3. Trentino Alto Adige – opinie o hotelach

Nr 30 z 58 hoteli w mieście Madonna di Campiglio

9,3

8,2

• Ocena dodana: 23 lutego 2023

Hotel ok,czysto,wygodnie ale swoje zastrzeżenia mam.
    • Apartament typu Junior Suite

Niestety rozczarowana byłam obsługą w recepcji i podejściem do klienta. Rezerowałam przez booking.Niestety nie otrzymałam tego pokoju który miałam zarezerwowany,choć Pan w recepcji upierał się że to jest ten sam rodzaj pokoju.Rezerwowałam pokój niebieski,z dwoma oknami,z widokiem na góry.Dostałam pokój czerwony z jednym oknem i widokiem na garaż i ulicę.Pan w recepcji był niemiły,powiedział że jak chcemy może zwrócić nam pieniądze. Tylko nie o to nam chodziło. Bardzo skromne śniadania. Przez cały tydzień to samo.Nie było nawet raz żadnych owoców lub warzyw,drobiowej wędliny(nie każdy je wieprzowinę).Kiepska jajecznica.Dokładane po kilka plasterków na całkiem sporą ilość gości.Ceny kolacji w restauracji bardzo wysokie.Porcje mikroskopijne.Bardzo mały basen.Dwie rodziny to już tłok.

Bardzo fajny hotel w dobrej lokalizacji jeżeli chodzi o narty.Zdecydowanie wyróżnia się czystością.Pokoje były codziennie sprzątane. Cudowny,bardzo miły i pomocny Pan kierowca który wozi busem gości do stacji kolejki.Bus wyjeżdża z pod narciarni i spowrotem przywozi w to samo miejsce.Zawsze na życzenie w ciągu 5 min od zgłoszenia telefonicznego jest do dyspozycji.W budynku jest winda.

• Ocena dodana: 25 stycznia 2023

• Pokój Dwuosobowy typu Classic

Opłata za parking podziemny,cudne kolacje ,niesamowity smak,przepięknie przygotowane ale porcje bardzo małe

Lokalizacja,czystość

Pobyt: styczeń 2023

• Ocena dodana: 1 marca 2024

Raczej nie wrócimy
    • Pokój Dwuosobowy typu Classic

Zakończyliśmy z przyjaciółmi tygodniowy pobyt w hotelu Maribel. Obsługa miła, aczkolwiek dużo uwag odnośnie serwisu sprzątającego, który nie respektuje woli gości i mimo wywieszonej tabliczki „do not disturb” próbuje na siłę wtargnąć do pokoju, nie czekając na pozwolenie po zapukaniu. Hotel rezerwowaliśmy przez booking, zatem strefa spa była płatna np 25€ za saunę. Basen mały, temperatura wody niekomfortowa. Śniadania smaczne, aczkolwiek monotonne, codziennie serwowali dokładnie to samo. Hotelowy Skibus płatny. Bardzo gorąco i duszno w pokojach. W łazience uszczelka prysznicowa przypodłogowa do połowy wybrakowana co skutkowało zalewaniem całej łazienki w trakcie kąpieli. Ogólne wrażenia dobre.

Obsługa miła, Śniadania smaczne, aczkolwiek monotonne, codziennie serwowali dokładnie to samo. Blisko wyciągu co najważniejsze ! Ogólne wrażenia dobre.

• Ocena dodana: 16 marca 2024

• Ocena dodana: 24 lutego 2024