2. C. Gora: recenzije hotela

8,5

• Besplatni WiFi

8,2

100% provjerene recenzije

Stvarni gosti. Stvarni boravci. Stvarni dojmovi.

Saznaj više- otvara dijaloški okvir
Napiši recenziju

Rezultati 1 - 25

• Datum recenzije: 12. travnja 2024.

• Obitelj s mlađom djecom
    • Dvokrevetna soba s bračnim krevetom na vrhunskoj lokaciji s pogledom na vrt
    • Poslano putem mobilnog uređaja

Sve je bilo u najboljem redu. Soba čista i uredna, hotel prekrasan, osoblje odlično, hrana ukusa. Savršeno..

Boravak: travanj 2024.

• Datum recenzije: 29. srpnja 2023.

• Poslano putem mobilnog uređaja

Samo da navedem osoblje u restoranu da nije bas na nivou za takav hotel koji je na dobrom glasu tj jedna djevojka po imenu Danijela koja radi u hotelu drugom po redu u restoranu da je jako neljubazna drska bahata nezadovoljna nema postovanja prema gostima ,ostalo osoblje sve pohvale !!!

Moram da pohvalim osoblje na bazenima ,na recepciji i neke od osoblja u restoranu

Boravak: srpanj 2023.

• Datum recenzije: 2. svibnja 2023.

• Obiteljska soba

Sve je bilo odlicno

Boravak: svibanj 2023.

• Datum recenzije: 1. svibnja 2023.

Fantastućna usluga, prekrasan ambijent,nivac koji uolatite trostuki vam je vraćen.
    • Obiteljska soba
    • Boravak od 2 noćenja
    • Poslano putem mobilnog uređaja

Ležaj na rasklapanje je užasno neudoban.

Odlična lokakacija,divan pogled,ljubazno osoblje,supeer hrana, bogati sadržaji,prelrasna priroda. Sve za 10

Boravak: svibanj 2023.

• Datum recenzije: 16. listopada 2022.

• Par
    • Dvokrevetna soba s bračnim krevetom ili s 2 odvojena kreveta i pogledom na more
    • Poslano putem mobilnog uređaja

Izuzetno ugodno i ljubazno osoblje. Udobne i čiste sobe, raznovrsan izbor jela i aktivnosti. Sve preporuke, i zasigurno bi se vratila opet.

Boravak: listopad 2022.

• Datum recenzije: 14. listopada 2022.

• Par
    • Dvokrevetna soba s bračnim krevetom ili s 2 odvojena kreveta i pogledom na vrt
    • Poslano putem mobilnog uređaja

Apsolutno sve,sebično bi bilo da se išta izdvoji.

Boravak: listopad 2022.

• Datum recenzije: 3. rujna 2022.

• Boravak od 1 noćenja
    • Poslano putem mobilnog uređaja

osoblje, ljubaznost osoblja poçev od recepcije sve do sobarica, spremnost svih na recepciji da nam pomognu oko svega sto nam je trebalo, jednostavno stekli smo utisak da su tu osobe koje çe nam pomoci da nam odmor bude idealan,zahvalni smo svima .

Boravak: rujan 2022.

• Datum recenzije: 29. kolovoza 2022.

8,0
    Vrlo dobar
    • Obitelj s mlađom djecom
    • Dvokrevetna soba s bračnim krevetom ili s 2 odvojena kreveta (2 odrasle osobe + 1 dijete)

animatori hrana i lokacija

Boravak: kolovoz 2022.

• Datum recenzije: 8. kolovoza 2022.

Savrenstvo
    • Boravak od 7 noćenja

Higjena sobe,tv neradi nema niti jednog kanala

Zaista sarsenstvo usluge izuzetno ljubazno osoblje

Boravak: kolovoz 2022.

• Datum recenzije: 7. kolovoza 2022.

8,0
    Zadovoljni

Soba

Prijatnost osoblja,cistoca

Boravak: kolovoz 2022.

• Datum recenzije: 24. lipnja 2022.

• Obitelj s mlađom djecom
    • Povezana dvokrevetna soba s bračnim krevetom
    • Poslano putem mobilnog uređaja

Soba bi mogla biti renovirana. uredna je, cista. ali dotrajala.

Fantasticni, veseli, vedri uvijek nasmijani animatori, kao i ostalo osoblje. Obilje hrane u bilo koje doba dana. lijep okolis, bazeni, plaza

Boravak: lipanj 2022.

• Datum recenzije: 23. lipnja 2022.

