2. Maroko – opinie o hotelach

7,4

9,1

8,3

• Ocena dodana: 28 lutego 2024

Bardzo dobry stosunek jakości do ceny.
    • Apartament Mayssoun

Obiekt wymaga już nieco nakładów. Część sprzętów jest po prostu zużyta (zlew, toaleta).

Wspaniałe położenie riadu, tuż obok serca miasta placu Jemma el Fna. Świetny gospodarz, kontaktowy, dyspozycyjny, ale nie narzucajacy sie Bardzo dobre i syte sniadania.

• Ocena dodana: 1 marca 2023

• Apartament Mayssoun

Bardzo miły gospodarz, udzielił dużo przydatnych informacji. Świetna lokalizacja blisko głównego placu, pyszne śniadania + przygotowanie śniadania/termosów na wczesny poranek (poza godzinami wydawania śniadań).

• Ocena dodana: 4 sierpnia 2022

• Pokój Czteroosobowy z łazienką

W pokojach trochę ciemno.

Pomocny i serdeczny właściciel, świetna lokalizacja w środku medyny, smaczne śniadania serwowane na dachu riadu.

• Ocena dodana: 29 kwietnia 2024

3,0
    Nie polecam!
    • Pokój Trzyosobowy typu Comfort

Brudno,słaba i niepomocna obsługa (nie wiem, gdzie był ten niby pomocny właściciel o którym jest mowa w wielu komentarzach), bardzo podstawowe śniadanie, dodatkowo dosłownie na przeciwko plac budowy (głośno od 7 rano...). Nie dajcie się zwieść zdjęciom!

Lokalizacja

• Ocena dodana: 4 marca 2024

Przyjemny
    • Apartament Mayssoun

Śniadanie przeciętne. Pokój bez okien, bardzo ciemny, słabe oświetlenie. Łazienka tragiczna - po kąpieli woda schodziła ok. 5-10 minut, następna osoba musiała czekać na swoją kolej. Podłoga brudna - kłęby kurzu walające się wszędzie. Na 4 osoby przygotowane 2 ręczniki, bez papieru toaletowego. Uzupełniono to dopiero na naszą prośbę, dobrze że zauważyliśmy te braki. Nie polecam.

Jedynym pozytywem lokalizacja - ok. 150-200 m do głównego placu w Marrakeszu.

• Ocena dodana: 10 sierpnia 2023

wonderful
    • Pokój dwuosobowy typu Standard

Śniadanie na tarasie było przepyszne, lokalizacja blisko jemaa el fna a pomimo tego w riadzie było cicho i spokojnie. Pokój bardzo czysty i przytulny. Personel przyjazny i pomocniczy. Bardzo wygodne łóżko. Cudowny widok z tarasu i ten cudowny spokój panujący w riadzie. Mój pobyt był krótki, ale bardzo przyjemny. Z pewnością jest to miejsce do którego z wielką chęcią wrócę!

• Ocena dodana: 8 lutego 2023

Pobyt jednak oceniam jako udany/ w pokoju nie przebywałam zbyt długo.
    • Pokój dwuosobowy typu Standard

Pierwszej nocy było bardzo zimno- obsługa nie dała pilota do klimatyzacji. Kolejne noce znośne, choć zbyt zimno i zapachy nieprzyjemne ( nie wszystkie pokoje są takie same, może mnie i mojemu towarzyszowi podróży takie przydzielono???).

Lokalizacja dobra, blisko starego centrum, wnętrza i wyposażenie oryginalne, czuje się klimat Maroka. Śniadania bez zmian, ale świeże i lekkie, dla mnie bez zastrzeżeń, nawet gdy dotyczy to kilku dni.

• Ocena dodana: 3 kwietnia 2024

bardzo fajne miejsce