3. Apulia – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny

9,6

9,5

• Ocena dodana: 20 lutego 2024

• Apartament z 1 sypialnią

Być może to był chwilowy problem, ale nie było rano ciepłej wody. Bez względu na ustawienie kranu w pozycji ciepłej, zimnej, czy środkowej leciała tylko zimna woda. Uwaga, booking.com przekierowuje do Google maps i wskazuje błędny adres 100 metrów dalej. Lepiej wpisać adres ręcznie do Google maps wtedy pokaże prawidłowo.

Położenie w samym centrum, blisko do promenady i głównej ulicy schoppingowej, interesująca stara kamienica, wspólna kuchnia, a w niej wszystko co potrzebne do gotowania, podstawowe produkty śniadaniowe. Możliwość przechowania bagażu.

• Ocena dodana: 26 października 2023

Miejsce w bardzo dobrej lokalizacji i z dobrym poziomem ceny
    • Apartament z 1 sypialnią

Brak okna w apartamencie, którym dysponowałem oraz brak wieszaków i haczyków w łazience

Lokalizacja apartamentu znakomita (w centrum, a zarazem w bocznej, cichej uliczce), apartament na parterze, bardzo wygodne łóżko, dobrze wyposażona kuchnia, właściciel uczynny i kompetentny, dobre tv i wifi, duże ilości produktów śniadaniowych w typowo włoskim wydaniu czyli na słodko

• Ocena dodana: 10 września 2023

Bardzo fajne miejsce, żeby się zatrzymać.
    • Apartament z 1 sypialnią

Mieliśmy apartament na parterze, więc było dość ciemno.

Właściciel był bardzo pomocny, do dyspozycji w mieszkaniu jest cała kuchnia, kawa z kawiarką, podstawowe przyprawy/oliwa/ocet. Bardzo dobra lokalizacja. Klimat włoski.

• Ocena dodana: 31 lipca 2023

• Apartament z 1 sypialnią

Super kontakt z właścicielem i doskonała lokalizacja

• Ocena dodana: 18 lipca 2023

Doskonała opieka właściciela obiektu. Pomagał we wszystkim. Bardzo dobry kontakt z Giuseppe.
    • Apartament z 1 sypialnią (3 osoby dorosłe)

Włoskie śniadanie przygotowane w apartamencie na czas pobytu. Miejsce apartamentu idealnie położone. Blisko do miejsca nad morzem, gdzie toczy się codzienne wieczorne życie. Blisko do stacji kolejowej i przystanku autobusowego skąd można było dotrzeć praktycznie do każdej miejscowości w Apulii. Dzięki temu w prosty sposób mogliśmy zwiedzić Ostuni, Alberobello, Bari, Lecce, Monopoli, Taranto, Polignano a Mare. Apartament położony w zabytkowej części miasta.

• Ocena dodana: 17 czerwca 2023

• Apartament z 1 sypialnią

Pobyt bardzo udany, Giuseppe służył pomocą. Wszystko na plus :) polecamy :)

• Ocena dodana: 7 listopada 2023

generalnie nie polecam ludziom, którzy wcześniej byli w komfortowych apartamentach.
    • Apartament z 1 sypialnią (4 osoby dorosłe)

generalnie graciarnia, obiekt przerobionych chyba z bramy. Ciemny.

• Ocena dodana: 21 września 2023

Zdecydowanie wentylacje pokoju.

Bardzo dobra lokalizacja. Należy popracować nad kilkoma rzeczami, pokój bardzo duszny bez okna i bez klimatyzacji ciężko był spać w nim. Ciężko było zorientować się co było na śniadanie nie wiedzieliśmy czy to ogólnie dostępne produkty czy kogoś prywatne więc rano nic nie zjedliśmy. Ciężko też było umówić się na pozostawienie bagaży przed godziną odbioru kluczy.

• Ocena dodana: 29 sierpnia 2023

Znośny
    • Apartament z 1 sypialnią (3 osoby dorosłe)

Bylem rozczarowany poniewaz ocena ktora posiada B&B jest zawyrzona patrzac na to co zastalismy bardziej pasuje na hostel . Łozka to jakas porazka wystroj z prl i mozna tak wymieniac bez konca.