Sve preporuke, 🤗 do sledećeg vidjenja

Alles war sehr gut 🤗

Boravak: lipanj 2022.

• Datum recenzije: 20. lipnja 2022.

Super, pre zadovoljan !
    • Boravak od 9 noćenja

Turisti koi dolaze sa Kosova

Sve mi se svidjelo, a najviše zabavljači a posebno se izdvajala Teodora svoim nastupima i pristupu gostima.

Boravak: lipanj 2022.

• Datum recenzije: 24. svibnja 2022.

Hotel za svaku preporuku
    • Osoba s prijateljima
    • Poslano putem mobilnog uređaja

Jedina zamerka je sto se lezaljke na plazi naplacuju i ako smo gosti hotela.

Boravili smo u renoviranom delu, sve pohvale za osoblje, hrana vrhunska, sobe ciste i uredne. Kao stalni gosti uvek se vracamo u ovaj hotel. Vidimo se ponovo za mesec dana.

Boravak: svibanj 2022.

• Datum recenzije: 19. travnja 2022.

• Poslano putem mobilnog uređaja

Predivna lokacija hotela , profesionalno i ljubazno osoblje , usluga i izvrsna hrana i dostupnost na svakom koraku daju razloge za potpuno zadovoljsvo. Za pretpostaviti je kako to izgleda još sjajnije u punoj sezoni. Ukratko za preporuku i najizbirljivijim.

Boravak: travanj 2022.

• Datum recenzije: 13. travnja 2022.

• Boravak od 2 noćenja

Ovo je veliki hotel sa 3 povezana objekta, nalazi se u uvali sa lijepom plažom. Hrana je stvarno odlična i raznolika. Sobe su velike i čiste, krevet je vrlo udoban. Naša soba je imala i krasan balkon sa pogledom na more. Svi u hotelu su vrlo ljubazni i uslužni.

Boravak: travanj 2022.

• Datum recenzije: 22. listopada 2021.

• Solo putnik
    • Jednokrevetna soba
    • Poslano putem mobilnog uređaja

Sve je odlično. Veoma sam prezadovoljna s cijelim kompleksom. Top!

Boravak: listopad 2021.

• Datum recenzije: 22. kolovoza 2021.

Odlično,ugodno vraćamo se opet
    • Poslano putem mobilnog uređaja

Doručak je bio odličan fin i raznolik

Boravak: kolovoz 2021.

• Datum recenzije: 31. srpnja 2021.

• Poslano putem mobilnog uređaja

Malo poslepodnevna cistoca mora mada to nema veze sa hotelom.

Sve

Boravak: srpanj 2021.

• Datum recenzije: 21. srpnja 2021.

Divno,predivno.....

Boravak: srpanj 2021.

• Datum recenzije: 2. svibnja 2021.

• Poslano putem mobilnog uređaja

Posebna pohvala osoblju hotela koji rade na posluživanju hrane i pića.

Boravak: svibanj 2021.

• Datum recenzije: 19. srpnja 2023.

2,0
    It is not worth this money, especially if you have a small child, choose another place for your vacation!!!
    • Poslano putem mobilnog uređaja

***Napominjem da sam u hotelu boravila sa djetetom od godinu i četiri mjeseca. *** ***I would like to mention that I stayed in the hotel with a one-year-old and four-month-old child.*** IZBJEGAVAJTE PARK - 2. ZGRADU!!!!! AVOID PARK (second) BUILDING - pri samom dolasku dodijeljena nam je soba na prizemlju druge zgrade koja je malo reći mračna. Na tarasi sobe je čitav pogled pokrivalo staro, neodržavano drvo koje je bilo i suvo i smrdjelo je. - soba je bila puna vlage i pod je bio užasno prljav - sobu smo promijenili. dobili smo u istoj zgradi sobu koja je bila bas bas daleko. - obzirom da sam bila sa malom djetetom meni je. bilo bas nezgodno, a u zgradi Park nemate ni restoran ni nista, kad god hocete na plazu, rucak, pice morate izaci iz te zgrade, pa se sa kolicima i djetetom morate nositi i uz i niz stepenice i hodati kao da ste u drugom hotelu do restorana, bazena i sl. - na moj komentar kad smo promijenili sobu "Jao kako je ova soba daleko i imam mnogo stepenica, bice mi jako nezgodno sa malim djetetom" cura sa recepcije mi je samo kratko, bezvoljno rekla "Daaa, to ce biti mozda problem" - KLIMA u novoj sobi je bila pokvarena, upravljac za istu na zidu je bio pokvaren i star tako da se klima nije uopste mogla ugasiti, dijete je spavajuci pod klimom dobilo tempeeraturu i prehladilo se. recepciji sam se zalila 3,4 puta uz ohrabrenje " stavili smo vas na spisak doci ce neko iz tehnicke podrske" Medjutim niko nije dolazio, tako da sam zahtijevala popravku klime na recepciji, uz obecanje da ce biti popravljeno. uz upornost, promijenili su ruter, stavili novi i klima se mogla podesiti i ugasiti. Da napomenem, obecanje mi je ispunila plava žena sa recepcije koja je ipak iskusnija i napokon jedna od njih troje na recepciji koja je stvarno potrudila da mi izadje u susret.

