2. Comentarii despre hoteluri în India
  3. Comentarii despre hoteluri în Rajasthan
  4. Comentarii despre hoteluri în Jaipur
India Jaipur Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Pandya Niwas Scor din comentarii: 8

„Localizarea a fost ok, erau magazine pe langa. Pretul ok pt aceasta locatie.”

• Royal GM Plaza Scor din comentarii: 8,2

„Camera era destul de mare, patul de asemenea a fost destul de mare.”

• Hotel Jai Niwas Scor din comentarii: 8,7

„Personal”

• Pink Elephant, Jaipur Scor din comentarii: 8,2

„Camera foarte mare, locatie buna langa City Palace”

• Dera Rawatsar - Heritage Hotel Scor din comentarii: 9,1

„Personalul este foarte amabil, te ajuta cu orice ai nevoie. Ca si solo traveler m-am simtit foarte in siguranta. Optiunea de masina cu sofer simplifica mult lucrurile, se plateste extra doar parcarea. Dl Mahes a fost foarte dragut. Camera a fost curata, atentie la detalii, apa calda mereu, pentru serile racoroase exista un aparat de incalzit. Balconul camerei este un mare plus. Mancarea de la restaurant este de asemenea grozava. Multumesc pentru ospitalitate!”

• Pachamama Hostel Scor din comentarii: 9,5

„A doua oara in Jaipur si tot a doua oara la Pachamama Hostel. Anul trecut l-am cotat drept cea mai buna sedere din India dintr-o luna de travel cu cel mai bun raport calitate pret. Anul acesta doar s-a imbunatatit (O noua terasa la ultimul nivel cu vedere faina peste imprejurimi, doua pisici pufoase care fac parte din familie, etc) Vijay, proprietarul si Waseem care ne-a fost ghid au fost mult peste asteptari, la fel ca anul trecut. Ce sa mai spunem, o sa ne vedem din nou in urmatoarea excursie in India.”

• Hilton Jaipur Scor din comentarii: 8

„Curatenia, amabilitatea personalului.”