2. Czarnogóra – opinie o hotelach

9,5

10,0

• Ocena dodana: 22 maja 2024

• Apartament z widokiem na morze

Lekkim minusem była mała sala jadalna. W czasie naszego pobytu, kiedy było mało gości to nie był problem. Jednak w sezonie nie wyobrażam sobie jak tam mieszczą się goście.

Super obiekt. Uwaga, byliśmy przed sezonem, nie było pełno. W czasie wysokiego sezonu, pewnie nie będzie już tak spokojnie i luźno. Dobra lokalizacja, blisko wyjazdu, blisko do głównego deptaka z knajpkami. Jako że byliśmy przed sezonem nie było problemu z parkingiem i miejscem na plaży. Pewnie latem już tak nie będzie.

• Ocena dodana: 5 maja 2024

czarnogórska majówka
    • Apartament typu studio z widokiem na morze

Łazienka dość mała i prysznic typu walk-in zupełnie się nie sprawdza. Każda kąpiel to gimnastyka żeby wychlapało się jak najmniej wody. Przestrzeń jadalna to cztery 3-osobowe stoliki stojące bardzo blisko siebie, więc osoby potrzebujące dystansu społecznego będą czuły dyskomfort. Jest jeszcze kilka stolików przy basenie ( nie był jeszcze napełniony wodą) więc przy sprzyjającej pogodzie można zjeść na zewnątrz.

Lokalizacja nad brzegiem morza z przepięknym widokiem na całą zatokę Sutomore z przestronnego balkonu. Miłe powitanie, wyjątkowo miły personel. Pokój bardzo duży i wygodny. Dużo miejsca do przechowywania, sejf, mini bar. Szczególne podziękowania za bardzo wygodne łózko- dla chorego kręgosłupa to najlepszy lek :). Śniadania smaczne i dużo możliwości wyboru. Garaż i zewnętrzne miejsca postojowe- byliśmy poza sezonem więc z parkowaniem nie było problemu, nie wiem jak jest w szczycie sezonu. Wejście do obiektu i do pokoju na kartę.

• Ocena dodana: 8 października 2023

Hotel godny polecenia
    • Apartament typu studio z widokiem na morze

Hotel piękny, nowoczesny, bardzo czysty. Wydajna klimatyzacja, smart tv, winda. Basen jest mały, ale wystarczał na popołudniowe czy wieczorne schłodzenie. Bardzo smaczne i urozmaicone śniadania. Miła obsługa, przemili właściciele, dziękujemy za poczęstunek świetnym trunkiem domowej produkcji:). Hotel dysponuje parkingiem (podziemnym) i przed hotelem, co jest bardzo przydatne w tym miejscu, choć należy zaznaczyć, iż jest dość ciasny. Samo miasteczko nie było dla nas zbyt atrakcyjne, ale lokalizację można potraktować jako dobrą bazę wypadową.

• Ocena dodana: 22 września 2023

Udany pobyt

Nic

Kameralny hotel. Czysto, nowocześnie. Miły personel. Fajny mały basen i piękny widok na morze. Dobre śniadania. Codziennie sprzątanie i wymiana ręczników. Prywatna mała plaża, możliwość korzystania z leżaków, kajaków, deski. Super

• Ocena dodana: 19 września 2023

Kraj dziki ale spokojny, posiadający morze i góry bardzo blisko siebie dla każdego coś miłego ;)
    • Apartament typu studio z widokiem na morze

Śniadanie super, w sumie jak mam podsumować nasze żywienie w lokalach gastronomicznych to jestem w stanie śmiało powiedzieć że śniadanie było wielokrotnie najlepszym posiłkiem dnia ;) Parking na samochody podziemny oraz przy ulicy. Możliwość darmowego wynajęcia kajaka, deski do surfowania oraz hulajnogi elektrycznej bezpośrednio w obiekcie. Pokoje codziennie sprzątane, łóżko ścielone, ręczniki codziennie wymieniane na świeże. Jeśli mielibyśmy ponownie wybrać się do Montenegro były to ten hotel. ;)

• Ocena dodana: 18 września 2023

Wspaniały pobyt,pomocni pracownicy hotelu, pyszne śniadanie-to były wyjątkowe wakacje w Czarnogórze!
    • Apartament typu studio z widokiem na morze

Wspaniały pobyt, pomocni pracownicy hotelu, pyszne i wyjątkowe śniadanie!

