3. Liguria – opinie o hotelach

10,0

9,3

• Ocena dodana: 7 maja 2024

Rewelacja!!
    • Apartament z 2 sypialniami (3 osoby dorosłe)

Wszystko było na najwyższym poziomie i nie wymaga żadnych ulepszeń. Życzyłbym sobie częściej spotykać takich ludzi i mieć okazję spędzać czas w takim wyjątkowym miejscu.

Znakomita lokalizacja, piękny widok, wygodne pomieszczenie. Właścicielka, p. Annamaria dołożyła wszelkich starań, aby pobyt przebiegł spokojnie i bez kłopotów. Mieszkanie wypozażone zostało nawet w to, co nie było obowiązkiem właściciela i przewyższyło nasze oczekiwania (chleb, masło, swoje dżemy, jogurt, oliwa, słodycze, itd.). W łazienkach przybory toaletowe w asortymencie dużo większym, niż zwykle to bywa. Kontakt z właścicielką przez telefon lub WhatsApp natychmiastowy.

• Ocena dodana: 26 kwietnia 2023

Perfekcyjny pobyt w pełnej spokoju wiosce
    • Apartament z 2 sypialniami (4 osoby dorosłe)

Wszytsko było dobre.

Piękny apartament,z widokiem na pobliską dolinę. Położony 20 minut od centrum La Spezia. Polecam dla osób zmotoryzowanych gdyż jest on nieco na uboczu,ale przez to panuje tam piękny spokój. Parking przy budynku,bezpieczny. Wifi działa dobrze. Bardzo czysto,z wielką dbałością o szczegóły. Kilka drobnych niespodzianek znalezionych w apartamencie umili nam pobyt. Anna Maria w dniu przyjazdu wysłała nam informacje o okolicy,polecenia restauracji oraz miejsc gdzie warto pojechać! Bardzo dobra obsługa klienta. Łóżko jest niesamowicie wygodne,w kuchni znajduje się wszystko czego potrzebujemy na pobyt. Polecam z całego serca! Angelika & Daniel :)

• Ocena dodana: 20 lipca 2021

Pobyt był bardzo udany, polecamy i dziękujemy.
    • Apartament z 2 sypialniami (4 osoby dorosłe)

Apartament posiadał 2 sypialnie, 2 łazienki, salon z kuchnią, taras z sypialni i pomieszczenie gospodarcze. Był w pełni wyposażony i doskonale przygotowany. Na miejscu mile zaskoczyły nas przygotowane przez sympatyczną Właścicielkę regionalne produkty. Widok z tego miejsca był piękny. W budynku znajduje się Osteria, w której serwowane są pyszne regionalne potrawy (trzeba wcześniej zarezerwować stolik). Pobyt był bardzo komfortowy. Dziękujemy bardzo i polecamy.

Pobyt: lipiec 2021