3. Lacjum – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
  4. Rzym – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Włochy Rzym Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Lokalizacja bardzo dobra.”

• Apulia flat Ocena: 7,3

„Miejsce w korzystnej cenie w stosunku do dogodnej lokalizacji blisko centrum - można nawet piechotą bez problemu dotrzeć do najważniejszych atrakcji, lub bardzo blisko linia metra. Dostępne 3 pokoje, my byliśmy w 6 osób i super, że są dwie łazienki.”

• „Wysoki poziom czystości, dużo udogodnień w apartamencie.”

• „Przestronne pokoje z łazienkami”

• Casa di Alessandra Ocena: 9,3

„W mieszkaniu nic nie brakowało, dobry kontakt z właścicielką. Trochę daleko od centrum i trzeba poświęcić około 30 min komunikacją miejską na dojazd.”

• „Apartament z pięknym dużym tarasem tylko dla nas. Wyposażony w dwa duże wygodne łóżka, ekspres do kawy, klimatyzację, suszarka, ręczniki, kosmetyki takie jak: żel, szampon do włosów i odżywka co jest ważne gdy podróżuje się z bagażem podręcznym ;) Gospodarz Ylenia bardzo miła i pomocna. Czuliśmy się zaopiekowani podczas naszego pobytu. Jeszcze raz dziękujemy!! Czysto, pachnąco 20 min samochodem od centrum Rzymu. Wygodne samodzielne zameldowanie / wymeldowanie. Pod blokiem parking, pizzeria i kawiarnia gdzie można wypić pyszną kawę i zjeść śniadanko. Okolica spokojna blisko do marketu spożywczego. Wszystko pod ręką”