3. Sicílie hodnocení hotelů

7,1

6,8

• Hodnocení napsáno: 23. března 2024

6,0
    Jedna místnost je rozdělena na dva pokoje pouze posuvnými dveřmi!!!!!!!!!!Jste s cizími lidmi!!!!
    • Třílůžkový pokoj

Pokoj jsme měly vedle recepce oddělený pouze posuvnými dveřmi!! Respektive mezi námi a recepcí byla nějaká místnost (pro personál recepce?) v noci jsme právě z této místnosti poslouchali neustálé telefonování třeba i ve dvě v noci, hlasitou televizi opět třeba v jednu ráno a dokonce i velmi hlasité dostaveníčko nějaké ženy a muže... Otřesné!!Opravdu!!Nemáte žádné soukromí a jste v podstatě s cizími lidmi v jednou pokoji!!!!Už bych se sem z tohoto důvodu nevrátila!

Vyzdvihla bych rozhodně snídaňovou místnost s výhledem na pláž a moře. Snídaně byla výborná-slanina, vajíčka, sladké pečivo, džusy, rozhodně je z čeho vybírat a byly jsme v tomto ohledu mile překvapené. Servírovaná velmi dobrá káva kterou si objednáte u personálu a je zdarma ke snídani. Zastávka autobusu do centra je hned naproti hotelu. Cesta na pláž přes místní komunikaci ale nic hrozného...

• Hodnocení napsáno: 12. března 2024

• Dvoulůžkový pokoj typu Economy s manželskou postelí - Samostatná budova

Staré zařízení , zašlá koupelna ,

Snídaně výborná

• Hodnocení napsáno: 4. března 2024

• Studio - Samostatná budova

Pozor! ....nesouvisí s ubytováním. Ale ve vedlejším areálu na autobusové (Kenedy Ovest 2)zastávce při příjezdu mě napadl pes přes plot, když jsem si sedl na podezdívku. Bylo jich tam snad 20

Snídaně výborné a velké. Místo na únor velice klidné.

• Hodnocení napsáno: 28. února 2024

Breakfast

• Hodnocení napsáno: 13. února 2024

NAPROSTÁ SPOKOJENOST
    • Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi

Opravdu nemám co. Dokonce jsme vyzkoušeli i hotelové Wellness, kde máte v ceně 20min masáž zdarma - všechno perfektní. Pokud navštívím Catania, ubytuji se opět zde.

Měla jsem strach po přečtení recenzí, že to bude hrozné ubytování, ale byli jsme mile překvapeni. Čisté pokoje, nikde žádná plíseň, každý den úklid, milý personál. Na snidaních milá servírka Serena z Argentina, které bych chtěla ještě jednou velmi poděkovat za vstřícnost. Můj syn mohl každý den po snídaních hrát na klavír, takže díky ní nevyšel ze cviku. DĚKUJI

• Hodnocení napsáno: 29. listopadu 2023

Vyhovovalo nám ubytování vzhledem k vlastnímu parkovišti.
    • Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

Sprchový kout nebyl zrovna čistý. V rozích byl černá plíseň. Po žádosti v recepci byla sjednána náprava.

Se snídaní jsme byli spokojeni, dostatečně pestrá.

Termínem pobytu byl listopad 2023

• Hodnocení napsáno: 31. srpna 2023

Utulný hotel s velmi dobrým servisem i s úklidem.

Prolezelé matrace.

Snídaně byly velmi chutné s velkým výběrem nápojů a se servirovanou kávou.

• Hodnocení napsáno: 5. srpna 2023

• Studio - Samostatná budova

Byli jsme ubytování v sousedním sportovním areálu YMCA. Budova byla značně osuntela, klimatizace v ložnici zjevně zátoka do zdi a sprchový kout byl až nechutný

Personál byl vynikající. Když byl náš let přeložen na večer, mohli jsme využívat bazen i pláž po celý den

• Hodnocení napsáno: 3. července 2023

• Třílůžkový pokoj

Snídaně dostatečné, evropský standart. Ale zcela nevyhovující stav doplňování základních věcí (skleničky, chleba) a hlavně nedostatečný úklid stolů při snídani. Někdy i celé desítky minut se nikdo úklidu stolů nevěnoval a nebylo si kam sednout. Z nějakého důvodu nám byly naúčtovány ručníky u bazénu, i když jsme tam přinesli ty od pláže.

Příjemný hotel s vybavením na týdenní pobyt. Každý den prováděn úklid pokojů. Výhodou je i slunečník a lehátka na nedaleké pláži v ceně ubytování. Parkování zdarma v areálu hotelu.

Termínem pobytu byl červen 2023

• Hodnocení napsáno: 23. června 2023

Malý skromný hotel. Mezi pláží a hotelem vede hlavní silnice, ale nebyl problém s přecházením. Na pláž jsou lehátka a sl
    • Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

V pokojích chybí háčky na pověšení ručníků, skleničky, varná konvice, káva, čaj, nedoplňuje se voda, u přízemních pokojů není venku stolek. Při příjezdu jsme dostali voucher na masáže, ale bohužel nám nebyly podány přesné informace k jeho uplatnění (od úterý do pátku, od 10-15 hod.).

Příjemný a ochotný personál, výborné jídlo. Deštník s lehátky v ceně jak u bazénu, tak u moře.

Termínem pobytu byl červen 2023

• Hodnocení napsáno: 11. října 2022

• Třílůžkový pokoj

skvělá poloha hotelu u pláže a pritom kousek to centra města. Dostalj jsme zdarma i lehátka a deštník na plazi

Termínem pobytu byl říjen 2022

• Hodnocení napsáno: 8. července 2022

• Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi

Čistota, bazén, poloha blízko u moře. Ochotný personál.

