2. Италия отзиви за хотели
  3. Ломбардия отзиви за ваканционни имоти
  4. Десенцано дел Гарда отзиви за ваканционни имоти
Италия Десенцано дел Гарда Проверени отзиви за ваканционни имоти от реални гости

• Provenzale Оценка от отзивите: 9

„Апартамента се намира на удобно място, близо до центъра!Домакина ни даде ценни съвети относно престоя ни ,които ни бяха много полезни!“

• Le Bouganville Apartment Оценка от отзивите: 9.3

„Кащата се намира на тиха улица много близо до брега на езерото и до пристанището. Апартаментът, в който се настанихме се състои се от три спални, кухня, сервизно помещение и баня с тоалетна. Разположен е на партерния етаж. Стаите са големи и обзаведени с автентични мебели. В двете спални има големи и удобни легла, гардероби и скринове, както и телевизор. В третата спалня има две единични легла, които не са много удобни и няма гардероб, където да оставиш дрехите си. Банята е голяма, но душкабината е много малка и е истинско предизвикателство да вземеш душ. Кухнята е голяма и оборудвана с всичко необходимо за приготвяне на храна. Има голям хладилник, фурна, миялна машина и пералня. В двора има 4 паркоместа за автомобили. Може да се паркира и на улицата пред къщата. Комуникацията с домакина Алберто е лесна и бърза.“

• San Francesco Camping Village Оценка от отзивите: 8.4

„Чистота, зеленина, тишина.... До всяка къща има място за колата, кухнята е оборудвана с всичко необходимо, всичко е много чисто, има комарници навсякъде, барбекю пред вратата и хубава сянка. Едно прекрасно място за релакс и почивка...“

• LagoC0C00N - Colazione - 300m stazione - 800m lago Оценка от отзивите: 9.6

„Прекрасно место! Отлична локация. Любезни домакини. Съвремеено обзавеждане с абсолютно всичко необходимо. Възхитена съм!! Много пътувам, но това е най добрата квартира. Препоръчвам го на всички пътуващи.“

• Marialuisa's Home - Le Rive Del Lago Оценка от отзивите: 9.3

„Прекрасен апартамент! Собственикът Рикардо поддържаше връзка с вас от самото резервиране. Посрещна ни на гарата и ни обясни какво да се посети в района, прати ни разписания на круизите, адреси на тематични ресторанти . Самият апартамент е на 50 м от крайбрежната алеа и е оборудван със всичко необходимо. На тръгване Рикардо ни изпрати до гарата. Препоръчвам апартаментът горещо на всички !!!“

• Villa Martina Оценка от отзивите: 9.2

„Всичко е помислено да най-дребния детайл. Матраците и възглавниците са изключително удобни( мемори пяна). Паркинг в двора на къщата. Ресторанти и магазин в близост. Препоръчам!“