3. Friuli-Wenecja Julijska – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
  4. Grado – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Włochy Grado Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Claudia 3 Ocena: 8,1

„Apartament w zacisznej lokalizacji, oddalonej od gwarnego deptaka z restauracjami i sklepami. Kilka kroków do sklepu i piekarni. Z góry zakładaliśmy poruszanie się rowerem, więc dla nas super. Mały ruch samochodowy i kilometry ścieżek rowerowych. Nawet w miejscach, gdzie nie ma ścieżek rowerowych drogi mają szerokie pobocze i również śmiało można jeździć. Samochód był nam potrzebny tylko by wybrać się do Palamanovej. Parking pod budynkiem apartamentu super sprawa. Bardzo fajny duży balkon. Duży plus dla Pań w agencji, szczególnie dla Pani, z którą bez problemu porozumiałam się po polsku. Agencja otwarta codzienna przed południem i popołudniu więc osobiście można się o wszystko zapytać. Super sprawa.”

• Residence al Bosco Ocena: 9,1

„Basen na dachu rewelacje”

• „Blisko plaży, blisko centrum. Właściciele zorganizowali dla nas zamykane miejsce parkingowe. Pod mieszkaniem sklep. Okolica bardzo cicha, spokojna.”

• Residence Carlo Ocena: 8,6

„Pełne wyposażenie kuchni, bardzo miła obsługa.”

• „Spokój i cisza, pomimo dużej liczby osób.”

• Residence al Bosco Ocena: 9,1

„Spokój, baseny na ostatnim piętrze, śniadanie zamówione bardzo obfite, uśmiechnięte i uprzejme Panie na recepcji”