3. Emilia-Romagna hodnocení hotelů

9,2

• Hodnocení napsáno: 12. srpna 2023

☺️ Příjemný hotel
    • Apartmán s 1 ložnicí

Jen postel manželskou bychom mohli mít o krapet mekkčí, ale to je individuální, každý má jiné potřeby.

Již při vchodu do hotelu a na recepci velmi milý přístup, úsměv a ochota a rodinná atmosféra. Parkování za poplatek přímo u hotelu. Za použití indukční varné desky jsme neplatili, nepotřebovali jsme.Večeře jsme řešili formou večeře v restauraci při procházce. Ale pokud by člověk měl zájem, přijde mi cena za použití varné desky přijatelná. Snídaně myslím skvělé, každý si najde to své. Bylo v průběhu snídaně doplňováno. Velmi dobrá káva, capuccino a kakao pro děti ☺️, pečené buchty, croasanty, sýr, salám, vajíčka, meloun, ovoce, pečivo... Úklid dobrý, všude čisto. Každý den úklid pokoje, úprava postelí, vytření pokoje...atd. Měli jsme pokoj s francouzským oknem bez balkonu. Sušit ručníky a plavky lze na sušáku na francouzském okně. Měli jsme pouze jeden kolíček a bylo okamžitě vyřešeno, kolíčky dodány. ☺️ V hotelu do pokoje můžete jít po schodech či výtahem. Pláž za poplatek a kousíček od hotelu. Na hotelu máte možnost levnější ceny než při koupi přímo na pláži. Půjčovali jsme si navíc na pláži i lehátko a také bez problémů. Při procházce na pravou stranu směrem více k centru jsme si našli jak oblíbenou restauraci, zmrzlinarnu, ale i možnosti poznat okolí a zažít výhled na Routa panoramica - "ruské kolo" a úžasný výhled na moře a celé Rimini. Procházka je delší, ale při ležení na pláži pohyb neuškodí 😁.

• Hodnocení napsáno: 7. července 2023

Pobyt u moře s výbornou snídaní
    • Apartmán s výhledem na moře

Balkon v výhledem na relativně rušnou ulici. V docházkové vzdálenosti také nebylo nic, kde by se daly koupit potraviny (kromě obchůdku, kde byla voda, nějaké krekry, ovoce). Pokud jste si chtěli nakoupit jídlo jako sýry, jogurty atd., museli jste jít několik stovek metrů. Také bych ocenila více než jednu přístupovou kartu. Výhody, ale převýšily nevýhody.

Krásný apartmán v bezprostřední blízkosti pláže. Doporučuji lokalitu těm, kteří dávají přednost blízkosti pláže a do centra města si raději zajedou (10 min jízdy autem, 20 autobusem). V okolí je několik fajn restaurací (zvláště doporučuji: Taverna il Trabucco). Je to pár minut jízdy autem k zábavnímu parku Italia in miniatura (mohu říct, že ten velmi mile překvapil a návštěvu v něm si užilo jak dítě, tak dospělí). Co se týče ubytování, tak to odpovídá fotografiím. Vše je čisté, moderní. Uklízí se každý den a i se každý den mění ručníky. Na hotelu je velmi milý personál a doslova božské snídaně. Na takhle malý hotel až nečekaně. Ke snídani sýry, salámy, vajíčka, párky, jogurty, ovoce, džus, ale i několik druhů zákusků a výborná káva. Parkování je přímo z boku hotelu za 10 euro za noc. Za použití indukční desky se platí 50 euro za pobyt, pokud používáte jen mikrovlnku, varnou konvici a nádobí, tak neplatíte nic.