Hrana. Jedino hrana, tako da sve pohvale isključivo i samo za kuhinju i šefa kuhinje. Das Essen. Einzig das Essen war gut, daher nur Lob für die Küche und den Koch. The food. Only the food was good, so only praise for the kitchen and the chef.

Boravak: srpanj 2023.

• Datum recenzije: 21. kolovoza 2022.

1,0
    UZASNO! NIKADA SE NECEMO VRATITI U OVU RUPU OD HOTELA!
    • Boravak od 7 noćenja
    • Poslano putem mobilnog uređaja

stanje hotela,soba i enterijera je uzasno! hotel ne zasluzuje ni 3 *! odlucili smo poslati inspekciju u ovaj hotel zbog laznog predstavljanja i skrivanja infirmacija o usluzi hotela! -lezaljke se naplacuju dodatno pod izgovorim da nije njihova plaza a izdaju fiskalni racun pod nazivom hotela Iberostar kao i radnici su u njihovim u iformamam!znaci prevara a navode All Inclusive da je! -u cenu od 2.600€ vam je ukljucen zatvorski tretman,jer vam je zabranjeno da vam biko ko dodje ko nije gost hotela! iako se pice naplacuje dodatno,da bi usli u kompleks morate biti drski i bezobrazni i svadjati se sa osobljem,traziti povrat novca da bi vam gosta pustili u hotel a zatim vam neko stajao nad glavom dok pijete pice i kontrolisao da slucajno neko ne bi popio pice iz all inclusive varijane a koje nema K od Koka kole ako to zelite! - isto tako,case i tanjiri su prljavi,kao i higijena restorana gde rucate! - platite 2.600€ za 7 dana i onda cekate u redu kao u kantini za veceru oko 15-20 minuta da bi dosli na red da uzmete hranu! - u bazen ne mozete uci od guzve jer za ovaj kapacitet koji ovaj hotel ima,bazeni su samo za 30% kapaciteta hotela,ostali moraju lezati po travi oko bazena i na livadi! - kao sto rekoh za lezaljku na plazi morate platiti 15€ iako je hotelska plaza! - kazu da pizza bar radi do 00:00,ali vec od 18:30 mozete samo pojesti bajati sendvic i ti pod uslovom da ga vec neko nije uzeo! - imate plazni bar u all inclusive varijanti,ali isto tako radi jedan ili dva konobara tako da i tu su vam ceka ja do 15 minuta za jedno pivo! - u sobi,nemate bade mantil ni papuce a koliko znam hotel sa 4* ih mora posedovati! - platili smo sobu sa pogledom na bazen,a dobili smo spbu sa pogledom na sumu koja vam je na terasi! - da bi zamenili sobu koju smo vec platili morali smo foplatiti 350€ dodatno uz obrazlozenje da nema ddugih soba! - rezervaciju nisu hteli otkazati iako nisu nam dali ono sto smo preko bookinga p platili i zeleli!

Nista ne mogu navesti da mi se svidelo jer sve je uzasno lose! od osoblja do usluge, a o stanju hotela u kakvom se nalazi hotel ne zasluzuje ni 3* da pozeduje a ne 4 kako se predstavljaju!

Boravak: kolovoz 2022.

• Datum recenzije: 23. lipnja 2022.

5,0
    Prolazno
    • Poslano putem mobilnog uređaja

peskira na bazenu nikad nema, nedostatak lezaljki i suncobrana na bazenu, los izbor hrane koja ne sadrzi svinjetinu

lokacija

Rezultati 1 - 25

Nadoknađujemo razliku u cijeni
Nadoknađujemo razliku u cijeni
Povoljne cijene • Bez rezervacijske pristojbe • Pronašli ste povoljniju cijenu? Nadoknadit ćemo vam razliku!

Gosti su ocijenili i sljedeće objekte: