2. Comentarii despre hoteluri în Maroc
  3. Comentarii despre hoteluri în Marrakech-Safi
  4. Comentarii despre hoteluri în Marrakech
Maroc Marrakech Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Yaad City Hotel Scor din comentarii: 7,7

„Camera mare spatioasa, existenta unei mici piscine ,personalserviabil”

• Riad Dar Mchicha by phoenix Scor din comentarii: 8,9

„Totul, am primit micul dejun la pache în ultima zi, iar când plecam în excursiii mi l ofereau mai devreme Personalul extrem de amabil, recomand!”

• Riad la Cigale Scor din comentarii: 9,6

„Riad extrem de curat, cu oameni zambitori, primitori si foarte atenti la clienti. Micul dejun a fost de calitate și extrem de gustos. Am primit indicatii cu privire la cele mai importante obiective din Marrakech, cafenele, excursii, restaurante și magazine de unde putem cumpara produse pe baza de ulei de argan. Experienta la hammam a fost si ea extrem de relaxanta si o recomandam cu incredere. Le multumim gazdelor pentru sederea placuta si speram sa le revedem curand.”

• Blue Sea Le Printemps Scor din comentarii: 7,8

„Camera mare, amenajată cu bun gust, poziția centrala a hotelului si parcarea subterana sigura”

• Hôtel Ibn Batouta Scor din comentarii: 8,5

„Pozitia, amplasarea.”

• Riad Atay Scor din comentarii: 9,3

„O estetică deosebită. Toată clădirea aranjată cu mult bun gust. Oamenii care lucrau în riad foarte primitori și dornici să te ajute cu orice. Cameră spațioasă, foarte frumoasă. Mic dejun minunat, foarte bogat”

• Riad Fabiola Et Spa Scor din comentarii: 8,1

„Curtea interioară foarte frumoasă”

• Riad Dar More Scor din comentarii: 9,5

„Frumos și curat. Personal excepțional. Super terasă pe acoperiș. Cameră confortabilă și baie complet utilată, inclusiv cu uscător de păr. Există până și ușă între cameră și baie, comparativ cu alte riaduri în care am stat 😁 Locația poate fi destul de greu de găsit, fiind nevoie să mergi puțin pe străduțele înguste ale mediei. Noi am ajuns seara, destul de târziu, dar nu au fost probleme. De asemenea, pentru a evita orice fel de probleme la cazare, noi am anunțat din timp, adică de dimineață, prin intermediul unu mesaj pe whatsapp, la nr de pe booking, că vom ajunge târziu. Mic dejun excepțional, cu de toate.”