• Ocena dodana: 17 września 2023

• Apartament typu studio z widokiem na morze

Nic nie przychodzi mi do głowy

Bardzo smaczne śniadania, dobra lokalizacja - nad samym morzem, a jednocześnie w dość spokojnym miejscu, widoki z balkonu przepiękne, obsługa miła i cierpliwa

• Ocena dodana: 6 września 2023

Polecam
    • Apartament z widokiem na morze

Ładny widok, nowoczesne pokoje, dobra lokalizacja- troszkę oddalone od rozrywkowego centrum co jest akurat dużym plusem- dość cicho wieczorami. Bardzo dobre śniadania.

• Ocena dodana: 4 września 2023

• Apartament typu studio z widokiem na morze

Bardzo dobre śniadania spory wybór , produkty dobrej jakości , kawa z ekspresu , wybór herbat, świeże pieczywo , owoce , coś na gorąco - parówki , jajecznica , jajka na twardo , możliwość wypożyczenia ( w cenie pokoju ) hulajnogi , deski do pływania czy kajaków , śniadanie z pięknym widokiem na zatokę , bardzo blisko do plaży , co prawda sam hotel nie posiada plaży ale niedaleko jest plaża sąsiedzkiego hotelu gdzie za 10 € można wynająć leżaki na cały dzień . Właściciel i pracownicy bardzo pomocni i dbają aby goście czuli się zaopiekowania. Wymeldowanie do g. 10 (rygorystycznie przestrzegane ) , ale nam udało się przedłużyć pobyt do godziny 12:00 , za co dziękujemy ;-) . Parking podziemny trochę ciasny , ale jest miejsce dla każdego gościa , kilka miejsc przed hotelem dziękujemy za bardzo fajny pobyt , mogę szczerze polecić ;-) Jeśli coś mógłbym zasugerować to więcej lokalnych produktów na śniadanie typu miód , figi , burek ;-)

• Ocena dodana: 29 sierpnia 2023

Dwudniowy pobyt relaksacyjny podczas powrotu z Albanii do Polski.

Brak

Nowoczesny hotel oddany rok temu. Wszystko zapięte na ostatni guzik. Tv duży z aplikacjami, klima z czujnikami otwierania balkonu. Wydajna. Duży pokój kosztem trochę łazienki ale spokojnie dało się z niej korzystać. Rodzaje oświetlenia po prostu oszałamiają, 5 różnych sposobów na światło jasne lub stonowane itp...Futurystycznie rozwiązany basen również na plus, dzieciaki zadowolone. W cenie korzystanie do wyboru kajaki, deski sup, hulajnogi elektryczne. Parking podziemny mały ale jest. Umiejscowienie fenomenalne blisko wszędzie a jednocześnie cicho w nocy. Dobrze wygłuszone okna i drzwi. Śniadanie można zjeść na trasie, niczego nie brakowało a wszystko świeże. Bardzo udany pobyt, polecamy jako rodzinka z dwójką dzieci.

• Ocena dodana: 28 sierpnia 2023

Fantastycznie
    • Apartament typu studio z widokiem na morze

Właściciel hotelu cały czas do dyspozycji gości

• Ocena dodana: 25 sierpnia 2023

Dobre miejsce wypadowe do zwiedzania choć dziś wybrałbym inną miejscowość, ale hotel polecam
    • Apartament z widokiem na morze

miejscowość SUTOMORE , bardzo zatłoczona , jedyne miejsce do spaceru to deptak wzdłuż plaży(bezpiecznego bo po drodze z samochodami nie jest bezpiecznie)

Mały kameralny hotelik z dobrą obsługą. Lokalizacja na końcu miejscości Sutomore co jest plusem bo sama miejscowość nie jest ciekawa. Kameralna plaża naprzeciw wyjścia z hotelu (za hotelem LOVE)

• Ocena dodana: 16 sierpnia 2023

• Apartament typu studio z widokiem na morze

Wspaniały hotel, czystość na najwyższym poziomie, na miejscu mały basen, personel bardzo pomocny i uśmiechnięty. Pokój był codziennie sprzątany wraz z wymianą ręczników. Cudowny widok na morze i góry. Bardzo dobre śniadanie. Hotel położony jest po spokojnej stronie plaży Sutomore. Prywatność, odpoczynek i wciąż wystarczająco blisko wszędzie. Dziękujemy za cudowny pobyt.

