3. Toskánsko hodnocení ubytování k pronájmu

8,6

8,9

• Hodnocení napsáno: 3. srpna 2023

Doporučuji!
    • Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

+ Skvělá lokalita - 4 minuty chůze od Paláce Vecchio a Galerie Uffizi, 5 min k Mostu zlatníků. Florenská katedrála Bruneleshi je ne doslova za rohem, ale opravdu za rohem. Ulice je v centru, s množstvím turistů, hluk z venku byl v normě, pod okny nejsou restaurace s hlučícími hosty. + Výborná whatsapp komunikace týmu Numa, poslali všechny informace na check in a check out s odkazy, tipy na možnosti v okolí. Prodloužili check out. vše probíhá elektronicky, měla jsem zbytečné obavy. + K dispozici kávovar, pár kapslí, čajů, cukr, lahev vody a juice v chladničce, snack. Bylo velmi příjemné. Klimatizace funkční, teplé vody dostatek, vybaveno mýdlem, šamponem, kondicionérem, pohodlná manželská postel a skvělé polštáře, odpuzovač hmyzu do zásuvky. Čisto. Konkrétně jsme měli pokoj s puntíkovanou postelí a výhledem na katedrálu, viz fotky v nabídce. Nepotřebovali jsme na 2 noci více vybavení. Po této vynikající zkušenosti s Numa jsme objednali u nich ubytování i v Miláně, kam máme dále namířeno.

• Hodnocení napsáno: 14. srpna 2022

• Deluxe Suite with Duomo view

V tomto hodnocení není k dispozici žádný komentář.

Termínem pobytu byl srpen 2022