3. Apulia – opinie o obiektach B&B i zajazdach

8,7

8,5

• Ocena dodana: 27 maja 2024

Maleńki prysznic.

Przemiły i pomocny gospodarz. Pokój usytuowany rewelacyjnie ! W historycznym centrum. Bezproblemowe zaparkowanie samochodu na ulicach w pobliżu. Śniadanie (rogalik + kawa) w kawiarni obok.

• Ocena dodana: 20 maja 2024

• Pokój Dwuosobowy typu Budget z 1 lub 2 łóżkami

Swietna lokalizacja w sercu starej zabytkowej części Bari. Ze stacji kolejowej ok 15 min spacerkiem. Pokój bardzo czysty, bardzo przytulny z pięknym widokiem z małego balkoniku. Bardziej klimatycznie już chyba się nie da:)). Kilka metrów od zamieszkania narożny bar i genialna kawa, świetny punkt obserwacyjny porannych spotkań Włochów. Wszystkie atrakcje w zasięgu przyjemnego spaceru!. Właściciel przemiły, pomocny niemal od ręki:)) Grazie mille! Monika & Jacek

• Ocena dodana: 13 maja 2024

• Pokój Dwuosobowy typu Budget z 1 lub 2 łóżkami

Apartament bardzo praktyczny - byliśmy tylko na dwie noce, ale mieliśmy wszystko, czego potrzeba. Zdecydowanie komfortowy byłby nawet na tygodniowy czy dłuższy przyjazd. W pokoju aneks kuchenny, lodówka, ekspres do kawy oraz pyszna kawa pod dostatkiem. Prysznic faktycznie niewielki, ale bez problemu się mieściliśmy. Jednak najlepsze to lokalizacja - w samym sercu starego miasta, a jednocześnie położony 15min pieszo od stacji kolejowej. Spokojna i bezpieczna uliczka, mimo że tuż obok czuć klimat Włoch i wszechobecny gwar. Jeżeli wrócimy kiedyś do Bari to myślę, że również tutaj. Bardzo nam się podobało!

• Ocena dodana: 28 kwietnia 2024

• Duży pokój dwuosobowy

Lokalizacja w środku starego miasta, po prostu czuć tą niesamowitą atmosferę. Codzienna kawa w pobliskiej kawiarni w cenie pokoju. Siedzisz, pijesz kawe a obok lokalni mieszkańcy prowadzą swoje interesy. Czuć że to miejsce jest 100% autentyczne! :) Pokój bardzo czysty. Ale najmilej wspominam właściciela hotelu, był przesympatyczny! :) Bardzo pomocny, kiedy tylko nas widział pytał sie czy wszystko "OK", czy trzeba posprzątać pokój. Zawsze uśmiechnięty :) Bardzo Polecam!

• Ocena dodana: 23 kwietnia 2024

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i balkonem

Trochę za wąska kabina prysznicowa.

Bardzo czysto, lokalizacja w samym centrum starego miasta. Dobrze działające wi-fi. Pokój wyposażony w mini aneks kuchenny z ekspresem i kawą w kapsułkach. Dodatkowo czekały na nas słodkie i słone przekąski. Dostępne żelazko, ręczniki, suszarka do włosów. Bardzo miły, pomocny właściciel. Śniadanie, typowo włoskie, na słodko w pobliskiej knajpce, tuż za rogiem.

• Ocena dodana: 25 marca 2024

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i balkonem

Lokalizacja jest tutaj chyba największym atutem, gdyż obiekt znajduje się w samym centrum starego miasta. Pokój przestronny a mini aneks kuchenny to prawdziwe udogodnienie. Widok z balkonu wprost na prześliczne, tętniące życiem uliczki. Godpodarze bardzo mili, szybka i wygodna komunikacja. Jedyny mankament to chyba bardzo mały prysznic, ale i tak bardzo polecam :)

• Ocena dodana: 12 listopada 2023

great location

nic

super lokalizacja klimatyczny balkon z widokiem na starówkę, pyszne śniadanie w cenie(kawa+croissant)

• Ocena dodana: 14 sierpnia 2023

Wspaniały!
    • Pokój Dwuosobowy typu Budget z 1 lub 2 łóżkami

Wspaniałe miejsce! Polecam na kilkudniowy pobyt. Na miejscu wszystkie potrzebne udogodnienia - żelazko, suszarka do włosów, codziennie wymieniane ręczniki, kosmetyki. Bardzo czysto i schludnie. Lokalizacja przewyższyła nasze oczekiwania! Bardzo sprawna komunikacja z personelem, który był życzliwy, uśmiechnięty i pomocny. Serdecznie polecam.

• Ocena dodana: 17 lipca 2023

Mili gospodarze, super lokalizacja. Śniadania w pobliskiej kawiarni (bardzo mały wybór, codziennie to samo)

Śniadania

Lokalizacja

• Ocena dodana: 15 lipca 2023

Polecam 😊
    • Duży pokój dwuosobowy

Brak otwieracza do wina 🤣

Mały uroczy pokój w sercu starego Bari .Czysty wyposażony we wszystkie podstawowe potrzeby na krótki pobyt.Super lokalizacja , prawdziwy klimat Włoch .Polecam serdecznie 😊

• Ocena dodana: 1 lipca 2023

Wielkość prysznica

Lokalizacja, śniadanie w cenie, czystość

• Ocena dodana: 28 czerwca 2023

Żałujemy, że tylko kilka dni. Wrócimy na pewno za rok.