Jedyne udogodnienie to lokalizacja

• Ocena dodana: 26 lipca 2023

1,0
    jeden z apartamentów to mały pokój z zapachem zgnilizny, bez okna i kuchnią przechodnią
    • Apartament z 1 sypialnią

Zakupiłam pobyt w apartamencie, a był mały pokój bez okna z brzydkim zapachem, kuchnią dostępną dla lokatorów innego pokoju. Miał być expres do kawy a była kawiarka do zaparzania kawy na palniku. Okno w pokoju jest malutkie nad łazienka nie daje światła tylko zapach zgnilizny. Zgłosiłam gospodarzowi był niemiły. W związku z tym byłam zmuszona wynająć pokój w hotelu. Nie polecam

nic się nie podobało. śniadanie : jogurty i sucharki. Zakupiłam pobyt w apartamencie a był mały pokój z brzydkim zapachem, bez okna kuchnia, dostępna dla lokatorów innego pokoju. Okno jest malutkie nad łazienką nie daje światła, tylko zapach zgnilizny.

• Ocena dodana: 7 czerwca 2023

• Apartament z 1 sypialnią

Gospodarz dba o detale które cieszą.

• Ocena dodana: 22 maja 2022

• Apartament z 1 sypialnią

Zrobilam rezerwacje na booking na 3 osobowy apartament do pojedynczego wykorzystania. Chwile później dostalam maila od wlaściciela, ze moze mi zaoferowac pokoj 2 osobowy z dużym małżeńskim łóżkiem, prywatna łazienka i z kuchnia dzielona z innymi gośćmi. Nie bylo takiej opcji na bookingu w momencie robienia rezerwacji. Jesli chodzi o kuchnie to zalezy mi tylko na możliwości zrobienia herbaty i dostępie do lodówki wiec dzielona kuchnia jest ok. Po przyjechaniu na miejsce okazalo sie ze pokoj nie ma normalnego okna (znajdowal sie na koncu pomieszczenia, za kuchnia), mial tylko swietlik nad łazienka wychodzacy na klatkę schodową. W moim odczuciu pokoj byl bardzo zimny i wilgotny, pościel ubrania byly wilgotne, w pokoju unosił sie zapach jak w wilgotnej piwnicy. Kiedy tylko moglam starałam się wietrzyc pokoj przez kuchnie, rozwiewać wilgotne powietrze sufitowym wentylatorem ale w ciagu dnia ten pokoj byl zamkniety bez dopływu świeżego powietrza, caly dzien byl ciemny i ponury. Byc moze od tej wilgoci farba na scianie byla w purchlach i odcjodzila No cóż warunki nie były takie jakich sie spodziewalam na 7 noclegów. Obok byl pokoj 3 osobowy z dużym oknem, ktory pokazala mi jedna z nocujących osob i tam warunki byly zdecydowanie lepsze. Nie bylo tego przykrego zapachu stęchlizny. Po zgloszeniu do Giuseppe wyrazil zdziwienie, ze pokoj jest zimny gdy na dworzu 24-25 stopni. Dal mi zimowa ciezka koldra, ktora nie docieplila pokoju. Na noc wykorzystywałam koc, ktory byl na wyposażeniu i byl ok. Pisze te uwagi aby ewentualnie kolejni goście mieli na uwadze, ze w miesiacach kiedy nie ma upałów niedogrzane mury nie przynoszą ulgi a wręcz przeciwnie po przyjściu do pokoju trzeba sie przebrać w ciepłe ciuchy. Moja opinia dotyczy tylko tego pokoju.

Lokalizacja na starym mieście blisko promenady. Do dworca można dojść spacerkiem w 10 minut. Na tej samej ulicy supermarket, piekarnia (czynna do południa) warzywniak. Giuseppe właściciel pomocny, wskazał na planie knajpki, w których można dostac zniżki po powołaniu sie na B&B. Jest suszarka do wlosow.

Pobyt: maj 2022

• Ocena dodana: 21 sierpnia 2021

Pobyt bardzo miły, ale zostało kilka niedociągnięć do poprawy
    • Apartament z 1 sypialnią

Brak klimatyzacji, zapach wilgoci w pokoju, brudna podłoga, mało wygodne łóżko, śniadania nie były uzupełniane codziennie.

Dobra lokalizacja, gospodarz świetnie wytłumaczył co można zobaczyć w mieście. Dostęp do dobrze wyposażonej kuchni.

Pobyt: sierpień 2021

• Ocena dodana: 23 kwietnia 2024