Termínem pobytu byl červenec 2022

• Hodnocení napsáno: 26. června 2022

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

Jediné co bych vytknul byla proleželá madrace na posteli. Jinak nic

Perfektní poloha hotelu. Přišli jsme mezi 2-3h ranní a nebyl problém nás ubytovat. Cca 4km pěšky od letiště, přes silnici pláž a dobrá restaurace, cca 900 m Lidl a zhruba 2 km centrum města. Bazén byl super, snídaně obstojné. Po odhlášení lze uschovat věci u recepce a dál využít bazén.

Termínem pobytu byl červen 2022

• Hodnocení napsáno: 16. června 2022

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

Pláž k ubytování je přes silnici,která je dvouproudová a bez přechodu,takže jste chvílemi v ohrožení života když chcete přejít,na Sicílii vám nikdo nezastaví,spíš na vás blikají a troubí jako co tam děláte!Doprava do středu města je totální katastrofa,neexistují tu jízdní řády takže buď budete čekat jestli přijede autobus.

Hotel pěkný,bazén super,snídaně pořád stejná ale dobrá,jen personál pomalý.

Termínem pobytu byl červen 2022

• Hodnocení napsáno: 27. května 2022

špatná dostupnost do centra Katánie

milý personál, čistý a uklizený pokoj, pláž velmi blízko

Termínem pobytu byl květen 2022

• Hodnocení napsáno: 25. července 2021

Prijemny personal, cisto!!

Termínem pobytu byl červenec 2021

• Hodnocení napsáno: 20. dubna 2024

Skvělé ubytování, milý a vstřícný personal, doporučujeme
    • Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

Nic, vše bylo skvělé (jen chyběli hrnečky na pokoji :)

Milý a nápomocný personál, velký pokoj a skvělé vybavení, příjemné a klidné prostředí kde se člověk cítí skvěle, krásný bazén a dostatek lehátek, udržovaný areál, dobré snídaně

Termínem pobytu byl duben 2024

• Hodnocení napsáno: 8. dubna 2024

5,0
    Ucházející
    • Dvoulůžkový pokoj typu Economy s manželskou postelí - Samostatná budova

Hotel už má hodně za sebou, chtělo by to rekonstrukci, koupelna zastaralá, zašlá, celou noc hučelo v koupelně čerpadlo, lednička byla v koupelně. Za ty peníze to na přespání ale stačilo. K snídani nám chyběla zelenina. Na fotkách to vypadá mnohem líp než skutečnosti.

Pohled na moře z jídelny

Termínem pobytu byl duben 2024

• Hodnocení napsáno: 21. ledna 2024

• Studio - Samostatná budova

Personál byl velmi vstřícný a milý. Vyšel nám ve všem vstříc. Poloha dle nás skvělá, přejdete silnici a jste na pláži. Spíše klidná část na okraji mesta. Kdo chce pláž a nemusí město, bude velmi spokojen. Lidl cca kilometr pěšky. Poblíž 2 restaurace se špagetami a rybami. Snídaně v ceně poměrně pestrá : toasty, vejce, sýr, máslo, pečivo slané i sladké. Káva, čaj, mléko, džusy, voda. Na zahradě skromné dětské hřiště, kde se děti zabaví. Pokoj čistý, prostorný. Pokud bychom jeli znova, určitě se sem neváháme vrátit. Obdobnou zkušenost měla další Česká rodina, kterou jsme potkali na pláži. Vřele doporučuji.

Termínem pobytu byl leden 2024

• Hodnocení napsáno: 30. října 2023

3,0
    Špatné
    • Studio - Samostatná budova

Na ubytování jsme čekali skoro 2 hodiny, protože pokoj nebyl připraven, ač jsme přijeli v době check-out. Ubytování neodpovídalo 3 hvězdičkám. Dle popisu se mělo jednat o ubytování ve vedlejší budově hotelu, ale ve skutečnosti se jednalo o ubytování ve vedlejším areálu YMCA. Byly to v podstatě takové přízemní buňky vedle tenisových kurtů, kde byl ubytován personál hotelu, který večer po práci dělal hluk, když jsme chtěli spát. Vybavení ošuntělé, koupelna s plísní v rozích, zatuchlý vzduch, proleželé matrace, drobky a vlasy na podlaze (nechápu, že jsme na přípravu pokoje museli čekat 2 hodiny!) špinavá okna s roztrhanými závěsy. Úroveň turistické ubytovny s 1 hvězdičkou. Pláž Lido Azzuro přes silnici byla plná odpadků. Snídaně podprůměrná, sladká jídla vypadala dobře, ale nechutnala. Stůl s vajíčky a slaninou nebyl doplňován. Kávu přinášeli číšníci, na které jsme museli dlouho čekat. Na místě nás udrželo pouze to, že jsme odjíždělí v půli noci na letiště.

Blízkost letiště. Bazén. Snídaňový balíček při brzkém odjezdu. Čisté ručníky.

• Hodnocení napsáno: 25. září 2023

4,0
    Ubytování v takové propojené ubikaci se samostatnými vchody. Dost otřesné.

Koupelna!

Potrebovali jsme 1 noc u letiste. Tedy lokalita dobra.

• Hodnocení napsáno: 23. srpna 2023

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

Koupelnove vybavení by si zasloužilo servis. Trošku nešťastné okolí za hranicema resortu. Cesty čisté, ale podel cest odpadky a zápach z tlejících odpadků. Bohužel to je v této části Itálie dost běžné. Vynahradili jsme si to čistou pláží s kompletnim servisem a výletama do historických částí.

Atmosfera ubytování, ochota personálu, zázemí resortu. Bazén a obsluha u něj taky super.