3. Sardynia – opinie o obiektach B&B i zajazdach

9,9

9,5

9,9

• Ocena dodana: 29 listopada 2023

Wspaniały pobyt, we wspaniałym mieście wraz z noclegiem u wspaniałego Pana Adrei.
    • Pokój Dwuosobowy z łazienką i widokiem na morze

Dla osób, które liczą na totalną ciszę w nocy, lepiej się nastawić na to, iż miasto w nocy nie śpi i lekki hałas jest słyszalny z głównej ulicy. Dla Nas to nie był duży kłopot patrząc na pozostałe zalety lokalu i Właściciela.

Lokalizacja dogodna. Szczególny plus za bliskość do przystanków autobusowych (3-4 minuty), do centrum (15 minut pieszo), a także na pobliski port. Pan Andrea to wspaniały człowiek, który zasługuje na docenienie. Jego kultura, podejście do klienta, zaangażowanie, a przede wszystkim dostępność i komunikatywność zasługuje na słowa uznania. Tak ciepłej i uprzejmej osoby nie spotkałem dotychczas podczas żadnej z Naszych podróży. Jak tylko będzie możliwość, to wrócimy do Cagliari oraz do Adrei.

• Ocena dodana: 26 listopada 2023

Na pewno wrócę tu jeszcze!
    • Pokój Dwuosobowy typu Deluxe z balkonem i widokiem na morze

Niesamowity właściciel, który od pierwszego kontaktu chce dla Ciebie jak najlepiej. Bardzo gościnny i miły człowiek z wysoką klasą osobistą. Pomimo braku śniadania dostępnych jest mnóstwo darmowych snacków, które zaspokoją Twój poranny lub wieczorny głód. Perfekcyjna czystość i klasa w urządzeniu pokoju, szczególnie łazienki. Z tego miejsca blisko jest do centrum i w druga stronę do plaż, dobry dojazd autobusem, przystanek tuz przy apartamencie. Gospodarz miejsca pomógł nam w znalezieniu taniego i dobrego miejsca wynajmu samochodów. Nie spotkałam jeszcze tak miłej osoby wynajmującej pokoje, cudowny Andrea! Polecamy gorąco!

• Ocena dodana: 3 października 2023

Najlepszy obiekt w jakim bylismśmy. Niesamowity gospodarz który jest bardzo życzliwy i pomocny.
    • Pokój Dwuosobowy typu Deluxe z balkonem i widokiem na morze

W obiekcie było wszystko co jest niezbędne do normalnego trybu życia, szczoteczki, kremy,szampony

• Ocena dodana: 25 sierpnia 2023

• Pokój Dwuosobowy typu Deluxe z balkonem i widokiem na morze

Wyjątkowe miejsce! Gospodarz wspaniały, nigdy nie spotkaliśmy tak zaangażowanej osoby, na każdym kroku można liczyć na jego pomoc - przy rezerwacji stolika w restauracji, podczas poszukiwania plaż czy miejsc do zwiedzania. Apartament wyposażony we wszystko - ekspres do kawy, suszarka, przekąski, mleko, woda, soki, tv z netflixem. Pokój czysty z pięknym widokiem. Polecam każdemu z czystym sumieniem pobyt w tym miejscu!! :)

• Ocena dodana: 17 kwietnia 2023

Idealny pokój, przemiły właściciel. Najlepszy możliwy wybór.
    • Pokój Dwuosobowy z łazienką i widokiem na morze

Apartament/Hotel zasługuje nie na ocenę 10, ale na 11. Właściciel jest bardzo miły, na powitanie przygotował poczęstunek w postaci lokalnych ciastek. Do naszej dyspozycji były również rogaliki, ciastka, sucharki, nutella, dżemy, olbrzymia ilość kawy, butelki z wodą, soki, cały nowy karton mleka. Ekspres do kawy oraz urządzenie do spienienia i podgrzewania mleka. łóżka bardzo wygodne. Sam pokój z łazienką urządzony w bardo dobrym stylu. Idealny na kilka dni, które spędzić chce się w Cagliari. Byliśmy pod wrażeniem pomocy właściciela, który podesłał nam w wiadomości prywatnej na whatsapp miejsca, które warto odwiedzić jak i również listę restauracji, które podzielił na te serwujące pizze, pastę, dania sardyńskie jak i te z owocami morza. Nigdy nie byłem tak zachwycony wynajmując hotel/apartament na booking.

• Ocena dodana: 26 września 2022

Bardzo fajny pokój w centrum Cagliari
    • Pokój Dwuosobowy z łazienką i widokiem na morze

Bardzo fajny pokój, z łazienką. Bardzo wygodne dwuosobowe łóżko, telewizor z dostępem do Netflixa i Youtube, darmowe Wi-fi. W pokoju jak i w łazience różnokolorowe światła. Duży, darmowy parking obok hotelu. Pokój wyposażony w ekspress na kapsułki, spieniacz do mleka oraz czajnik. Mały poczęstunek w formie rogalików, ciastek i sucharków, a także kawa oraz herbata uzupełniane przy każdym sprzątaniu. Gospodarz Andrea, zawsze chetny do pomocy. Udzielił nam wielu informacji gdzie się udać podaczas pobytu w Cagliari.

• Ocena dodana: 10 kwietnia 2022

Andrea - the best host ever :-)
    • Pokój dwuosobowy z prywatną łazienką

Obiekt w bardzo dobrej lokalizacji, bardzo czysto oraz komfortowo. Doskonała atmosfera dzieki wspanialemu gospodarzowi! Cały pobyt był dla nas wyjątkowy właśnie dzięki niemu. Dziękujemy za wszystkie rekomendacje oraz pomoc w każdej sprawie. No i oczywiście za przepyszne homemade ciasteczka oraz fan heater i parasolkę! ;) Andrea, you're the best!

Pobyt: kwiecień 2022

• Ocena dodana: 14 grudnia 2021