3. Lacjum – opinie o hotelach

8,4

• Ocena dodana: 8 maja 2024

Wybór tego hotelu to strzał w 10😻

Wszystko nam się podobało🤩

Hotel doskonale położony- 10 minut od dworca Termini z którego można dojechać na lotnisko Fiumicino pociągiem bądź też autobusem Terravision. Wszędzie blisko, wszystkie najważniejsze zabytki w zasięgu spaceru, oczywiście są to kilometry do przejścia ale jest to ścisłe centrum Starego Miasta. Nawet do Watykanu bez problemu przeszliśmy na piechotę zaliczając w drodze powrotnej Zatybrze. Śniadanie w cenie pobytu, to doskonały wybór- duży wybór wędlin, sery, świeże warzywa i owoce, słodkości, kawa, soki, herbata. Wychodzimy najedzeni na pół dnia. Pokój miał klimatyzację, codziennie rano serwis sprzątający, wymiana ręczników a po dwóch nocach także pościeli. Nie było problemu z ciepłą wodą, łazienka czysta. Łóżko wygodne, w nocy cisza i spokój podczas naszego pobytu. Miła i pomocna obsługa, całodobowa recepcja. Bardzo udany pobyt na majówce, jeśli wrócimy do Rzymu, to znów wybierzemy hotel Impero❤️

• Ocena dodana: 25 kwietnia 2024

Pobyt udany, dobra pogoda na zwiedzanie.
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Ostatniego dnia z powodu wczesnego wyjazdu mieliśmy śniadanie na wynos i było ono słabe. Foliowany rogalik, sucharki, woda, jabłko i dżemiki. Wolałabym świeżą kanapę.

Śniadania smaczne jednak monotonne. Lokalizacja bardzo dobra, mieliśmy ładny widok na operę.

• Ocena dodana: 4 kwietnia 2024

Doskonała lokalizacja, przyjazny personel, hotel idealny na city break.
    • Mały pokój Dwuosobowy

W łazience zepsuła nam się deska toaletowa i pomimo zgłoszenia nie została naprawiona do końca naszego pobytu. Poza tym nie mam żadnych zastrzeżeń.

Hotel znajduję się w doskonałej lokalizacji, 5minut na piechotę od stacji metra (Termini) oraz dworca głównego Termini, skąd można dojechać między innymi na lotnisko. W okolicy znajduję się bardzo dużo restauracji, sklepów i barów, a do najważniejszych atrakcji dojdzie się pieszo w przeciągu 30minut. Do Watykanu dojechać można metrem w przeciągu 10 minut. Pokój codziennie sprzątany, obsługa hotelowa bardzo przyjazna i pomocna. Pokój komfortowy.

• Ocena dodana: 12 marca 2024

Pobyt zaliczam do udanych.Hotel wart polecenia.
    • Mały pokój Dwuosobowy

Lokalizacja hotelu bardzo dobra.Dobra baza wypadowa do samodzielnego zwiedzania Rzymu.Na śniadanie kilka rodzajów wędlin , sery , słodkie bułki ,owoce ,jogurty.Nikt nie wychodzi głodny.

• Ocena dodana: 10 marca 2024

Bardzo udany pobyt.
    • Mały pokój Dwuosobowy

Monotonne śniadania, każdego dnia to samo, co przy dłuższym, tygodniowym pobycie było trudne do zniesienia. Nie jesteśmy wymagający, bo wszystko było świeże i smaczne, ale po prostu nudne.

Lokalizacja bardzo korzystna, blisko do dworca Termini, a tym samym do autobusu transferowego z i na lotnisko, obok stacji metra, około 150/200m, przystanki autobusowe i tramwajowe w okolicy Termini w odległości 200 m. Niedaleko kilka fajnych restauracji, naprawdę godnych polecenia, np. Tosca.

• Ocena dodana: 21 lutego 2024

Wieczorami zapach z kanalizacji

Czysto, dobre śniadania, miła i pomocna obsługa

• Ocena dodana: 7 grudnia 2023

• Mały pokój Dwuosobowy

Hotel ma swoje lata świetnosci.Małe pokoje zarówno Nasz jak i znajomych.Brak półki na żel pod prysznicem.Prysznic brudny w kamieniu.Brudne ściany.Monotonne śniadania.

Super Lokalizacja

Pobyt: grudzień 2023

• Ocena dodana: 30 listopada 2023

• Mały pokój Dwuosobowy

Mega wygodne poduszki i super lokalizacja. W naszym pokoju było zimno bo nie działało ogrzewanie, ale bez problemu pokój zamieniony na inny i reszta pobytu przebiegła bardzo komfortowo. Lokalizacja poprostu super! Blisko do starego miasta oraz do dworca, by stamtąd wziąć autobus na lotnisko.

• Ocena dodana: 7 września 2023

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i balkonem

Bardzo małe pokoje ,brak zestawu do parzenia kawy

Śniadania dobre,hotel sam w sobie ładny utrzymany w stylu włoskim

• Ocena dodana: 18 lipca 2023

Świetna lokalizacja z przemiłą obsługą
    • Pokój trzyosobowy

Łazienka generalnie czysta ale już chyba wymagająca odświeżenia. Śniadanie wliczone w cenę przygotowane w oparciu o paczkowane produkty. Lepsze byłyby świeże tym bardziej że sklep jest tuż obok.

Świetna lokalizacja bardzo blisko dworca kolejowego, blisko zabytków, tuż obok sklep spożywczy. Pokój ładnie urządzony i bardzo cichy pomimo ruchliwej ulicy za oknem. Przesympatyczny właściciel, który był bardzo pomocny i posługiwał się bardzo dobrym angielskim. Sprawna klimatyzacja.

• Ocena dodana: 14 lipca 2023

• Mały pokój Dwuosobowy

Lokalizacja ok 5 min. spacerkiem od dworca Terminii. Codzienne sprzątanie i wymiana ręczników. Pokój mały, ale do spania w sam raz. Łazienka czysta. Śniadanie, codziennie to samo, ale można się najeść :) Ogólnie polecam.

• Ocena dodana: 22 czerwca 2023

• Mały pokój Dwuosobowy

słabe oświetlenie w pokoju.

bardzo wygodne łóżko, bardzo miła i pomocna obsługa.

• Ocena dodana: 4 maja 2023

Mała winda

Lokalizacja rewelacyjna

• Ocena dodana: 9 lutego 2023

Pobyt uwazam za bardzo udany
    • Mały pokój Dwuosobowy

Dobra lokalizacja, blisko do metra ktorym mozna dojechac do centrum. blisko do pociagu ktorym mozna dojechac do/z lotniska.

• Ocena dodana: 1 lutego 2023

Bardzo czysta pościel i ręczniki, wymieniane bez problemu na życzenie
    • Pokój trzyosobowy

Przydałby sie czajnik elektryczny w pokoju

Mimo,że to był pobyt bez śniadania , rano w dniu wyjazdu w recepcji czekały na nas torebki z prowiantem

Pobyt: styczeń 2023

• Ocena dodana: 28 stycznia 2023

Przyjemny, czysty hotel. Śniadania w porządku, nie tylko typowy rogalik i kawa w stylu włoskim. Można zjeść przed zwiedz
    • Mały pokój Dwuosobowy

Nieładny zapach na wejściu, zapach stęchlizny prawdopodobnie pochodził z dywanu na schodach . Słodkie cappuccino w ekspresu na śniadaniu. Codzienna wymiana ręczników nawet jak nie są na podłodze, jest to wg mało eko.

czystość, dogodna lokalizacja

Pobyt: styczeń 2023

• Ocena dodana: 4 września 2022

Polecam

Małe pokoje

Dobre śniadania. Znakomite polozenie. Pomocny i miły personel.

• Ocena dodana: 23 sierpnia 2022

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Płatna kawa, taras mógłby być ocieniony.

Bardzo dobra lokalizacja, dobre śniadania, miły personel.

• Ocena dodana: 17 sierpnia 2022

Brak urozmaiconego menu

Lokalizacja bardzo dobra, 15 minut spacerkiem do coloseum, w pobliżu metro i przystanki autobusowe. Miła i pomocna obsługa. Pokoje z pełnym wyposażeniem + bardzo dobrze działająca klimatyzacja. Śniadania proste.

• Ocena dodana: 8 sierpnia 2022

Jesteśmy zadowolone, dokładnie to, czego oczekiwałyśmy
    • Mały pokój Dwuosobowy

Niestety woda była letnia - ja z mamą nawet jak na zewnątrz jest gorąco, to lubimy kąpać się w ciepłej wodzie, ale niestety była dla nas za zimna.

Lokalizacja hotelu znakomita. W okolice jest metro i kilka przystanków autobusowych. Odległość z hotelu do Koloseum można przejść pieszo. W okolicy hotelu są też restauracje (na przeciwko np. Caffè Washington, z której korzystałyśmy, gdy już nie chciało nam się iść daleko - polecamy). W hotelu jest czysto, obsługa przemiła.

• Ocena dodana: 24 lipca 2022

• Mały pokój Dwuosobowy

Nie podobało mi się to że wentylacja była nad łóżkiem i brak cienia na tarasie w dzień.

Pyszne śniadanie

• Ocena dodana: 22 lipca 2022

bylam rozczarowana

niedobre jedzenie

lokalizacja

• Ocena dodana: 1 lipca 2022

• Mały pokój Dwuosobowy

Czystość i stan pokoju pozostawia wiele do życzenia. W pokoju było brudno, tapety w niektórych miejscach czarne, a woda pod pryszcznicem stała w miejscu. Aaaa i papierowe ściany przez które, było dosłownie wszystko słychać łącznie ze spuszczaniem wody w toalecie. Na Śniadanie niestety było codziennie to samo.

Duże i wygodne łóżko. Największą robotę zrobił przemiły i pomocny personel. Świetne miejsce wypadowe, 10min do koloseum i centrum miasta. Hotel znajduje się 3min od stacji metra więc bardzo wygodne jest przemieszczanie się z walizkami. Blisko restauracje, ale w Rzymie wszystko jest niedaleko siebie :-)

• Ocena dodana: 20 czerwca 2022

Pobyt bardzo udany. Hotel godny polecenia.
    • Pokój Dwuosobowy typu Superior z 1 lub 2 łóżkami

Pokój ma słabo wyciszone drzwi wejściowe.

Lokalizacja hotelu znakomita. Bardzo dobre śniadania. Pomocny personel dostępny całą dobę. Hotel stylowy, z duszą. Zlokalizowany bardzo blisko dworca Termini. Świetna baza wypadowa do zwiedzania Rzymu.