3. Ligurie hodnocení hotelů

9,2

7,2

• Hodnocení napsáno: 20. srpna 2023

• Čtyřlůžkový pokoj

Jediné, co bych vytkla, je špatně fungující splachování záchodu, ale vždy jsme si poradili 😉

Jestli někdo chce krásný, velký a super pokoj vybavený moderně, tak ať nejezdí. Ale na postelích se výborně spalo, pokoj byl akorát krásně vyklimatizovaný, na dveřích na verandu žaluzie proti slunci, sprcha skvělá, na přespání naprosto výborný a dostačující. Jestli někdo přijede a bude mít vzhledem penzionu a pokoje nějaké předsudky, hoďte je za hlavu, protože majitelé penzionu a restaurace Vám to na 100%vynahradí svojí laskavostí, fantastickou domácí snídaní s domácími produkty a neuvěřitelně výborně a s láskou vaří a pečou pizzu za příjemné ceny. Ani se nám nechtělo odjíždět. Promenáda kolem levého břehu řeky až na dlouhou pláž je nádherná procházka, ale bacha dlouhá. Jinak jeďte radši autem. Moře trochu horší, zkalené pískem a měli jsme smůlu na žahnutí medůzou, jinak ale perfektní. Hned vedle penzionu skvělý obchůdek potravin a hned další vedle ovoce a zelenina a lékárna, vpravo od penzionu cca 100 metrů prodávají naprosto skvělou zmrzlinu. Nad penzionem 20 minut chůze stará Ameglia, stojí za zkouknutí. Děkujeme za super ubytování plný zážitků a dobrot ❤️ Jitka, Petr, Naty a Eliška

• Hodnocení napsáno: 20. září 2022

• Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí

V tomto hodnocení není k dispozici žádný komentář.

Termínem pobytu byl září 2022