3. Sycylia – opinie o hotelach
  4. Castelbuono – opinie o hotelu
Włochy Castelbuono Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Olinad rooms Ocena: 8,5

„Pokój bez zarzutu, wydawał się dopiero co oddany do użytku, bardzo czysto, fantastyczny widok z balkonu, pomocny właściciel, bardzo polecam przede wszystkim za lokalizację - serce pięknego sycylijskiego miasta :)”

• „- pyszne śniadanie - wegańskie opcje obiadowe - piękna atmosfera - piękna lokalizacja - pyszne wina - wycieczka po produkcji wina - miły i pomocny personel - czyste pokoje - łatwy dojazd do winnicy, a mimo to winnica odcięta od głosu miasta i sąsiadów Mogłabym jeszcze wymieniać i wymieniać co podobało mi się w obiekcie. To było najlepsze miejsce w jakiem w całym życiu spałam i jadłam.”

• B&B Panorama Ocena: 9

„Pokoje zadbane, czyste. Widok z balkonu jak na zdjęciach :) My zatrzymaliśmy się na trasie na jedną noc, z rana właściciele zaprosili nas na śniadanie u siebie na dole, było coś na słono jak i na słodko :) Polecamy!”

• Vetriera41 Ocena: 9,2

„Piękna łazienka. Ładne miasteczko. Typowa włoska uliczka. Obserwowanie prawdziwego lokalnego życia. Czystość obiektu.”

• „Znamy obiekt, bo zatrzymujemy się w nim już po raz trzeci, dla widoku z tarasu i osiołka w roli firmy sprzątającej, który pracuje o poranku... Tym razem byliśmy sami w dwójkę, plany trochę nam pokrzyżowała pogoda, ale i tak jesteśmy zadowoleni, bo udało nam się dużo zobaczyć i odwiedzić miejsca znane już wcześniej. Trzeba pamiętać o schodach, bo apartament to wieża mieszkalna, więc trzeba mieć to na uwadze. Polecamy!”

• „Widowiskowe miasteczko i okolica, pokoje z balkonem i widokiem na zamek oraz pobliskie góry. Gospodarz pomógł w dojechaniu i zaparkowaniu pod hotelem, ponieważ ulica na dole była zamknięta. Śniadanie w pobliskiej kafejce wystarczające chociaż raczej w stylu włoskim, bez wędlin. Ogólnie pobyt na tak.”

• B&B Villa Letizia Ocena: 9,2

„Bardzo polecam nocleg w tym obiekcie. Bardzo czysty pokój i łazienka. Wygodne łóżko. Pomieszczenia przestrzenne. Krzesełka na tarasie. Właścicielka bardzo sympatyczna i pomocna. Śniadanie pyszne - typowo kontynentalne, ale na prawdę idzie się najeść. No i lokalizacja - rzut beretem do przepięknego centrum. Byliśmy tam przejazdem i bardzo dobrze wspominamy ten nocleg ze względu na wysoki standard.”

• B&B Panorama Ocena: 9

„Bardzo mili gospodarze. Dobre śniadania. Świetna lokalizacja. Przepiękny ogród. Ogólnie pobyt oceniam bardzo dobrze :)”

• „Świetna lokalizacja blisko centrum. Bardzo ładne i przyjemnie urządzone mieszkanie. Dobra komunikacja z gospodarzem w sprawie Check'in - opis szczegółowy w języku polskim, co było miłym zaskoczeniem. Mieszkanie czyściutkie i przygotowane do wynajmu nawet w niskich temperaturach w warunkach zimowych.”