2. Maroko – opinie o hotelach
  3. Marrakech-Safi – opinie o hotelach
  4. Marrakesz – opinie o hotelu
Maroko Marrakesz Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Riad Maison Aicha Ocena: 8,1

„Świetny stosunek ceny do jakości. Doskonała lokalizacja, uprzejma, komunikatywna obsługa. Sprawna klimatyzacja, co w Maroku nie jest takie oczywiste.”

• „czysto i całkiem dobre śniadanie”

• „Śniadanie super, soki rewelacyjne, omlety również , kawka , herbata wspaniałe. Basen również wspaniały, obsługa obiektu również pomocna.Polecam”

• Dar "JENNA-ROSE" Ocena: 8,7

„Przesympatyczna właścicielka, pyszne lokalne śniadanie. Jednego dnia mieliśmy wycieczkę na 8 więc musielibyśmy ominąć śniadanie, więc zaproponowała że przyjedzie wcześniej żeby nam je zrobić :) z niczym nie było problemu, pokoje czyste sprzątane codziennie. Super cena, więc nie ma co oczekiwać luksusu wiadomo, nie jest to apartament ale jest naprawdę schludnie. Super jest wyjście na dach gdzie można sobie poczilowac wieczorkiem, ale lepiej nie wyglądać za murek bo sąsiedzi robią se gruzowisko xddd”

• „Bardzo czysto, pomocna i uśmiechnięta obsługa, ładny wystrój. Lokalizacja blisko centrum, dobry stosunek jakości do ceny. Ciche i spokojne patio z małym basenem w środku, taras z barem i fajnym widokiem na dachu hotelu.”

• Hostel Kech Vibe Ocena: 9

„Bardzo fajny hostel. Dobra lokalizacja, super personel, pyszne śniadanie. Czysto, schludnie i bezpiecznie. Zdecydowanie polecam i chętnie tutaj wrócę będąc w Marrakechu.”

• „Blisko Medyny i genialna obsługa. Adekwatna jakość do ceny.”