2. IT - komentarji o hotelih
  3. Sicilija - komentarji o hotelih
  4. Realmonte - komentarji o hotelih
Italija Realmonte Preverjeni komentarji resničnih gostov o hotelih

• “Zelo prijazni gostitelji,zelo čisto in lepo opremljeno stanovanje,100 m do plaže,priporočam vsem.”

• “Prijazno in uslužno osebje, čistoča,..”

• “Zajtrk zjutraj dostavi gostitelj. Dostavi, kar se prejšnji dan dogovoriš. Čaj in kavo si pripraviš sam z opremo, ki je v kuhinji.”

• La Scala Suite Ocena: 9

“Popolnoma vse nam je bilo všeč, čisto, prostorno, lepo, kava odlična, udobnost postelje super…PRIPOROČAM👌🏻”

• “Odlična lokacija, urejen in čist apartma, gostiteljica je prijazna in ustrežljiva. Zajtrk je bil okusen.”

• “Razgled.”

• “Osebje zelo prijazno. Zelo čista soba.”

• Petraleuka Ocena: 8,9

“Lepe sobe, lep razgled, veliko prostora, prijazen gospod ki nam je priporočil kam naj gremo na oglede.”

• “Apartma ima čudovit pogled na morje. Ker je bilo v času našega bivanja zelo vroče, sta nam prišli zelo prav klimatski napravi v spalnicah ter senca na terasi. Ker smo bili na tej lokaciji šest dni, so nam vmes zamenjali brisače. Prijetno je bilo tudi na bazenu, kjer si lahko plaval, saj je morje zelo nizko in se lahko v njem le namakaš. Do plaže ni daleč (5 min), je pa strmo (veliko stopnic). S ceste pri plaži je do Scala dei Turchi približno 20 minut peš.”

• “Odlična gostitelja, zajtrk je bil izjemen, dobila sva celo hrano za na pot. Lastnik nama je svetoval glede ogleda Scale dei turchi in naju usmeril v zelo dobro restavracijo kjer so nama po kosilu fali se gratis lezalnika in senčnik”

Najboljših 30 hotelov - Realmonte

na podlagi 10.681 komentarjev hotelov na Booking.com