3. Emilia-Romania – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny

Via Dogali 4, Torre Pedrera, 47812 Rimini, Włochy

7,2

• Ocena dodana: 22 października 2023

• Apartament z 1 sypialnią (4 osoby dorosłe)

Plaże w okolicy są płatne. W zamian za to są zadbane i zorganizowane. Zanim się wykupi miejsce pod parasolem na cały pobyt może być warto sprawdzić pogodę na cały tydzień.

Bardzo udany pobyt w Rimini. Obiekt cichy, spokojny, bez nadmiernej ekstrawagancji. Po naszemu skromny. Obsługa bardzo pomocna i uprzejma. Czystość bez zarzutu. Basen czysty, niezbyt duży. W pobliżu kilka sklepów (najbliższy 3 min spacerem), wiele restauracji i plaże. W jednego dnia pojechaliśmy pociągiem do Imola'i zwiedzić tor F1 i udało nam się trafić na dzień otwarty (trzeba sprawdzić kalendarz wydarzeń na torze zanim się pojedzie). Z Rimini to jest wyprawa na cały dzień. Obsługa hotelu pomogła ogarnąć pociągi i bilety. Zrobiliśmy też pieszą wycieczkę do centrum Rimini. Długi spacer około 1 - 1.5h, Rimini ładne ale bez wielkiego szału.

• Ocena dodana: 14 sierpnia 2023

Dobre miejsce na wypoczynek zarówno rodzinny, jak i bez dziecka.
    • Studio

Kiepskie WiFi. Brak czajnika w pokoju. W cenie prania powinien być detergent.

Świetnie położony, bardzo blisko plaży i deptaka, blisko stacji kolejowej(można wybrać się do centrum Rimini w 15 minut. Bilet 1,5 E od osoby). Dostępny parking dla samochodów w trzech wariantach. Dostępny basen z płytszym miejscem dla dzieci. Bardzo sympatyczny i pomocny personel. Mimo położenia blisko deptaka było stosunkowo cicho (chyba, że trwały jakieś imprezy na tyłach obiektu). Pokój miał wygodne łóżko, sprawną klimatyzację i ... kawiarkę. Dobrze wyposażona kuchnia/aneks kuchenny.

• Ocena dodana: 28 lipca 2023

URLOP ZBYT KRÓTKO TRWAŁ BYŁO SUPER

PRZEMIŁY PERSONEL

• Ocena dodana: 3 lipca 2023

Świetne miejsce dla rodzin z dziećmi
    • Apartament z 1 sypialnią (4 osoby dorosłe)

Jedynie dwa parasole przeciwsłoneczne na całym basenie. Na niektórych zdjęciach jest daszek, którego w rzeczywistości nie było.

Apartamentowiec położony na północ od Rimini Torre Pedrera. Bardzo dobra lokalizacja, blisko plaży, restauracji, barów, małych sklepików. Jednocześnie w nocy było cicho. Personel w recepcji bardzo uprzejmy i pomocny - starał się pomóc i doradzić w każdej sytuacji. Pozytywnie zaskoczyła nas wielkość apartamentu. Nie widać tego na zdjęciach ale apartamenty są bardzo przestronne. Jest przestrzeń, dużo szaf i szafek do przechowywania. Zadbano nawet o takie szczegóły jak suszarka na pranie, mop czy gąbka i płyn do mycia naczyń. Aneks kuchenny wystarczająco wyposażony - można przygotowywać proste posiłki. Duża lodówka, mikrofalówka, kawiarka, otwieracz do wina itd. Miejsce bardzo spokojne, wypoczywają tu głownie rodziny z dziećmi i emeryci. Piękna plaża z serwisem i idealnymi warunkami do kąpieli dla najmłodszych. Niedaleko od hotelu są również darmowe plaże, lecz nie ma na nich toalet ani pryszniców. Blisko przystanek autobusowy - dobra komunikacja z centrum Rimini. W piątek wieczorem na głównej ulicy odbywał się kiermasz antyków i rękodzieła.

