3. Toskánsko hodnocení hotelů

• Hodnocení napsáno: 12. srpna 2021

3,0
    Bohužel , nemohu doporučit
    • Apartmán se 2 ložnicemi

Jistě nejhorší ubytování , které jsme měli . Měli jsme pocit , že jsme dostali jiný apartmán . V popisu byl zaplacený balkon , který v apartmanu nebyl , pouze chodba s košem na tříděný odpad a tři židle . V obyvacím pokoji byla cítit silně plíseň a v pokoji s palandami byla na stěně . Zcela nevyhovující sedací souprava , sešlá , velmi prosezená uprostřed . Polštáře , které vypadaly nevábně stejně tak deky , vše staré , pro jistotu vozím s sebou jak tenké deky , tak povlečení , takže jsme použili z vlastních zdrojů . Wifi plně nefungovala . Časty hluk ,snad z čerpadla , řešili jsme s Franceskou , která nám apartman předávala . Bohužel z naší strany velká komunikační bariera ( angličtina na nedostatečné úrovni ) , proto jsme také všechny nedostatky neřešili hned na místě . Nádobí a potřeby pro vaření , jako kastrůlek nebo panev jsme museli vydrbat drátěnkou , aby jsme je mohli použít . Okolí u malého bazénku a zahrádky neupravené .

Lokalita byla vyhovující

Termínem pobytu byl srpen 2021