2. Maďarsko hodnocení hotelů

9,3

9,4

8,1

• Hodnocení napsáno: 6. srpna 2022

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a výhledem na jezero

Milý a ochotný personál. Skvělé snídaně i večeře, nápoje ke snídani zdarma. Skvělá welnes. Klidný hotel přímo u jezera. Doporučuji

Termínem pobytu byl červenec 2022

• Hodnocení napsáno: 21. srpna 2022

6,0
    Dostačující
    • Třílůžkový pokoj

Malé pokoje pro 3 lidi. Nelíbilo se mi koberec v pokoji. Příjde mi to nehygienické a zřejmě pro uklizečku je potíž koberec vyluxovat .Neuklizeno bylo uz v den príjezdu kde snad byly jen povlečené cisté pokoje a vynešený koš. Všude byly nánosy prachu - na nabytku, na zemi v koupelně i balkonu. Jinak o otření prachu jak v den příjezdu tak celý pobyt se nám mohlo jen zdát, leštěnka na nabytek se v tomto hotelu Nautis zřejmě nepoužívá natož aby pokoj po uklidu voněl. Balkon ani v koupelne nebylo čistě vytřeno, umyvadlo, sprcha a wc cisté byly, ale v rohách se hadr dlouho neukazal. Možná se i špatně vytíralo díky nevhodným kachličkám. Vůně ve wc taky nebyla. Zřejmě tu čistícími prostředky šetří. Také hotel by mohl zajistit postřik venkovní proti velkému množství mušek ktere byly opravdu vsude. Ale nestípaly jako komáři . a co se nám vůbec nelibilo je to že při poposu pro zakazniky není vše pravdivě uvedeno - jen jak nalákat lidi a pak jsme měli mít v ceně pobytu nárok jen na 1x masáž / ani jsme nevěděli zda každá má jen 1 masáž , jak dlouho trvá masáž a co je to za masaž.-kterou nám nikdo nenabídl a u baru se za obsluhu platil zvlášt poplatek k danému zboži. Co nas velmi zarazilo a ne jen nas , tak to ze jsme meli uhrazenou polopenzi a při večeri nebyli zdarma nápoje, ty jsme si museli objednat u baru a byly nám ke stolu přineseny a též jsme uhradili napoje a poplatek za doneseni. Pokazdé byla jiná cena i kdyz jsme si objednávali skoro to samé. OPRAVDU MÁ HOTEL V NABÍDCE POBYTU NEPRAVDIVÉ A NEDOSTATEČNÉ INFORMACE A TEDY SE VÁM VŠE PRODRAZÍ. Kdo by to neuhradil kdyz je na dovolené!!!

Libilo se nám jen že hotel nebyl přeplněn i když byl dostatečně naplněn hosty. u bazenu venku i u vnitr bazenu, ve víhřivkách v saunách bylo malo hostu a nikdo si nepřekážel.

Termínem pobytu byl srpen 2022

• Hodnocení napsáno: 13. července 2023

• Třílůžkový pokoj

V tomto hodnocení není k dispozici žádný komentář.

• Hodnocení napsáno: 12. srpna 2022

V tomto hodnocení není k dispozici žádný komentář.

Termínem pobytu byl srpen 2022