3. Sicílie hodnocení hotelů
  4. Castelbuono hodnocení hotelů
Itálie Castelbuono Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Villaggio dei Balocchi Průměrné hodnocení: 9

„Krásné výhledy, vzdálené od všeho ruchu. Moc klidné místo. Velice milá majitelka. Podávali nám skvělé snídaně. Moc doporučujeme těm,co hledají klidné místo.“

• „Milý personál, krásné klidné místo, výborná restaurace“

• B&B Villa Letizia Průměrné hodnocení: 9,2

„Rodinné vstřícné prostředí, výhled na město a hrad. Výborná snídaně na terase. Příjemná atmosféra.“

• Case Spazioscena - Euterpe Průměrné hodnocení: 9,2

„Úžasný atypický dům s nádhernými výhledy je umístěný ve 4 podlažích a na každém je pouze 1 pokoj s vlastním balkonem a úplně nahoře kuchyně s terasou. Celý dům dokonale uklizen a prakticky vybaven (police, věšáky). Plně vybavená kuchyně, k dispozici káva, olej, voda i těstoviny. 2 pěkné koupelny se sprchou, 2 klimatizace, 2 větráky. Parkování před domem. Nejlepší je terasa a výhledy! Schody nám nevadily, naopak, moc se nám tu líbilo!“

• Olinad rooms Průměrné hodnocení: 8,5

„Ciste,nove,dobre vychozi misto hory a plaz.“

• Olinad rooms Průměrné hodnocení: 8,5

„Krásné město, romantické ubytování v malebné čtvrti. Cítili jsme se jako doma. Moc hezky zařízený pokoj, krásná koupelna, vybavená kuchyňka, ráno můžete z balkonku přes střechy domů pozorovat východ slunce nad vzdálenými kopci. Do pokoje vede z ulice přesně 40 strmých schodů - nic pro slabé povah. Ale takto se tam v kopcích prostě žije. Jedno z nejlepších míst, co jsem kdy navštívila !!“

• B&B Panorama Průměrné hodnocení: 9

„vše perfektní, moc jsme si pobyt užili“

• B&B Donjon centro Průměrné hodnocení: 8,7

„Lokalita Zařízení pokoje Velká postel“