2. Srí Lanka - hodnotenia hotelov
  3. Kegalle District - hodnotenia hotelov
  4. Pinnawala - hodnotenia hotelov
Srí Lanka Pinnawala Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Hotel Pinnalanda Priemerné hodnotenie: 8,4

„výborné ranajky,výhľad priamo na rieku,ochotní zamestnanci .thanks“

• „Miesto bolo famozne!! Rieka , slony , okolie, zastavi sa Vam dych. Lokalitu urcite odporucam, nielen na vylet, ale ranajky a pobyt v hotelovom bazene s vyhladom na kupajuce sa slony, treba zazit!! je to fascinujuce. Miesto som si vybrala ako vynimocne miesto , pri prilezitosti mojich narodenin. Cas, ked slony prichadzaju k rieke, je zazitok na cely zivot. Vyber na ranajkach postacujuci. Velmi pekna terasa s restastauraciou. Vecera vyborna.“

• Peacock Village Pinnawala Priemerné hodnotenie: 9,7

„Ubytovanie bolo čisté, personál bol veľmi milý a príjemný. Raňajky boli bohaté, raňajky sme mali kúsok od ubytovania bola to krásna prechádzka. Keď že bol s nami starší pán ktorý mal problém s chôdzou nebol problém ani voziť z ubytovania k raňajkám či k bázenu.“

• Hotel Elephant Bay Priemerné hodnotenie: 7,5

„Veľké priestranné izby, skvelý výhľad na bazén, aj samotný bazén bol super s výhľadom na slony. Celkovo tak 7,5/10. Chutne jedlo v reštaurácii.“

• „Hotel ponúka nádherný výhľad na rieku z terasy reštaurácie alebo z izby, v ktorej sa počas dňa kúpu slony. Odporúčam si rezervovať izbu s výhľadom na rieku, nie do ulice, stojí to za to. Zážitok 100% Hotel je adekvátny cene, ponúka aj bazén s výhľadom, personál ochotný a nebol žiaden problém.“

Pinnawala: 5 najlepších hotelov