3. Lacjum – opinie o hotelach

7,2

8,5

7,9

• Ocena dodana: 11 lipca 2023

• Pokój dwuosobowy z 1 łóżkiem podwójnym lub 2 łóżkami pojedynczymi Premium z widokiem na miasto

Dopłata 80 eur za wcześniejszy check-in. O godzinie 12:30 jak dotarliśmy z lotniska okazało się ze nasz pokój nie jest gotowy jeszcze i to jest zrozumiałe. Ale to, ze jak dopłacimy 80 eur to znajdzie się inny pokój ( taki sam jak był zarezerwowany dla nas ) od ręki to już średnio profesjonalne :(

Uprzejmy i przyjazny personel. Basen na dachu 5 piętro - super sprawa. Jedyna uwaga to wyposażenie jakie jest prezentowane na zdjęciach nijak się ma do rzeczywistości. Lata świetności leżaków i osprzętu basenowego już dawno minęły. Ale ogólnie ocena na plus !

• Ocena dodana: 15 lipca 2022

• Pokój dwuosobowy typu Standard

procedura pobierania karty kredytowej jako uwierzytelnienie i nieakceptowanie karty debetowej do tego celu to pomylka. jako zabezpieczenie karta debetowa powinna odgrywac ta sama role.

Hotel bardzo czysty, sniadania smaczne, pyszne soki, obsluga w barze wyjatkowo mila, otrzymalysmy wszelkie niezbedne informacje i pomoc. 15 minut spacerkiem od stacji Trastevere z ktorej latwo jest sie dostac z i na lotnisko Fiumicino, bezproblemowy dostep do centrum zarowno pociagiem, jak i autobusem.

• Ocena dodana: 25 maja 2022

Serdecznie polecam

Personel hotelu przemiły- poza Manuelem pracującym w barze, który jest tam chyba za karę. Rozumiem, że może nie lubić swojej pracy, też czasami tak mam :) ale podawanie kawy bez słowa to lekka przesada. Nigdy nie usłyszałam żadnego przywitania, dziękuję lub proszę. W dniu przyjazdu zameldowaliśmy się z dziećmi o godz. 22. Przemiła Pani z recepcji powiedziała, żebyśmy jak najszybciej udali się do baru zamówić jedzenie, bo niedługo zamykają kuchnię. Wspomniany Manuel powiedział, że nie ma już takiej możliwości. Wspomnieliśmy, że Pani z recepcji mówiła co innego- był niewzruszony i nie chciał przyjąć zamówienia. Dopiero wspomniana Pani wykonała telefon, złożyliśmy bez problemu zamówienie, widziałam też, że inne zamówienia, po nas, były również realizowane. Nie rozumiem też za bardzo przymusu noszenia czepka- który należy wykupić za 2eur (chyba, że ktoś wpadł na taki pomysł i ma ze sobą swój), nikt nie egzekwuje noszenia go, ale myślę że jest to po prostu zarobek dla hotelowego salonu spa, bo czepki mają ich logo.

Bardzo miły, niewielki hotel. Nie odczuwało się pełnego obłożenia hotelu. Basen jest fantastycznym udogodnienim- jedynym, małym minusem jest lodowata woda. Personel hotelu przemiły- poza Manuelem pracującym w barze, który jest tam chyba za karę. Rozumiem, że może nie lubić swojej pracy, też czasami tak mam :) ale podawanie kawy bez słowa to lekka przesada. Nigdy nie usłyszałam żadnego przywitania, dziękuję lub proszę. W dniu przyjazdu zameldowaliśmy się z dziećmi o godz. 22. Przemiła Pani z recepcji powiedziała, żebyśmy jak najszybciej udali się do baru zamówić jedzenie, bo niedługo zamykają kuchnię. Wspomniany Manuel powiedział, że nie ma już takiej możliwości. Wspomnieliśmy, że Pani z recepcji mówiła co innego- był niewzruszony i nie chciał przyjąć zamówienia. Dopiero wspomniana Pani wykonała telefon, złożyliśmy bez problemu zamówienie, widziałam też, że inne zamówienia, po nas, były również realizowane.

Pobyt: maj 2022

• Ocena dodana: 25 maja 2022

Świetnie miejsce na pobyt w Rzymie, szczególnie latem.

Pobyt: maj 2022

• Ocena dodana: 19 września 2021

• Pokój Dwuosobowy typu Superior

Kiepskie śniadania.

Basen na dachu.

Pobyt: wrzesień 2021

• Ocena dodana: 31 sierpnia 2021

• Pokój dwuosobowy typu Standard

Po wymeldowaniu mimo późnych lotów nie można posiedzieć nad basenem.

Basen na dachu bardzo na plus choć była w nim zimna woda! Personel bardzo pomocny!

• Ocena dodana: 13 sierpnia 2021

Bardzo miły pobyt w Rzymie, dzielnica trochę oddalona od centrum ale dobrze skomunikowana.
    • Pokój dwuosobowy typu Standard

Hotel na uboczu, bardzo dobre połączenie z centrum, autobusy jeżdżą często i przystanek jest blisko. Śniadania bardzo monotonne, mały wybór, ale da się przeżyć :) pokoje czyste, ładnie urządzone. Basen malutki, w związku z ograniczeniami COVID nie ma szans, żeby się wbić bo chwilę po 10.00 jest już pełno.

• Ocena dodana: 16 sierpnia 2022

Bardzo miła obsługa.
    • Pokój dwuosobowy typu Standard

Jedzenie- bardzo niedobre. Kawa- raczej coś z proszku, a nie kawa. Basen- nazwałabym to oczko wodne Siłownia- szumnie nazwane.

Bardzo miła obsługa

• Ocena dodana: 28 sierpnia 2021

Przyjemny

Kolejka na basen

• Ocena dodana: 19 marca 2024

• Ocena dodana: 16 lutego 2024

• Ocena dodana: 13 listopada 2023

• Ocena dodana: 29 listopada 2022

• Pokój Dwuosobowy typu Standard (1 osoba dorosła)

Pobyt: listopad 2022

• Ocena dodana: 27 września 2023

Przyjemny

• Ocena dodana: 18 czerwca 2023

• Ocena dodana: 21 czerwca 2022

• Pokój Dwuosobowy typu Standard (1 osoba dorosła)

Pobyt: kwiecień 2022

• Ocena dodana: 30 sierpnia 2021