3. Sardynia – opinie o hotelach

9,8

9,1

• Ocena dodana: 4 maja 2024

• Pokój dwuosobowy typu Economy

Pani Simone,menagerka hotelu,wspaniala osoba,pozdrawiam serdecznie,polecam ten hotel

• Ocena dodana: 24 października 2023

Wszystko było OK. :)

Bardzo miły i pomocny personel, Simone zawsze uśmiechnięta, pyszne zróżnicowane śniadanie z wyśmienitą kawką, hotel zlokalizowany w centrum nieopodal wielu kafejek i restauracji. Świetne miejsce do wypadów na plażę i zwiedzania.

• Ocena dodana: 6 kwietnia 2023

THE BEST Hotel EVERRRRR
    • Pokój dwuosobowy typu Economy

Nie było żadnej rzeczy do której moglibyśmy się przyczepić. Żadnych minusów.

Lokalizacja fantastyczna, bardzo czysto, codzienna wymiana ręczników i poszewek wysprzątany pokój, kosmetyki w łazience, cisza, przepyszne śniadania o które dbała Simona nawet w dniu naszego wyjazdu specjalnie dla nas wstała wcześniej zrobiła nam najlepszą kawę jaką piłam w życiu, upiekła pyszne jeszcze gorące crossanty i przygotowała szwedzki stół. Poleciła nam cudowne miejsca, doradzała co warto zobaczyć, pomagała, było rewelacyjnie. Najlepszy pobyt a już troszkę zwiedziliśmy Europy, tutaj byliśmy najlepiej zaopiekowani, czuliśmy się bardzo komfortowo, jak w domu. Wspaniały pobyt polecamy wszystkim i z pewnością tam wrócimy 🥰 Simono dziękujemy ❤

• Ocena dodana: 23 lipca 2022

Lipiec 2022
    • Pokój dwuosobowy typu Economy

Wszystko bylo w porządku. Aczkolwiek byloby fajnie gdyby w hotelu byłaby możliwość wynajęcia parasola ma plażę :)

Hotel położony w samym centrum, w ktorym mozna dobrze zjeść, napić sie drinka oraz zaopatrzyć w pamiątki. Na miejscu w hotelu Simona ktora jest rewelacyjną kobietą. We wszystkim nam pomagała i była bardzo uprzejma. Pokoj codziennie wysprzątany, czyste ręczniki, pościel. Dodatkowo, fajne śniadania oraz pyszna kawa w cudownym ogródku, ktory znajduje sie wewnątrz hotelu. Polecamy ten hotel.

• Ocena dodana: 19 czerwca 2022

• Pokój Dwuosobowy typu Classic

śniadania mogłyby być bardziej urozmaicone, klimatyzacja działała trochę słabo i pokój był dość ciemny, Telewizor w pokoju mógłby być większy i z opcją smart

super lokalizacja, miła i pomocna obsługa, śniadanie na miejscu, pokój i hotel były czyste

• Ocena dodana: 1 maja 2022

• Pokój dwuosobowy typu Economy

Bardzo pomocny i zaangażowany personel ❤️ Pani recepcjonistka wychodziła naprzeciw oczekiwaniom gości 👍

Pobyt: maj 2022

• Ocena dodana: 23 czerwca 2021

Było rewelacyjnie, polecam!
    • Pokój Dwuosobowy typu Classic

Śniadanie w formie bufetu, bardzo dobre, pyszna kawa! Lokalizacja idealna, blisko wszędzie! Na recepcji zawsze uśmiechnięta Simona, zawsze była do naszej dyspozycji, nawet w nocy gdy zgubiliśmy klucze... :) Przepraszamy za pobudkę!

Pobyt: czerwiec 2021

• Ocena dodana: 15 maja 2022