• Ocena dodana: 4 sierpnia 2023

Znakomity hotel. Polecam!
    • Apartament typu studio z widokiem na morze

Znakomity hotel, wspaniała obsługa.

• Ocena dodana: 28 lipca 2023

Brak

Wspaniały hotel, czystość na najwyższym poziomie, na miejscu mały basen, personel pomocny i uśmiechnięty. Pokój był codziennie sprzątany wraz z wymianą ręczników. Wspaniałe miejsce na rodzinne wakacje.

• Ocena dodana: 24 lipca 2023

Cudowny hotel!
    • Apartament z widokiem na morze

- pyszne śniadania - idealna lokalizacja - bardzo czysto! - przyjazny, pomocny personel Polecam!!

• Ocena dodana: 14 lipca 2023

Udany wypoczynek z rodziną.

Brak minusów.

Piękny widok z okien i balkonu, super czysty pokój, codziennie czyste ręczniki, przyjazny, sympatyczny personel.

• Ocena dodana: 8 lipca 2023

• Apartament typu studio z widokiem na morze

Niespodziewane wtargnięcia do pokoju personelu sprzątającego o różnych niestałych godzinach, sprzątanie często bardzo trochę niedokładnie (bez tarasu i mycia podłogi).

Śniadania, lokalizacja i garaż. Miły i pomocny właściciel, uśmiech personelu. Wymiana ręczników i ogólnie czystość obiektu. Bardzo przyjemny mały basen i winda zjeżdżająca do garażu.

• Ocena dodana: 8 lipca 2023

• Apartament typu studio z widokiem na morze

Te same produkty na śniadania codziennie oraz brak większych lodówek w pokojach są tylko minibary .

Bardzo pomocny personel czystość w pokojach jak i całym hotelu oraz bardzo smaczne śniadania i piękny widok z basenu na morze. Transfer z lotniska do hotelu i z hotelu do lotniska zrealizowany bardzo profesjonalny i w miłej atmosferze.

• Ocena dodana: 31 maja 2023

• Apartament z widokiem na morze

Bardzo komfortowy hotel, pokoje duże z widokiem na morze. Personel bardzo miły. Przyjechaliśmy wcześniej i doszliśmy od razu pokoje :) Hotel jest nowy i pięknie urządzony. Idealne miejsce dla osób, które szukają spokoju i relaksu :)

• Ocena dodana: 28 września 2022

Najlepszy hotel i obsługa, idealna okolica. Polecam dla wspaniałego odpoczynku☀️
    • Apartament typu studio z widokiem na morze

Lokalizacja idealna, niedaleko do innych pięknych znanych miast. Personel uśmiechnięty, pomocny. Śniadania rozmaite i bardzo smaczne! Pani pokojowa dokładnie codziennie sprzątała nasz pokój. Na urodziny dostaliśmy niespodziankę, i to było zaskakująco i bardzo przyjemnie. Polecam od całego serca❤️

• Ocena dodana: 5 sierpnia 2022

Polecam!!!
    • Apartament typu studio z widokiem na morze

blisko plaża! personel miły! hotel czysty! 👍👍👍👍👍👍👍👍polecam !!!

• Ocena dodana: 19 lipca 2022

G Star Hotel zaskoczył nas pozytywnie. Nie spodziewałem się że można aż tak dobrze prowadzić hotel. Obsługa uśmiechnięta
    • Apartament typu studio z widokiem na morze

Czystość, przesympatyczny personel, bardzo dobre śniadania

• Ocena dodana: 1 października 2023