2. Comentarii despre hoteluri în Italia
  3. Comentarii despre hoteluri în Liguria
  4. Comentarii despre hoteluri în Zoagli
Italia Zoagli Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• „Poziționare aproape perfectă!”

• Hotel Zoagli Scor din comentarii: 8,7

„Hotelul este foarte frumos si curat, desi nu impresioneaza prin cat este de modern. Dar tocmai aceasta face farmecul lui🤩 Gazdele sunt asa de simpatice si discrete incat am hotarat sa revenim aici. Ne-au pregatit un mic dejun excelent si ne-au dat toate informatiile pe care le-am solicitat. Vederea la mare si spre Portofino este un adevarat spectacol! Pentru noi a fost foarte buna amplasarea hotelului, vis a vis de gara fiindca am calatorit cu trenul la toate obiectivele: Portofino, Cinque Terre, Genova... Parcarea a fost gratuita🥳”

• Hotel Zoagli Scor din comentarii: 8,7

„Gazdele foarte amabile și prietenoase. Ne-au ajutat de fiecare data când le-am solicitat, inclusiv cu un loc de parcare gratuit in garajul lor. Poziționarea foarte aproape de gara, lucru care contează mult. Priveliște minunată spre mare.”

• Hotel Zoagli Scor din comentarii: 8,7

„Curatenie, personal foarte amabil si primitor, atmosfera de familie, mic-dejun diversificat, locatie aproape de gara si plaja.”

• Casa Patty vista Portofino Scor din comentarii: 9,4

„Am ales această proprietate pentru locație dar și pentru că oferea un loc de parcare! Patty a fost de mare ajutor în recomandarea unui restaurant excepțional aflat doar la 8 minute de mers pe jos! Apartamentul este foarte curat, bine îngrijit! Am adorat la propriu faptul că am putut să beau o cafea cu lapte, găsind în casa, puse la dispoziție de Patty, tot ceea ce aveam nevoie pentru un mic dejun rapid!”

• Tra Sole & Mare Scor din comentarii: 9,1

„Totul a fost minunat, apartamentul este foarte spațios, curătenie și peisajul de vis !”

Cele mai bune 20 hoteluri din Zoagli