3. Lacjum – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny

10,0

• Ocena dodana: 19 maja 2024

Rewelacja
    • Apartament

Jedyna wada - dawno nierozmrażana lodówka. Po otwarciu trzeba było odkuć lód z zamrażalnika, by go ponownie zamknąć. Problem raczej kosmetyczny.

Dobra lokalizacja (niedaleko od centrum, sklepu, przystanków metra i autobusu), przestronne duże pokoje, dostępne wszystkie niezbędne udogodnienia (wifi, łazienka z prysznicem, wanna i bidetem, mikrofala, zmywarka itp), dobre miejsce do wyjazdu z dziećmi.

• Ocena dodana: 15 kwietnia 2024

Polecam to miejsce z czystym sumieniem
    • Apartament

W miejscach trudniej dostępnych dla zwykłego mopa bylo trochę brudno ale nie przeszkadzało to w użytkowaniu, bo przecież nikt nie wchodzi za pralkę.

Kontakt z właścicielem był bez zarzutu, zawsze była odpowiedź, można było odczuć że zależy mu by nasz pobyt w jego domu był idealny. Wyposażenie domu było ponad nasze oczekiwania, było wszystko czego potrzebowaliśmy, nawet żelazko, suszarka do włosów i płyny do prania. Okolica bardzo spokojna, sklep blisko, co prawda komunikacja miejska nie jest spod domu ale nie mieliśmy problemu by dostać się wszędzie gdzie planowaliśmy. A do tego drzwi obok jest lodziarnia z pysznymi włoskimi lodami! Bardzo dziękuję za wspaniały pobyt 😊

• Ocena dodana: 28 marca 2024

Great stay with wonderful hosts
    • Apartament

Mieszkanie w cichej dzielnicy z lodziarnią dosłownie obok drzwi (duży plus), ok 30 minut na piechotę do Koloseum. Duże pokoje z wygodnymi łóżkami, łazienka z wanną i prysznicem. W kuchni w sumie wszystko co potrzeba, ekspres do kawy, czajnik a nawet toster. Gabiriele i Bruna super pomocni, szybko odpowiadali na nasze pytania. Poprosiliśmy o łóżeczko dla dziecka i też nie było problemu. Mieszkanie na pierwszym piętrze ale bez windy, więc warto mieć to na uwadze.

• Ocena dodana: 7 marca 2024

Mieszkanie przestronne. Idealne dla rodziny lub grupy znajomych. Super lokalizacja, blisko centrum.
    • Apartament

Mieszkanie przestronne, duże pokoje, osobna kuchnia ze stołem. Idealne dla rodziny lub grupy znajomych. Lokalizacja obiektu blisko historycznego centrum, a jednocześnie w spokojnej okolicy. Bezpiecznie. Szybka reakcja managera.

• Ocena dodana: 4 marca 2024

Mieszkanie godne polecenia
    • Apartament

Jedyne lekka niedogodność to dość niewygodna kanapa do spania w salonie ale w żaden sposób nie wpływa to na całość oceny.

Bylismy tu kilka dni temu z grupa 6 osob i mieszkanie w pelni spelnilo nasze oczekiwania. Było w nim wszystko co potrzebne, nawet suszarka do włosów. Mieszkanie znajduje sie na pierwszym pietrze kamienicy. Zawsze zwracam uwage na czystosc a tu naprawde nie bylo do czego sie doczepić choć ściany wyglądały już na lekko "do odświeżenia". Fajna lokalizacja - do autobusu ok 5 min spacerkiem gdzie dojedziecie m.in do Koloseum czy dworca. Bruna ( od zarzadcy) również bardzo pomocna :-) Naprawdę polecam :-)

• Ocena dodana: 6 grudnia 2023

• Apartament

brudne naczynia, niewygodne łóżko w salonie, zadrapane patelnie

duża przestrzeń, idealne na 6 osób, klimatyczny wystrój, niezbędne przyprawy, lokalizacja

Pobyt: grudzień 2023

• Ocena dodana: 31 października 2023

Przyjemny
    • Apartament

Ciemne ponure pokoje, bardzo źle oświetlone. Niesprawny czajnik w kuchni, niestety niezbyt czysto. Zepsute kontakty. Rozkładana sofa - porażka! Budżetowe, proste wnętrze - niezrozumiały stosunek jakości do ceny.

Duża wygodna łazienka. Blisko do autobusu. Dobry kontakt z managerem.