokój na dole. Moim plecom materac w łóżku nie przypasował ale to jest kwestia bardzo indywidualna. Oprócz łóżka w pokoju była mała komoda, krzesło, lustro, wieszaki na ścianie i co najważniejsze wiatrak - mieliśmy pokój na górze, w którym domyślam się w cieplejsze dni może być potwornie gorąco, przy 14 stopniach na zewnątrz mieliśmy go uruchomiony całą noc. Nie wiem jak inne pokoje, ale nasz miał malutkie okno wychodzące na korytarz obiektu, przez co w ciągu dnia musieliśmy mieć włączone światło. Na duży plus wiadomość od właściciela ze zdjęciami jak trafić - dzięki temu nie było żadnego problemu z dostaniem się (przy odebranych kluczach żeton do furtki i klatki dzięki czemu nie trzeba zapamiętywać kodu). Po wymeldowaniu i oddaniu kluczy można poprosić Panią sprzątającą o klucz tylko do obiektu dzięki czemu mając jeszcze cały dzień zwiedzania nie musisz chodzić po mieście z bagażami.

• Ocena dodana: 6 maja 2023

• Pokój Dwuosobowy ze wspólną łazienką

Brak ręczników, obdrapane skajowe łóżko

Lokalizacja, możliwość pozostawienia bagażów, kawa i herbata dla gości, miła obsługa,

• Ocena dodana: 2 kwietnia 2023

• Pokój Dwuosobowy ze wspólną łazienką

Świetna lokalizacja, bardzo dobry kontakt z właścicielem.

• Ocena dodana: 4 grudnia 2022

Idealny hostel na 2 dni!
    • Pokój Dwuosobowy ze wspólną łazienką

Zlewy w łazience powinny być sprzątane trochę częściej. Łazienka miała nieprzyjemny zapach przez co niezbyt chciało się tam zostawiać artykuły spożywcze.

Lokalizacja w samym sercu miasta, mnóstwo fajnych i tanich lokalnych knajpek dookoła.

Pobyt: grudzień 2022

• Ocena dodana: 30 sierpnia 2022

• Pokój rodzinny ze wspólną łazienką

Klimatyzacja jest tylko we wspolnym pomieszczeniu, przez co w pokoju w lecie jest dość ciepło.

Dobra lokalizacja w starym budynku, wygodne łóżka, dobrze wyposażona kuchnia

• Ocena dodana: 10 lipca 2022

• Pokój Dwuosobowy ze wspólną łazienką

Wszędzie blisko, idealny hotel na jedną noc.

• Ocena dodana: 24 maja 2022

Udany pobyt

lokalizacja

Pobyt: maj 2022

• Ocena dodana: 16 maja 2022

• Pokój Dwuosobowy typu Deluxe z wanną

Pokoj obok wspolnej lazienki, slychac glosniejsze rozmowy z przestrzeni wspolnej i zamykanie drzwi lazienki Pokoj ciemny, widok zaslania inny blok wiec nie wpada zadne swiatlo sloneczne, male okna Malo miejsca w pokoju

Duze, wygodne lozko Znakomita lokalizacja Dobre cisnienie wody w prysznicu

Pobyt: maj 2022

• Ocena dodana: 7 marca 2022

• Pokój Dwuosobowy ze wspólną łazienką

Niewygodne wewnętrzne schody do pokoju

Lokalizacja

Pobyt: luty 2022

• Ocena dodana: 25 lutego 2022

• Pokój Dwuosobowy ze wspólną łazienką

Brak personelu po przyjeździe na miejsce.

Pobyt: luty 2022

• Ocena dodana: 26 października 2023

• Pokój Dwuosobowy ze wspólną łazienką

Bezproblemowy meldunek, świetna lokalizacja, super kontakt z właścicielem.

