2. Comentarii despre hoteluri în India
  3. Comentarii despre hoteluri în India
  4. Comentarii despre hoteluri în India
  5. Comentarii despre Pachamama Hostel

Comentarii pentru Pachamama Hostel

1, Madrampura, behind Geetanjali Tower. Ajmer road. Jaipur., Civil Lines, 302006 Jaipur, India

Pe baza a 2 comentarii pentru acest hostel

9,4

• Comentariu trimis pe 31 august 2023

Ne-am simtit ca acasa 👌
    • Cameră Dublă Deluxe

A doua oara in Jaipur si tot a doua oara la Pachamama Hostel. Anul trecut l-am cotat drept cea mai buna sedere din India dintr-o luna de travel cu cel mai bun raport calitate pret. Anul acesta doar s-a imbunatatit (O noua terasa la ultimul nivel cu vedere faina peste imprejurimi, doua pisici pufoase care fac parte din familie, etc) Vijay, proprietarul si Waseem care ne-a fost ghid au fost mult peste asteptari, la fel ca anul trecut. Ce sa mai spunem, o sa ne vedem din nou in urmatoarea excursie in India.

• Comentariu trimis pe 10 septembrie 2022

A fost foarte fain. Recomandam 100%.
    • Cameră dublă standard cu baie comună

A fost de departe cea mai buna sedere la un hostel din India pana acum. Vijay (Hoast-ul) si Waseem (care ne-a fost sofer si ghid) ne-au facut sa ne simtim ca prieteni de o viata. Chiar am vrut sa ne prelungim sederea dar aveam deja rezervate biletele de avion si un trip destul de lung inainte. Hostelul e curat, renovat in 2021 si rooftop-ul e confortabil si foarte fain. Mancarea e buna si pretul foarte accesibil. Sigur ne vom intoarce in Jaipur si mai mult ca sigur vom sta in aceeasi locatie. Speram ca si pt voi sa fie la fel de fain.

Sejur în septembrie 2022