5. Opinie o obiekcie Chalet Dei Rododendri

Chalet Dei Rododendri – opinie

Località La Rocca 46, 23030 Valdisotto, Włochy

• Ocena dodana: 28 stycznia 2024

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i łazienką

Hotel swoją świetność ma już dawno za sobą, przyciaga niską ceną (za nocleg) oraz pięknym widokiem. Suszarnia na sprzęt narciarski: pokój w piwnicy z małą nagrzewnicą, buty narciarskie rano nadal wilgotne... Ogrzewanie w pokoju to część ściany kominowej, gorącz taka, że okno otwarte non stop bo można się upiec. Śniadania dobre, jednak ilość wystawinych potraw zbyt mała na przyjętą ilość gości.

Przemiły personel, przepiękny widok, łatwość zejścia z nart do hotelu, pokoju. Restauracja hotelowa serwuje przepyszne obiady, kuchnia wyśmienita. Bardzo czysto. Polecam restauracje.

• Ocena dodana: 21 czerwca 2021

Jeśli będzie szansa, to chętnie wrócimy!
    • Pokój dwuosobowy z prywatną łazienką

Zamiast jednego dużego łóżka (jak w rezerwacji), dostaliśmy prawdopodobnie dwa małe złączone, a jeśli nie dwa, to na 100% były to dwa oddzielne materace, także pomiędzy nimi była dziura... Szkoda, że w pokoju nie było choćby maleńkiej lodóweczki (zmieściła by się bez problemu) i czajnika z ekspresem herbacianym. W pokoju brakowało również telewizora (a szkoda, bo mecz Polska - Hiszpania na Euro warto było obejrzeć, a transmitował Rai 1, czyli taka nasza TVPis 1). Niestety wifi w pokoju nie działało, mimo, że na korytarzu był repeater, na 100% został źle skonfigurowany. Aby obejrzeć mecz musiałem użyć internetu z telefonu... Te minusy jednak zeszły na drugi plan. Nie warto się nakręcać czymś, za co nie jest się odpowiedzialnym. TV, lodówka, czajnik czy internet nie są jednak na wyposażeniu i o tym wiedzieliśmy przed rezerwacją, dlatego nie oceniam tego jako negatyw, a raczej jako wskazówka, co można poprawić :)

Bardzo miły i pomocny gospodarz. Mimo, że angielski nie jest jego mocną stroną to bardzo się starał, do tego stopnia, że za każdym razem udawało się dogadać. Zameldowanie po godz. 20, a mimo wszystko mogliśmy zamówić wciąż kolację ze świeżych składników! Co do pokoju. Był duży, łazienka również (z łazienki równie widok na góry!). Prócz łóżek miał dodatkowo kanapę wypoczynkową i sporo miejsca na przechowywanie bagażów. Dobre śniadania! Mogliśmy zamówić śniadanie na tą godzinę, na którą chcieliśmy. Widoki niesamowite. Nasz pokój miał balkon, więc mieliśmy Alpy na wyciągnięcie ręki! Stołówka/restauracja duża. Wybór napojów wystarczający, a i menu nie było skromne! Wymeldowanie? O której chcieliśmy. Właściciel nie miał problemu byśmy zostali nieco dłużej niż jest to podane. Być może gdyby był sezon zimowy i obłożenie znacznie większe, wówczas byłoby inaczej, ale tym razem zero problemów. "Zostańcie ile chcecie" :) My z pobytu, mimo, że krótkiego, byliśmy bardzo zadowoleni! Podjazd autem do lokalizacji położonej na wysokości ok. 2150m n.p.m. przedstawiliśmy właścicielowi jako "crazy" - ale pozytywnie zwariowany. Po prostu góry! Super! Gorąco pozdrawiamy właściciela!

Pobyt: czerwiec 2021

• Ocena dodana: 12 sierpnia 2022

Przyjemny
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i łazienką

Bardzo małe pokoje,ciasne. Trudno wytrzymać dłużej niż 1 noc.

Obiekt bardzo wysoko położony prawie 2200 m npm. Piękne widoki

• Ocena dodana: 17 sierpnia 2021