3. Lazio hodnocení penzionů a B&B
  4. Řím hodnocení penzionů a B&B
Itálie Řím Autentická hodnocení B&B a penzionů od skutečných hostů

• Captin Home Roma Průměrné hodnocení: 7,5

„Snídaně fajn , s celodenním pitným režimem . Pan majitel velmi fajn ,ochotný .“

• Guest Roma House Průměrné hodnocení: 9,3

„Velice příjemné ubytování v klidné lokalitě, nad úžasnou Italskou restaurací. Vybavení nové, vše čisté, udržované. Pobyt v Guest Roma House jsme si moc užili a určitě mohu doporučit každému kdo chce prozkoumávat Řím a mít bezpečnou a příjemnou základnu v docházkové vzdálenosti od metra i historického centra. Velice Děkuji hostiteli Francescovi, za jeho pohostinnost a cestovatelské rady a tipy. Vše naprosto bez problému! Grazie mile!“

• Golden Rooms Piazza di Spagna Průměrné hodnocení: 7,8

„poloha a čistota“

• Big Johnny B Průměrné hodnocení: 8,7

„Jedná se o velmi hezké ubytování B+B s blízkou dostupností metra - stanice Cipro, do centra a do Vatikánu je to pár set metrů. V okolí jsou restaurace a kavárny a zejména dobrý supermarket s potravinami. Snídaně v ceně je sladká, ale je dostatek kávy v kapslích do kávovaru i pečiva a koláčků. Je zde dobře vybavená kuchyňka s ledničkou a ostatním vybavením, Marcella má čisto a uklizeno a je příjemná a ochotná, Pokoj je klidný a příjemný, má hezkou sprchu a sociální zařízení. V noci není hluk, jedná se o klidnější místo, spalo se nám výborně. Celkově jsme s pobytem i s Římem byli velmi spokojeni, byli jsme na 5 nocí. Ŕím je nádherné, živé a dynamické město.. Doporučujeme!“

• Town House 57 Průměrné hodnocení: 8,6

„Skvělé místo, vše čisté, upravené, dobrá snídaně“

• Il Narciso Průměrné hodnocení: 9,3

„Čistota a komunikace s majitelem.“