3. Wenecja Euganejska – opinie o hotelach
  4. Tarzo – opinie o hotelu
Włochy Tarzo Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Casa Del Nonno Ocena: 8,9

„Juz kilka razy byłem w tym hotelu. Właściciele bardzo mili POLECAM.”

• „Pięknie położony dom wśród winnic. Widok z balkonu zapiera dech. Bardzo starannie i nowocześnie odremontowany budynek, drewniane podłogi, duża łazienka, przestronny prysznic, klimatyzacja, idealnie czysto. Bardzo mili gospodarze, pomocni, dali nam wiele turystycznych wskazówek. Fajne położenie, na uboczu, ale blisko - spacerem można dojść do winiarni, restauracji oraz do centrum miasteczka.”

• „Spokój ,cisza ,przesympatyczni właściciele,winno,grappa”

• „Wspaniałą okolica, spokój natura. W środku jak i na zewnątrz ładnie i przyjemnie. Polecam w 100%”

• „Spedzilismy w Margherita 4 noce (czteroosobowa rodzina) Fantastyczny apartament w uroczej wiosce nad jeziorem. Mielismy do dyspoycji salon, trzy sypialnie i dwie lazienki. Apartament jest bardzo dobrze wyposazony we wszystko co potrzeba. Apartament (a wlasciwie dom) jest praktycznie nowy. Parking prywatny jest dostepny i nie trzeba szukac miejsca na ulicy. Przemila gospodyni, ktora mowi po angielsku, co w tej czesci Wloch nie jest standardem. Gospodyni przekazala nam informacje o roznych ciekawych miejscach w okolicy a takze gdzie mozna smacznie i tanio zjesc. Troche ma bika na punkcie sortowania smieci :). Warto sie zatrzymac w takich miejscach z dala od tlumow.”