• Ocena dodana: 15 czerwca 2023

Super miejsce, czyste, wygodne, w samym sercu miasta - szczerze polecam!
    • Pokój rodzinny ze wspólną łazienką

Super miejsce! Doskonała lokalizacja w samym centrum, wszędzie blisko, pełno atrakcji w zasięgu spaceru. Bardzo wygodne, duże mieszkanie z doskonale wyposażoną kuchnią, dużą lodówką i stołem mieszczącym całą rodzinę :) Można przyjechać większą grupą, mieszkać w oddzielnych pokojach, a czas spędzać wspólnie w ogólnodostępnej części wypoczynkowej z kanapami, fotelami i dużym telewizorem. Pokoje są czyściutkie, łóżka bardzo wygodne. Kontakt z obiektem doskonały, bezproblemowe zameldowanie, a Gospodarz tak życzliwy i pomocny, że zapomniane przez mnie okulary odwiózł na drugi koniec miasta, bym mogła je odzyskać! Bardzo polecam to miejsce i jak tylko trafi mi się kolejna okazja, to na pewno tu wrócę :)

• Ocena dodana: 17 maja 2023

wszystko było idealnie !
    • Pokój rodzinny ze wspólną łazienką

Mieszkanie znajduję się w samym centrum . 2 min do autobusu z lotniska . mieszkanie bardzo czyste , ciche , przytulne ! polecam ! bardzo miły i pomocny gospodarz . polecam z całego serca . polubicie to miejsce i Budapeszt ! book and enjoy !!!

• Ocena dodana: 17 maja 2023

pobyt uwazam za udany, polecam jeżeli nocleg tylko na przespanie się. Jest po prostu dobrze
    • Pokój Dwuosobowy ze wspólną łazienką

bardzo cienkie ściany, słychać jak ludzie chodzą w pokoju wyżej i w pokoju obok. Poduszki z pierza, które przebiły się przez materiał poduszki i poraniły mi trochę szyje

LOKALIZACJA zdecydowanie na plus, obiekt czysty - codziennie sprzątany, kuchnia wspaniałe wyposażona Duszno w pokoju ale fajnym rozwiązaniem jest nawiew

• Ocena dodana: 1 kwietnia 2023

• Pokój rodzinny ze wspólną łazienką

Czystość, cisza i spokój. Samodzielne, bezkontaktowe zameldowanie. kuchni i łazience wszystkie potrzebne sprzęty. Mimo wspólnej łazienki i kuchni, mieszkanie niemal bezkolizyjne. Świetny kontakt z gospodarzem. Właścicielka bardzo życzliwa i pomocna. Mieszkanie idealne położone: w pobliżu wielu zabytków,, węzła komunikacyjnego wszystkich linii metra, kilku linii autobusów i tramwajów. Tuż obok w dzielnicy żydowskiej znajdziesz puby, kawiarnie i restauracje oraz pasaż Gozsdu Court świetną strefę imprezowo-gastronomiczną.

• Ocena dodana: 26 marca 2023

idealne miejsce
    • Pokój rodzinny ze wspólną łazienką

super obiekt, cena i lokalizacja bardzo atrakcyjna. Mieszkanie czyste i dobrze wyposażone. Mimo że doba trwa do 10 nie było żadnego problemu żebyśmy poczekały w apartamencie do lotu o 19. Bardzo polecam!

Pobyt: marzec 2023

• Ocena dodana: 17 października 2022

2,0
    Bardzo słaby
    • Pokój Dwuosobowy ze wspólną łazienką

Sporo czekaliśmy aż osoba wynajmująca odpisze jak wejść do budynku. Brak oznaczeń. Mieliśmy pokój na antresoli, z niewygodnymi, głośnymi schodami do pokoju. Niski sufit (uciążliwe dla osób wysokich). Po wejściu do pokoju nieprzyjemny zapach oraz ciemno w pokoju przez brak naturalnego światła. Polecam brać pokoje na parterze (po opiniach innych prawdopodobnie są o wiele lepsze warunki) Sporo podróżujemy i ocena nie jest adekwatna do jakości tego pokoju. Niestety, ale nie polecam.

Lokalizacja idealna do zwiedzania miasta. Mogliśmy zostawić bagaże na czas oficjalnego zameldowania (nasze plecaki mieliśmy zostawić w salonie, ale nikt ich nie pilnował)

• Ocena dodana: 5 października 2022

Przyjemny
    • Pokój Dwuosobowy ze wspólną łazienką

Do pokoju na piętrze prowadzą bardzo strome schody i trzeba uważać. Brak personelu po przyjeździe. Mało miejsca w pokoju.

Naprawdę świetna lokalizacja. Czysto. Przestrzenna kuchnia i salon.