2. Czarnogóra – opinie o hotelach
  3. Tivat County – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
  4. Tivat – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Czarnogóra Tivat Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Apartament czysty i wygodny, bardzo duży balkon, kompletnie wyposażona kuchnia, wspaniały basen ale najwyższej oceniamy właściciela, otwarty, pomocny gościnny i dbający o każdy szczegół w obiekcie”

• Casa Collection Ocena: 9,7

„Hotel położony w spokojnym miejscu, gdzie można odpocząć. Widok z pokoju przepiękny, szczególnie zachody słońca. Personel hotelu bardzo pomocny, apartament w pełni wyposażony. Serdecznie polecam.”

• Apartmani Tamara Ocena: 9,2

„Bardzo miła i pomocna właścicielka, mieszkanie czysciutkie i zadbane. Łóżko bardzo wygodne. Dworzec autobusowy i sklep w odległości 400m. Polecam serdecznie!!!”

• Apartment S&M Ocena: 9,9

„Bardzo miły właściciel, przywitał nas butelką wina i owocami. Apartament wyposażony we wszystko co potrzebne nawet na dłuższy wypoczynek.”

• Villa Bojana Ocena: 8,9

„Widok na zatokę zapierający dech w piersiach , basen codziennie czyszczony, miła obsługa i brak sąsiedztwa.”

• Apartments Family Ocena: 8,4

„Obiekt bardzo blisko plaży i restauracji, w której można zjeść całkiem dobry posiłek w przystępnej cenie. Obiekt trochę na uboczu od porto Montenegro, ale w odległości miłego spacerku. Było czysto, WiFi sprawne. Obsługa miła.”

• Adriatic Dream Ocena: 9,2

„Zarządca obiektu Urosh bardzo sympatyczny. Łatwy kontakt i pomocny w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości. Nowy obiekt z lekka na uboczu z dala od zgiełku głównej ulicy, z wspólnym tarasem widokowym na najwyższym piętrze.”

• „Wspaniały widok na zatokę, basen, pokój.”

• Apartments Eftimov Ocena: 8,8

„super lokalizacja, super widoki, super cena, gospodarz szybko odpisuje, rozwiązuje problemy jeśli jakieś są, wymiana ręczników (2/3 razy przez tydzień), suszarka do włosów, wygodne łóżko, klimatyzacja”

• „Bardzo miło wspominamy pobyt w Maki Apartmens. Pani właścicielka bardzo miła, przyjęła nas miło pomimo, że zarezerwowaliśmy apartament na 15 min przed przyjazdem. Wszystko udało się załatwić bez żadnego problemu, na przywitanie dostaliśmy nawet w prezencie piwo co dodatkowo umiliło nam wieczór. Apartament przestronny, bardzo wygodne duże łóżko cisza i spokój zdała od zgiełku turystycznych miejscówek. Wszytko czego potrzeba strudzonym i zmęczonym turystom w bardzo dogodnej cenie znajdziecie właśnie w Maki Apartmens, Pozdrawiamy i serdecznie dziękujemy za pobyt u Was”