3. Lacjum – opinie o obiektach B&B i zajazdach
  4. Rzym – opinie o obiektach B&B i zajazdach
Włochy Rzym Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Duży pokój, duże łóżko, jakość w stosunku do ceny dobra. Komfortowe warunki, w mieszkaniu poza nami nie było innych osób, ale samo mieszkanie zawiera cztery pokoje. Fajnie, że pokój ma balkon oraz telewizor. W okolicy dużo sklepów, piekarni, barów, dobre połączenie z centrum Rzymu. Dobry kontakt z właścicielem.”

• Dreams Of Rome Ocena: 8,7

„Pokój jest czysty i wygodny, klimatyzacja była naszym zbawieniem) Nie daleko centrum, komunikacja miejska chodzi często, więc nie było problemu z dojazdem:)”

• St Peter's View Ocena: 9

„Bardzo przestronny apartament położony w świetnej lokalizacji. Jednak wyposażenie trochę niskokosztowe (budżetowe). Dużo szaf, dużo miejsca do funkcjonowania. Dobre WiFi”

• Boutique Rooms Ocena: 7,2

„Pokój w pobliżu stacji metra, co znacznie ułatwiło nam przemieszczanie się po mieście. W pobliżu Super knajpa Il Colibri, serdecznie polecamy. Śniadanie szykowane przez gospodarza to pakowane rogaliki z dżemem i nutella oraz rogaliki. Zostaliśmy poczęstowani kawa. Fajne miejsce w pobliżu Watykanu”

• „Lokalizacja bardzo korzystna, do metra około 5 min piechotą. Śniadanie w formie kawy i kornetti - bardzo dobre.”

• Marco E Laura Ocena: 7,7

„Fajna lokalizacja, blisko metro także z lotniska dojazd super! piechotą można dojść do Watykanu👍 blisko sklepy, przystanek autobusowy tuż pod apartamentem także można bez problemu dojechać do Colosseum 👍pokoje z łazienkami, super komfortowe rozwiązanie, wygodne łóżka👍aneks kuchenny z wyposażeniem do użytku. Mogliśmy bez problemu zostawić walizki po wymeldowaniu (opcja dodatkowo płatna, ale nie kosztuje to nie wiem ile i my skorzystaliśmy bo mieliśmy późno lot) bardzo miły personel❤️”