2. Италия отзиви за хотели
  3. Лацио отзиви за ваканционни имоти
  4. Лидо ди Остия отзиви за ваканционни имоти
Италия Лидо ди Остия Проверени отзиви за ваканционни имоти от реални гости

• Appartamento Roma Casa Vacanza Sea House Rome 50 metri dal mare Оценка от отзивите: 8.9

„Мястото е удобно,местоположението също,домакинът е много мил човек.“

• La seconda casa al mare Оценка от отзивите: 8.6

„Морето и близостта до Рим“

• La Casa di Maya Оценка от отзивите: 10

„Прекрасно местенце, съчетаващо едновременно уют и функционалност. Домакинята се беше погрижила да има всичко, от което човек би се нуждаел - от четка и паста за зъби, до аптечка. Кухнята беше оборудвана по-добре от личната ми вкъщи. Бяха оставени традиционни италиански продукти, с които да си спретнеш паста, ако решиш. В хладилника имаше свежа изстудена вода и алкохолни напитки, а кафе машината бе заредена с любимата ми "Лаваца" Две приятни тераси компенсираха ниския етаж и липсата на достатъчно светлина в жилището. (което за летния сезон смятам, че е би било предимство.)“

• Sea of ​​Rome near the center of the Eternal City! Оценка от отзивите: 9.6

„Много удобно, чисто място. На метри от центъра, на метри от супермаркет и кафене. Апартаментът е много удобен за семейство. Спокойно, чисто, тихо и релаксиращо място. Домакинята е много отзивчива и винаги на разположение. Препоръчвам го и за кратка и за дълга ваканция.“

• Ostia Holiday Skyline Оценка от отзивите: 7.1

„Чист и просторен апартамент с градина“

• Le Marille Оценка от отзивите: 9.7

„Това е най-добрият апартамент, в който някога сме отсядали със семейството ни!!! Изключително чисто, уютно, просторно, обзавеждане, оборудване и разположение на апартамента. И, разбира се, перфектния домакин Лаура. Тя ни даваше постоянно всякаква информация за всичко , от което имахме нужда. Вече имаме нашия дом в Рим!!! Thank you, Laura for everything. You made our stay really special!!!“

• Aria di Mare Оценка от отзивите: 8.7

„Просторен голям апартамент, собственикът много любезен. Бих се върнала отново“

30-те най-добри ваканционни имота под наем в Лидо ди Остия

базирано на 11 635 отзива за ваканционни имоти на Booking.com