• Ocena dodana: 6 października 2022

Supercpobyt
    • Studio

W kuchni trzeba sobie kupić wszystkie drobiazgi typu plyn do zmywania, gabka itd.Takze zapałki z długim trzonkiem bo nie jest prosto odpalić kuchenkę gazową ale to żaden problem przy tym, jakie fajne i czyste to jest miejsce.

Świetne miejsce miła i zyczliwa obsluga, dobry dojazd autobusem ale też i dwie stacje pociągiem z centrum Rimini. Niedaleko market spożywczy ok 10 minut w prawo deptakiem. Morze pod samym nosem, czysty basen.Moglismy zostać po wymeldowaniu ile chcielismy na basenie i dodatkowo dostaliśmy ręczniki.W kuchni podstawowe rzeczy.Klimatyzacja bez zarzutu ustawiana indywidualnie.Polecam Naprawde bardzo udany pobyt.

• Ocena dodana: 30 sierpnia 2022

• Studio

Personel-bardzo miłe i pomocne panie z recepcji. Trafiłam na taki pokój, w którym wszystko było dla mnie ok. czyli wielkość pokoju i łazienki, materac, aneks kuchenny, klimatyzacja. Było naprawdę dobrze. Sama cokolica spokojniejsza niż Rimini. Plaże głównie obstawone przez hotelowe leżaki, trzeba przejść kawałek i jest co jakiś czas spiagia libera.

• Ocena dodana: 17 lipca 2022

• Apartament z 1 sypialnią (4 osoby dorosłe)

Serwis nie obejmowal codziennego sprzatania pokoi

Piekne polozenie kolo plazy. Wlasny basen

• Ocena dodana: 9 września 2021

CLAUDIA I JESICA OK

Pobyt: wrzesień 2021

• Ocena dodana: 11 sierpnia 2021

• Apartament z 1 sypialnią (4 osoby dorosłe)

Super obsługa i super lokalizacja

Obsługa bardzo miła i pomocna. Lokalizacja blisko plaży i morza. Gorąco polecam!!!

Pobyt: lipiec 2021

• Ocena dodana: 27 lipca 2021

Wspaniałe włoskie wakacje

Tutto era OK.

Obiekt ten wynajmuje tylko apartamenty i nie serwuje wyżywienie. Ale aneks kuchenny jest bardzo dobrze wyposażony; są naczynia, kuchenka gazowa i mikrofala. Pokój dość duży z balkonem i widokiem na morze. Lokalizacja wspaniała bo do morza było jakieś 120 m. Był też spory basen z bardzo czystą wodą, leżakami i parasolami, codziennie czyszczony. Ręczniki można wymienić co 4 dni, a po 7 dniach dostaliśmy cały komplet pościeli, ręczników, papieru toaletowego oraz szampon i żel pod prysznic. W pokoju jest też sejf bez dodatkowej opłaty. Rimini to jest włoski kurort, jak nasz Sopot. Ale w tym roku nie było zbyt wielu turystów. Wieczorami życie kwitnie w okolicznych kawiarniach, restauracjach, barach, itp. Maseczki zakłada się tylko wewnątrz miejsc publicznych i raczej wszyscy tego przestrzegają. Jeśli chodzi o zakupy, to jest wiele różnych sklepików i straganów wokół, ale można podjechać trochę dalej - jakieś 10 min samochodem do Lidelka. Tam wiadomo ceny podobne do naszych, a wina znacznie tańsze!!! Niedaleko jest też do San Marino. Naszym paniom najbardziej podobały się okoliczne ryneczki, gdzie wszystko można było kupić już za 1 Euro! Po prostu zamykają parę ulic i sprzedawcy rozkładają się ze swoimi straganami. W outlet'ach już za parę Euro można dostać super nowe ciuchy z metkami. Tyle o okolicy, ale muszę koniecznie wrócić do obiektu i super miłej atmosfery, jaka nam towarzyszyła przez cały czas pobytu. A to dzięki dwom uroczym Paniom z recepcji, które zawsze były chętne do pomocy potrafiły wszystko załatwić. Claudia i Jessica - jeszcze raz serdecznie dziękujemy, Gracje!!!

Pobyt: lipiec 2021

• Ocena dodana: 17 listopada 2023