3. Lacjum – opinie o obiektach B&B i zajazdach

7,9

• Ocena dodana: 4 października 2023

3,0
    Średni
    • Pokój dwuosobowy z prywatną łazienką

Jesteśmy we Włoszech od dwóch tygodni w różnych lokalizacjach i to był zdecydowanie najgorszy pobyt. 1. Przede wszystkim wybraliśmy ten motel ze względu na to, że w ogłoszeniu miał pralnie. Na miejscu jednak okazało się, że nie można zrobić prania. Finalnie na naszą prośbę pranie zostało zrobione, jednak potrzebowaliśmy czyste ciuchy następnego dnia rano, a pranie dopiero wtedy bylo robione. Przez tą sytuację przez 2 dni spóźnialiśmy się do Rzymu na zaplanowane atrakcje. 2. Obsługa niesympatyczna. 3. Śniadania - bardzo dziwne doświadczenie, dlugo trzeba było czekać na podanie rzeczy po kolei. Ostatniego dnia obsługa nie przyniosła nam chleba twierdząc, że nie ma. Dopiero jak inni goście chcieli się z nami podzielić to nam jednak podano. Naprawdę bardzo dobre szynka, ser i jogurty. Reszta średnia. 4. Dom jest zautomatyzowany, co jest ogolnie fajne, jednak kilka razy nie mogliśmy otworzyć drzwi od pokoju przez brak zasięgu. Musiałem chodzić chwilkę po domu. 5. Pokój był niezbyt duży i sprawiał wrażenie ciasnego. Miał nisko sufit przez skosy.

Czysto. Spokojna okolica.