Wszystko super.

Genialne położenie, dające możliwość zwiedzania całej zabytkowej części Bari. Jednocześnie bardzo blisko dworca kolejowego i autobusów, co daje możliwości zwiedzania okolic.

• Ocena dodana: 1 czerwca 2023

Polecam Dei Meravigli
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i balkonem

Kabina prysznicowa jest naprawdę mało komfortowa i ma swoje lata.

Świetne położenie w centro storico Bari, możliwość obserwacji codziennego życia mieszkańców. W czasie naszego pobytu było cicho. Właściciel dba o swoich gości, jest zawsze gdzieś blisko, a w dniu wyjazdu pozwolił nam zostawić bagaże do popołudnia. Śniadania w pobliskiej cafe bardzo przyjemne.

• Ocena dodana: 19 kwietnia 2023

Wspaniały.
    • Pokój Dwuosobowy typu Budget z 1 lub 2 łóżkami

Schody są niestety strome prowadzą na 2,3 piętro, dla starszych mogą być problemem.

Lokalizacja w centrum starego Bari

Pobyt: styczeń 2023

• Ocena dodana: 8 kwietnia 2023

Super lokalizacja i swoboda.
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i balkonem

Lokalizacja znakomita. Włoska ,klimatyczna uliczka,kwiaty .W zasiegu kilku metrow wszystkie atrakcje kulinarne, oraz bardzo blisko do obiektów historycznych. Gospodarz powitał nas , udzielił wskazówek. Szybko odpowiadał na zapytania.

• Ocena dodana: 2 kwietnia 2023

Miły pobyt, apartament w centrum starego miasta Bari
    • Pokój Dwuosobowy typu Budget z 1 lub 2 łóżkami

Wygodny apartament w ścisłym centrum Bari, dość duży pokój wyposażony w lodówkę i możliwość skorzystania i zaparzenia kawy czy herbaty.

Pobyt: marzec 2023

• Ocena dodana: 9 października 2022

super lokalizacja !

wszystko było ok

lokalizacja

• Ocena dodana: 26 września 2022

wyśmienicie
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i balkonem

Nie ma takiej rzeczy :) Pierwszy kontakt z gospodarzem był utrudniony-okazało aie, ze mówi tylko po włosku i nie odbierał telefonu w porze zameldowania, ale niedługo potem skontaktowała się z Nami jego zona/partnerka. Ale wykorzystaliśmy ten czas na kieliszek wina z cudnym widokiem, wiec wszytsko na plus!

Klimatyczna lokalizacja, śniadanie (małe, ale super początek dnia. Najlepsze croissanty z pistacja jakie tam jedliśmy!), czystość, wyposażenie

• Ocena dodana: 22 września 2022

Nie było nic takiego

Przepiękne położenie. Wygodny ładny nowoczesny pokój. Mała ale bardzo funkcjonalna łazienka. Piękny balkon z bajecznym widokiem na ulicę.

• Ocena dodana: 28 sierpnia 2022

Dobre miejsce
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i balkonem

Trochę uciążliwy okazał się hałas z uliczki, najpierw do późnych godzin nocnych powracają imprezowicze, a od wczesnych godzin porannych już słychać jeżdżące skutery. Zresztą Włosi chyba tego nie wiedzą, ale ich zwykła sąsiedzka rozmowa, brzmi jak największa kłótnia z awanturą;) nie mogliśmy się do tego przyzwyczaić.

Lokalizacja obiektu jako punkt wypadowy, jest po prostu świetna. Śniadanie też ok, jedzenie na głośnej włoskiej uliczce ma sporo uroku i tego na pewno nie da się zapomnieć.

• Ocena dodana: 29 lipca 2022

Bardzo udany pobyt. Miessksnie w samym sercu starego miasta.
    • Pokój Dwuosobowy typu Budget z 1 lub 2 łóżkami

Lokalizacja, czystość pokoju, małe śniadanie w cenie, klimatyzacja w pokoju, pomocny gospodarz

• Ocena dodana: 21 lipca 2022

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i balkonem

Lokalizacja - w samym centrum starego miasta w Bari. Bardzo sympatyczny właściciel.

• Ocena dodana: 11 czerwca 2022

Pobyt w Bari
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i balkonem

Łazienka faktycznie trochę mała, więc osoby wysokie bądź bardziej rozbudowane mogą mieć nieco problem.

Świetna lokalizacja, w samym centrum starego miasta. Blisko do wielu ciekawych miejsc. Śniadanie w kafejce położonej 2 minuty od BB- wyśmienite ;)

• Ocena dodana: 5 czerwca 2022

• Pokój Dwuosobowy typu Budget z 1 lub 2 łóżkami

Lokalizacja w sercu starego miasta. Odległość do głównych atrakcji. Przemili gospodarze

Pobyt: maj 2022