2. Jordánsko hodnocení hotelů
  3. Wadi Musa hodnocení hotelů
Jordánsko Wadi Musa Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Majido Hotel Průměrné hodnocení: 8,7

„levné ubytování v centru města, poblíž spousta obchodů/restaurací, ke vstupu do Petry pár minut cesty autem pohodová snídaně“

• Nomads Hotel Petra Průměrné hodnocení: 8,8

„Naprosto úžasné místo pro pobyt v blízkosti Petry. Absolutně není co vytknout, šlo o naše první ubytování v Jordánsku a okamžitě byla laťka nastavena opravdu velmi vysoko. Příjemný personál, naprosto skvělá kuchyně, úžasná terasa s barem a s naprosto skvělým výhledem na zapadající slunce nad horami, hezké pokoje. A to vše opravdu blízko od Petry. Opravdu jde o naprosto skvělé ubytování.“

• Petra Moon Hotel Průměrné hodnocení: 9,3

„Perfektní lokalita, jen kousek od vchodu do archeologického areálu. Krásné čisté pokoje i koupelna. Výborné snídaně i večeře.“

• Town Season Hotel Průměrné hodnocení: 9,6

„Personál a jejich pohostinnost byli vynikající. Cítili jsme se úplně jako doma. Nabídli to, co se ukázalo jako velmi užitečné návrhy pro návštěvu Petry. Mají dokonce doplňkovou kyvadlovou dopravu do návštěvnického centra, což bylo skvělé. Snídaně a večeře byly skvělé a bohaté. Minibar byl bezplatný a je to vynikající dotek. Vysoce doporučeno.“

• Petra Moon Hotel Průměrné hodnocení: 9,3

„No, dorazili jsme omylem k Petra Moon Luxury Hotel, a přesto, že jsem měli velké luxusní auto z půjčovny, tak na nás rovnou vystartoval vrátný, že tam určitě ubytovaní nejsme, tak jsme mu poděkovali a jeli dolů, kde v opravdovém Petra Moon hotel se o nás od začátku hezky starali, nabídli nám taxi ke druhému vstupu do Petry, nabídli sehnat lístky na Noční Petru, Bazén a vířivka s ohřívanou vodou byly naprosto feenomenální. A snidaně - vše, na co jste si mohli vzpomenout od místních specialit až po volská oka či omelety, káva, čaj, džus, voda, mléko. Pečivo mnoha druhů, dostatek ovoce.“

• Petra Town Check-Inn Průměrné hodnocení: 8,4

„Velice ochotný personál, který pro mě připravil snídani o 2 hodiny dříve, než bylo standardem a dal mnoho cenných rad k návštěvě Petry. Výhodou byla lokalita - centrum.“