3. Trentino Alto Adige hodnocení ubytování k pronájmu
  4. Nago-Torbole hodnocení ubytování k pronájmu
  5. Hodnocení ubytování Casa Marco

Hodnocení – Casa Marco

Via al Cor 2 (check-in takes place at Agenzia Flipper via Strada Piccola 2 - sopra il supermercato COOP), 38069 Nago-Torbole, Itálie

Podle 8 hodnocení apartmánu

8,5

5,8

• Hodnocení napsáno: 5. září 2022

• Apartmán s 1 ložnicí (3 dospělí)

wi-fi připojení bylo velmi špatné

Výborná lokalita, dvě terasy, prostorné pokoje

Termínem pobytu byl září 2022

• Hodnocení napsáno: 8. července 2022

vse

Termínem pobytu byl červen 2022

• Hodnocení napsáno: 3. července 2022

• Studio (2 dospělí)

Bohužel jsme měli velká vedra, tak chyběla klimatizace. Byl k dispozici alespoň ventilátor

Krásný apartmán, pro dvě osoby zcela dostačující, pěkná terasa. Bazén je krásný, čistý, příjemný. Parkování hned u ubytování, uskladnění kol a windsurfingu v garáži na klíč-super

Termínem pobytu byl červenec 2022

• Hodnocení napsáno: 5. července 2021

• Apartmán s 1 ložnicí (3 dospělí)

Jediné - doléhal k nám hluk motorových vozidel z ulice. Během dne jsme to nevnímali ale v noci ano. Poloha apartmánu byla směrem k hlavní ulici, i když ne až u silnice. Vzhledem k věku již spíme méně, Příště si vybereme apartmán v této lokalitě, ale na jižní stranu domu.

byli jsme velice spokojeni s ubytováním, s možností parkování a možností používat bazén, který byl u objektu. Vzdálenost k jezeru, obchodu Coop a Lidl také vyhovovala, Ocenili jsme i pomoc paní Giovanny při připojení k Wi-fi (opakovaně se nám samotným nedařilo). Dále nám slíbila, že za nás telefonicky oznámí naši přítomnost zdravotnímu středisku (nařízeno kvůli Covidu). Sami jsme neměli možnost, druhý den pobytu nám odešel náš PC a neznali jsme místní telefonní číslo na toto zdravotní středisko. Navíc s naší jazykovou nedostatečností. Při našem příchodu se nedařilo hlášení ani paní Giovanně a slíbila, že to udělá později. To nám hodně pomohlo v klidné rekreaci. Navštívili jsme všechna známá místa - vyhlídky, busate, Ponále, Rivu, vojenské pevnosti, Malcensine - lodí tam i zpět. Po těžké nemoci v únoru tohoto roku jsme již nedoufali, že tuto zahradu Evropy ještě uvidíme. Loni to nešlo a jak přibývá věk už jsme mysleli, že to ani nedokážeme. Podařilo se - měli jsme stále pocit, že jsme součástí romantického filmu. Pokud to bude možné, přijedeme zas. V Torbole jsme se zastavovali každý rok při naší cestě k moři. Letos jsme byli "jen" v Torbole, ale stálo to za to.

Termínem pobytu byl červenec 2021

• Hodnocení napsáno: 2. listopadu 2023