3. Lombardia – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
  4. Desenzano del Garda – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Włochy Desenzano del Garda Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Lokalizacja świetna. Można wyjść z obiektu bezpośrednio na deptak przy jeziorze. Apartament w pełni wyposażony, niczego nam tam nie brakowało. Czysto i przyjemnie. Bezpośrednio przed obiektem znajduje się parking dla gości, więc także to było duże udogodnienie. Otrzymaliśmy ręczniki, w apartamencie była dostępna także suszarka do włosów i pralka wraz z kapsułkami do prania.”

• „Bardzo ładny i czysty apartament w dobrej lokalizacji, polecam! ❤️🇮🇹”

• Debbie's House Ocena: 9,6

„Apartament w cudownej mieszkalnej dzielnicy z dala od zgiełku tętniącego życiem Desenzano.Jednoczesnie 10min do plaży i wszystkich atrakcji.Mieszkanie bardzo dobrze wyposażone i klimatyzowane .Właścicielka miła i kontaktowa kobieta.”

• Molino Apartments Ocena: 9,2

„Cudowne miejsce w Dezenzano ♡Piekne widoki.Apartament polecamy. Wszystko czego potrzebujesz na pobyt rodzinny tam jest.”

• „Bardzo ładny apartament z pięknym widokiem na jezioro. W dobrej lokalizacji, z dobrą komunikacją. W mieszkaniu było wszystko czego oczekiwaliśmy. Duży plus za osobne klimatyzacje w salonie i sypialni. Plaża bardzo blisko, miejsce parkingowe zawsze było dostępne. Właściciel Marco bardzo uprzejmy i pomocny.”

• „To był chyba jeden z najlepszych obiektów, w którym się kiedykolwiek zatrzymaliśmy. Absolutnie fantastyczny. Sam budynek i części wspólne - jak w jakimś filmie. :) Widok z obiektu na jezioro - spektakularny. Pokoje przestronne, wygodne i wyglądające jak nowe. Obsługa - życzliwa, przyjazna i pomocna, zawsze z uśmiechem na twarzy. Zdecydowanie najwyższy poziom i bardzo chętnie tam wrócimy jeżeli będziemy szukali noclegu w tamtym regionie!”

• „Przestronne w pełni wyposażone mieszkanie. Spokojnie pomieści nawet 6 osób. Miejsce parkingowe przy samym wejściu. Bardzo pomocny i miły właściciel. Miejsce godne polecenia nawet na dłuższy pobyt.”