3. Sycylia – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny

9,9

9,3

8,4

• Ocena dodana: 16 marca 2024

Serdecznie polecam gospodarzy i ich domek.
    • Dom wakacyjny

Okolica domku poza sezonem dosyć opustoszała. Wieczorami niezbyt zachęcająca do spacerów.

Domek bardzo dobrze wyposażony i komfortowy. Ogródek przy domu podobnie - hamak, krzesła, stoliki, grill. Do plaży 5 minut piechotą. W sezonie - wspaniała lokalizacja! A przede wszystkim niezwykle mili, pomocni i przyjaźni właściciele. Darmowy transfer z lotniska (w środku nocy). Przepyszny poczęstunek na powitanie, w lodówce woda, sok i mleko. Bilety autobusowe na dojazd do centrum Katanii. Odległość od przystanku to ok. 7 minut piechotą, natomiast (jak to we Włoszech) na punktualność odjazdu autobusu nie ma co liczyć. Dojazd do centrum zajmował ok. 25 minut. Miejsce godne polecenia!

• Ocena dodana: 3 kwietnia 2023

Fajne, ciche miejsce trochę na końcu świata
    • Dom wakacyjny

Jeśli ktoś szuka hotelu, że śniadaniem, w wyższym standardzie to zdecydowanie to NIE jest takie miejsce. To.odludzie. Może to trochę przed sezonem (31.03-3.04) ale całe to osiedle wyglądała na nieco wymarłe i trochę niezachecajace. W sezonie na pewno jest więcej knajpek i pewnie kramikow przy plaży, etc. Nam to nie przeszkadzało.bo.chcielismy spokojnego miejsca. No i wszędzie samochodem = ktoś nie pije ;) Jak ktoś chce życia i imprezy to do centrum.

Przemili właściciele. Czekamy na nas, wszystko nam.pokazali i opowiedzieli. Zapomniałem że płatność jest w obiekcie ale nie mieli terminala więc się umówiliśmy na gotówkę z 2-3 dni. Finalnie zostawiliśmy im pieniądze na stole w domku wychodząc na lotnisko i zatrzaskując domek. To domeczek w dużej osadzie domków (jakby letniskowych) parę kilometrów od Katanii. Cisza, spokój. Miła czysta plaża 200m od domku. Czekały na nas owoce, mleko, wielki sok, coasteczka jogurtowe oraz przepyszne rurki z serkiem ricotta specjalność Sycylii. I jeszcze było winko na stojaczku ale z naklejoną ceną, które wypiliśmy i dołożyliśmy pieniążków. Bardzo dobra kawa z ekspresu. Kuchnia nówka sztuka, jest wszystko co każdy ma u siebie.

• Ocena dodana: 31 marca 2023

REWELACJA! Takiej opieki gospodarzy nie miałam jak żyję! (A trochę już żyję :-D )
    • Dom wakacyjny

Jedyny minus to namolny kot, którego nie sposób się pozbyć, bo go pewnie inni turyści podkarmiali :-) [Ale osoba, z którą byłam też go podkarmiała, może gdyby tego nie robiła, to by mniej koczował przy nas :-D ]

Absolutnie niesamowita opieka gospodarzy!!! - bezpłatny transfer z lotniska i na lotnisko (i to nawet dało się dogadać, żeby ten przesympatyczny właściciel odwiózł nas bliżej wieczora, kilka godzin po zdaniu domku! - wdzięczna jestem bardzo! - i nie chciał żadnej dopłaty za te udogodnienia!), na miejscu poczęstunek-niespodzianka, woda, owoce, sok, kawa - wszystko, co może się przydać zaraz po przylocie, zwłaszcza ze domek jest na uboczu (dla mnie to bardzo na plus)! Plaża na wysokości domku puściutka i zaskakująco czysta :-) Idealne miejsce dla tych, którzy chcą odpocząć w ciszy, z daleka od tłumu, nie potrzebują mieć w pobliżu żadnych nocnych klubów (zawsze można dojechać do centrum np. wypożyczonym samochodem albo autobusem, na który gospodarz nawet sprezentował bilety :-) ). Jak dla mnie super bardzo! Na pewno chętnie tam wrócę :-)

Pobyt: marzec 2023

• Ocena dodana: 26 stycznia 2023

• Dom wakacyjny

Bardzo miły gospodarz, pomocy i kulturalny. Przywiózł i zawiózł nas na lotnisko, dodatkowo dał bilety dla całej rodziny na przejazd autobusem do centrum. Dodatkowo czekała miła niespodzianka w lodówce w stylu Sycilijskim ;) Polecam wszystkim :)

Pobyt: styczeń 2023

• Ocena dodana: 28 listopada 2022

Great place to stay near Catania
    • Dom wakacyjny

Za krótko ;) Short staj :)

Absolutnie wszystko mi się podobało! Idealny domek dla pary. Bardzo dobrze wyposażona kuchnia. Czyściutko. Bardzo blisko do plaży i blisko przepysznej pizzerii. Przemiły właściciel Andrea, który powitał Nas boskim cannoli. Mieliśmy wszystko co było Nam potrzebne, ręczniki, suszarkę. Na Sycylię z pewnością wrócimy a jeśli w te rejony to na 100% zatrzymamy się tutaj. My byliśmy po sezonie więc było cicho i relaksująco. I absolutely loved everything! The perfect cottage for a couple. Very well equipped kitchen. Cleanly. Very close to the beach and close to a delicious pizzeria. Delectable owner Andrea, who welcomed us with divine cannoli. We had everything we needed, towels, hair dryer. We will certainly return to Sicily and if we are in these areas, we will 100% stay here. We were off season so it was quiet and relaxing.

Pobyt: listopad 2022

• Ocena dodana: 9 maja 2022

lokalizacja

• Ocena dodana: 22 kwietnia 2022

Gorąco polecam Catanie każdemu jest to moje ulubione miejsce od lat
    • Dom wakacyjny

Bardzo mili właściciele czyściutko wszystko super

• Ocena dodana: 2 kwietnia 2022

Przemili właściciele, bardzo dobry obiekt zarówno na krótki jak i długi pobyt
    • Apartament z widokiem na ogród

Bardzo przyjaźni i pomocni właściciele. Swoboda komunikacja w języku angielskim. Bardzo dobra lokalizacja blisko plaży, centrum miasta i lotniska. Wspaniały ogród.

• Ocena dodana: 16 listopada 2023

• Ocena dodana: 15 listopada 2023