2. Черна гора отзиви за хотели
  3. Tivat County отзиви за ваканционни имоти
  4. Тиват отзиви за ваканционни имоти
Черна гора Тиват Проверени отзиви за ваканционни имоти от реални гости

• Apartments Novo Mulo Оценка от отзивите: 9.6

„Изключително живописно и красиво местоположение. Страхотна панорама. Тишина и спокойствие. Прекрасен частен плаж със шезлонги. Двуместно кану на разположение, което много ни зарадва. Барбекю което използвахме.“

• Apartman A&M Оценка от отзивите: 9.7

„Чист и приветлив апартамент с парко място за автомобила. Ново и модерно обзавеждане. Приятилски настроен собственик. Бърз интернет и добра телевизия. Имаше налични кафе, сок и вода и всичко необходимо за престоя ни.“

• Apartments Kovinic Оценка от отзивите: 9.6

„Просторен апартамент с фантастична гледка към Которския залив ,собствен плаж с шезлонги и парко място за колата.Отлично оборудвани стаи с големи и удобни легла.Кухня с всичко необходимо,дори с кафемашина и капсули за нея.Владимир направи всичко възможно,за да се почустваме като у дома си и помогна с всичко от което се нуждаем.“

• Adriatic Dream Оценка от отзивите: 9.2

„Чисто и уютно! Любезен домакин!“

• Apartments Isja Оценка от отзивите: 9.2

„Местоположение, чистота“

• Villa Ilijana Оценка от отзивите: 9.6

„Всичко беше много хубаво, просторни стаи, чисто и подредено, всички необходими удобства за престоя ни, безплатен паркинг, съотношение цена-качество, достъпност.“

• Apartments Dinko Zifra Оценка от отзивите: 9.7

„Страхотно местоположение , най чистата вода в целият залив, близо има красиво плажче. Гостоприемни собственици, посрещнаха ни с плато от местени кашкавал и прошуто, бутилка вино и хляб . В апартамента има капсули за кафе и капсули за пералнята . Настанихме се с куче, близо са градовете Котор , Херциг Нови и Будва. Останахме очаровани и от гледката от балкона . Ще се върнем отново 100%“

• Pakovo Apartments Andrija Оценка от отзивите: 8.7

„Близо до пристанището където може да се разходи човек. Има супермаркет , закусвалня и заведения за хранене наблизо .“