2. Италия отзиви за хотели
  3. Тоскана отзиви за хотели
  4. Марина ди Маса отзиви за хотели
Италия Марина ди Маса Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Hotel La Perla Оценка от отзивите: 7

„Много, много чисто. Реално цял апартамент е на ваше разположение. Има тераса, на която на спокойствие може да се изпие едно кафе. Има кухня. Силно препоръчвам за хора с велосипеди, семейство с до 2 деца или за 2 двойки. Домакинът е много коректен. Дава ви много точни обяснения и лесно настаняване.“

• Hotel Vera Оценка от отзивите: 8.4

„Равнинен терен с много зелени пространства в и около къщите и кооперациите. Страхотна възможност за крайморска разходка, добра изходна точка за други дестинации, хубави ресторанти и плажове. Лесно паркиране.“

• Hotel Villa Fiorisella Оценка от отзивите: 8.9

„Тишина, спокойствие,страхотен персонал.Микеле е прекрасен домакин.. Чаршафите се сменяха всеки ден и се почистваше стаята.“

„Закуската“

• Hotel Vera Оценка от отзивите: 8.4

„Чистота, закуската, местоположението любезния персонал това че децата са отделени с врата от възрастните и имат отделен климатик и телевизор съотношението цена качество като цяло всичко ни хареса ще се радваме да се върнем наистина вълшебно място....“

• Hotel Gabrini Оценка от отзивите: 8.5

„Отлично местоположение! Много чисто,подредено,поддържано! Разнообразна закуска! Любезен и компетентен персонал! Горещо препоръчвам! Ще дойдем отново с желание!“

25-те най-добри хотела в Марина ди Маса

на базата на 19 509 отзива за хотели на Booking.com