3. Apulia – opinie o obiektach B&B i zajazdach

10,0

6,9

• Ocena dodana: 25 grudnia 2023

• Dom wakacyjny

Giorgio I Serenella to wspaniali gospodarze. Niezwykle gościnni, wychodzący naprzeciw wszelkim oczekiwaniom, serdeczni i ze wspaniałym poczuciem humoru. Obiekt jest wspaniale zlokalizowany, pozwala cieszyć się przepięknym widokiem na wzgórze z Locorotondo, dwa tarasy to napewno dodatkowy atut w cieplejsze dni. Obiekt jest wygodny, bardzo czysty i zapewnia wszystkie wygody 😊. Dziękujemy Giorgio I Serenella 😘

Pobyt: grudzień 2023

• Ocena dodana: 15 lipca 2023

• Dom wakacyjny

Diamora Antonianna...to były nasze prawdziwie włoskie wakacje! Położenie, gospodarze..wszystko sprzyja,że czujesz się jak w włoskim filmie! Obłędny widok z tarasu na Locorotondo...winnica, gaj oliwny...sciezka którą wędrowaliśmy do miasta..domki trullo wokół! Apulia w pigułce. ❤️❤️ Mieszkanie zapewnia komfortowy wypoczynek..klimatyzacja,dwa ogromne tarasy z stołami i krzeslami ,2 leżaki do dyspizycji, zaopatrzona lodówka, pralka i suszarka,suszarka do włosów, reczniki( wymieniane na życzenie)! Uśmiech, zainteresowanie i serdeczność Giorgio i Serenelli❤️❤️ z całego serca polecamy to miejsce...aby poddać się leniwemu, radosnemu wypoczynkowi...! Pamiętajcie,że włoskie południe to sielskosc,naturalność.. a przede wszystkim wyjątkowi życzliwi mieszkańcy Apulii!

• Ocena dodana: 7 kwietnia 2022

• Dom wakacyjny

Naprawdę gdyby się już mocno czepiać to lodówka trochę głośno "chodzi" (żyje swoim życiem, co w nocy śpiąc w pokoju przyległym do kuchni (bez drzwi) jest troszeczkę denerwujące, można by poregulować czy wkrótce wymienić, ale to naprawdę drobiazg. Bez wpływu na SUPER OCENĘ lokalu! 10 PKT

Lokalizacja super, dużo miejsca, ogromne tarasy, pełna lodówka na śniadanie i nie tylko, dobrze działające ogrzewanie (byliśmy w chłodnym okresie),10 minut spacerem do "centro storico" Locorotondo, parking, obejście też fajne choć ze względu na porę roku nie korzystaliśmy. Bardzo dobry z wynajmującym ale i nie nachalny. Genialnie!

Pobyt: kwiecień 2022

• Ocena dodana: 16 stycznia 2022

Jesteśmy bardzo zadowoleni i chętnie ponownie odwiedzimy to miejsce.
    • Dom wakacyjny

Bardzo dobra lokalizacja i super widok z tarasu na Locorotondo (zwłaszcza, że gdy byliśmy w okresie okołoświątecznym było fajnie oświetlone). Apartament jest przestronny i ma dwa duże tarasy. Łazienka i kuchnia są świetnie wyposażone, a łóżka bardzo wygodne. Gospodarze bardzo mili i gościnni - między innymi polecili nam świetną rodzinną restaurację w Locorotondo (ze zniżką) oraz dobre sklepy z lokalnym winem.

Pobyt: styczeń 2022

• Ocena dodana: 23 listopada 2021

Udany pobyt

Wszystko ok

Doskonała lokalizacja, 5 min do przeuroczego Locorotondo, apartament wyposażony we wszystkie potrzebne sprzęty,lodówka pełna jedzenia,słodycze, kawy,herbaty itp., 2 ogromne tarasy jeden z widokiem na miasteczko,właściciele bardzo pomocni i przyjaźni, polecam szczerze

Pobyt: listopad 2021

• Ocena dodana: 27 września 2021

Duże mieszkanie z widokiem na przepiękne miasteczko.
    • Dom wakacyjny

Bardzo przestronne mieszkanie z dwoma ogromnymi tarasami i widokiem na miasteczko. Bardzo pomocni właściciele, pomogli nam zorganizować wyjazd do Grotte di Castellana ze zniżką. Na podwórku mieszka kilka miłych kotów. Kilkunastominutowy spacer dzieli mieszkanie od historycznego centrum,

Pobyt: wrzesień 2021