3. Dolina Aosty – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
  4. Aosta – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Włochy Aosta Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Lokalizacja i czystość oraz klimat apartamentu”

• „Apartament na wysokim poziomie. Wszędzie blisko, na dworzec autobusowy, do sklepu czy na główna ulice. Cisza i spokój. Polecam miejsce.”

• Studio 55 Ocena: 9,6

„Bardzo duży apartament w centrum miasta. W pobliżu dużo restauracji i barów. Wyciąg jest blisko ale trzeba jeździć samochodem.”

• Alpinetouch Ocena: 9,2

„Apartament na poddaszu jest uroczy. Wyposażenie pełne, piękny widok na góry. Wygodne łóżko, sofy, gustownie urządzony. Dużo przestrzeni, czuliśmy się cudownie. Odpoczęliśmy. Parking dostępny w cenie. Bardzo blisko do centrum. 7 minut spacerem. Właściciel Corrado uprzejmy, pomocny.”

• „Duże, zadbane pokoje. Bardzo dobre wyposażenie, brakuje tylko piekarnika. Bliskie sąsiedztwo hipermarketów, barów i restauracji. Do najbliższego wyciągu Pila - 8 minut autem. Do wyciągów w Thule, Courtmayour - 50 min, do Cervinia i Monterosa- 60 minut.”

• Rayon de Miel Ocena: 9,3

„Fajny duzy pokój z aneksem kuchennym. W pokoju dostępny jest tv ze smartem. Według mnie idealny na wypad na narty.”