3. Lacjum – opinie o obiektach B&B i zajazdach

8,3

7,3

• Ocena dodana: 11 lipca 2023

4,0
    Poza lokalizacja niczego nie oceniam na plus
    • Pokój dwuosobowy

Było bardzo brudno, pod łóżkiem były robaki

Lokalizacja

• Ocena dodana: 3 czerwca 2023

3,0
    Najgorszy pobyt we Włoszech
    • Pokój dwuosobowy

* organizacja zameldowania była okropna. Umówiłam się wcześniej z właścicielem, że będziemy na 13. Kiedy zaczęłam dzwonić o godzinie 13, przez 15 minut nikt nie odbierał telefonu, po napisaniu wiadomości na whatsapp, że czekam na dole, po kilku minutach zeszła pani, która zaprowadziła nas do pokoju. Z panią nie dało się porozumieć, nie umiała angielskiego. Nie rozumiałyśmy o co chodzi. Przez telefon z właścicielem dowiedziałam się, że pokój jest jeszcze niegotowy i musimy zaczekać. Była już 13.25. Zaprowadziła nas do innego pokoju. Dalej czekałyśmy. Pani cały ten czas rozmawiała przez telefon wskazując na nas i krzycząc. Pokazała mi zdjęcia dowodów w telefonie, ale nie wiedziałam o co chodzi. Po kolejnych minutach, podała mi telefon tym razem do jeszcze innej osoby, która wytłumaczyła mi, że mam jej wysłać zdjęcia swojego dowodu przez obowiązek meldunkowy. Udało mi się ustalić, że wyślę to do niej, bo czułam żadnego zaufania do pani będącej w mieszkaniu, która na mnie krzyczała. Koszmar. Brak jakiejkolwiek organizacji. Wymeldowanie polega na tym, że kładziesz klucze w przedpokoju... Jeśli jesteś obcokrajowcem i nie umiesz specjalnie włoskiego, najesz się sporo nerwów. * Pokój był brudny, stoliki zakurzone. Szklanki brudne, wydaje mi się, że nie umyte po poprzednich lokatorach. Zagrzybiały prysznic. Drzwi do pokoju trzeba było pchnąć, żeby móc otworzyć. *OKROPNY HAŁAS ULICY. W dzień, gdy wracałyśmy na chwilę odpoczynku nie dało się rozmawiać przy otwartym oknie. Nad ranem od razu budził hałas. * dziurawy koc, pościel, wszystko takie bylejakie i zniszczone, ogólne wrażenie paskudne

* blisko dworca, metra i pięknego parku

• Ocena dodana: 19 maja 2023

3,0
    Zimna woda, zdrowia doda 😀
    • Pokój dwuosobowy

Brak ciepłej wody. Wracaliśmy że zwiedzania po godzinie 22:00 i woda była co najwyżej letnia, a najczęściej po prostu zimna. Mało schludne meble, łóżko, narzuta. Łazienka zostawia sporo do życzenia. Brak zasięgu w pokoju. Dodatkowo płatne wifi często się zawieszało, trzeba było wiele razy resetować router.

Lokalizacja. Blisko centrum, do większości ważnych atrakcji można dojść pieszo.

• Ocena dodana: 20 maja 2023

• Ocena dodana: 25 maja 2023