3. Liguria – opinie o hotelach
  4. Vernazza – opinie o hotelu
Włochy Vernazza Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Cà du Venuto 2 Ocena: 9

„Zjawiskowe miejsce. Widok zapiera dech w piersiach. Cisza, spokój, prywatność. Obszerny taras z widokiem na winnicę i morze. Dom jest przytulny, czysty, wyposażony w niezbędne rzeczy. Gospodarz bardzo miły i przekazuje wszystkie niezbędne informacje. Łatwy check in i self check out. Dojście do domu przez prywatną winnicę.”

• Hotel Gianni Franzi Ocena: 8,3

„Przede wszystkim położenie hotelu, piękne miejsce przeznaczone na sniadania”

• „Pełen profesjonalizm ze strony Federico, przywitał nas na stacji kolejowej i w drodze do apartamentu oprowadził po głównej ulicy, rekomendując najlepsze lokale. Bardzo dobra lokalizacja i piękny taras, poprosiłem by przygotował w formie niespodzianki dla mojej narzeczonej kwiaty i butelkę prosecco na tarasie. Wszystko zostało ogarnięte a kwiaty były piękne, Świetny kontakt, pomoc i życzliwość. Polecam 10/10”

• Incanto Ocena: 9,5

„Przepięknie ulokowany apartament, z zapierającym dech w piersiach widokiem, przemili właściciele służący pomocą w każdej sytuacji!”

• Rina Rooms Ocena: 8,9

„Gościnni właściciele, lokalizacja idealna do zwiedzania Cinque Terre. Czysto, wygodnie, taras z widokiem na morze i miasteczko.”

• Hotel Gianni Franzi Ocena: 8,3

„Taras udostępniony przy apartamencie, położonym na skarpie, oferował wspaniały widok. Do dyspozycji gości były leżaki, a panująca cisza zapewniała spokojny odpoczynek, gdyż mieszkanie znajdowało się powyżej centrum, ale jednocześnie bardzo blisko niego, co umożliwiało dotarcie na piechotę. Widok z apartamentu oraz pobliska knajpa zapierały dech w piersiach. Restauracja serwująca śniadania, znajdująca się tuż obok apartamentu, oferowała niesamowity widok. Wybór na śniadaniu był satysfakcjonujący. W tej samej restauracji, po południu, można było skorzystać z oferty barowej.”

• Chiara rooms Ocena: 8,8

„Fantastyczna lokalizacja. Po zejściu ze schodów jesteś na głównym placu nad morzem. W nocy cisza mimo centralnego położenia. Rano śpiew ptaków. Bardzo czysto i największym atutem jest przemiła i uczynna właścicielka, która bardzo o nas dbała. Vernazza świetna na wypoczynek jak i jako miejsce wypadowe do innych miasteczek Cinque Terre.”

• Mariasole Rooms Ocena: 9

„Apartament ma dobrą lokalizację. W 3 minuty dojdziemy do sklepu, barów, nad morze czy na pociąg. Jest dobrze wyposażony. Do dyspozycji była duża lodówka w kuchni, stolik, mikrofala i inne potrzebne sprzęty. W sypialni plus za lampki nocne, stoliki i sporą szafę. Łazienka również była dość duża. Mieliśmy komplet ręczników i przyborów toaletowych a także suszarkę do włosów o dobrej mocy.”

• Hotel Gianni Franzi Ocena: 8,3

„Niesamowite widoki z okna, możliwość korzystania z tarasu słonecznego. Apartament nowoczesny i czysty.”

• Cadè Ventu Ocena: 9,1

„Piękne i niesamowite miejsce”